Terminarz i wyniki rozgrywek: IV liga małopolska

1. Wiślanie Jaśkowice 42 44:14
2. Cracovia II 41 50:13
3. Pcimianka Pcim 35 34:22
4. Wisła II Kraków 33 36:26
5. Słomniczanka Słomniki 31 31:27
6. Dalin Myślenice 28 37:18
7. Orzeł Ryczów 28 32:22
8. Orzeł Piaski Wielkie 27 35:32
9. Beskid Andrychów 26 31:22
10. MKS Trzebinia 21 21:19
11. Unia Oświęcim 21 28:31
12. Clepardia Kraków 20 26:40
13. Strażak Rajsko 17 24:42
14. LKS Jawiszowice 14 29:51
15. Czarni Staniątki 13 19:36
16. Skawinka Skawina 13 25:45
17. Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 15:34
18. Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 22:45
KOLEJKA 17
2019-11-17 13:30 Skawinka Skawina 1:2 Dalin Myślenice
2019-11-17 13:30 Pcimianka Pcim 2:1 Wisła II Kraków
2019-11-17 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:2 LKS Jawiszowice
2019-11-16 13:30 Sokół Kocmyrzów Baranówka 0:5 Wiślanie Jaśkowice
2019-11-16 13:00 Strażak Rajsko 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-11-16 12:00 Cracovia II 2:0 MKS Trzebinia
2019-11-16 12:00 Czarni Staniątki 1:3 Słomniczanka Słomniki
2019-11-16 11:00 Beskid Andrychów 2:2 Orzeł Ryczów
2019-11-16 11:00 Clepardia Kraków 1:3 Unia Oświęcim
KOLEJKA 16
2019-11-10 13:30 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:2 Czarni Staniątki
2019-11-10 11:00 Orzeł Ryczów 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
2019-11-09 13:30 LKS Jawiszowice 2:3 Pcimianka Pcim
2019-11-09 13:30 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2:0 Wisła II Kraków
2019-11-09 13:00 Unia Oświęcim 0:1 Beskid Andrychów
2019-11-09 13:00 Słomniczanka Słomniki 1:0 Cracovia II
2019-11-09 11:00 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Skawinka Skawina
2019-11-09 11:00 MKS Trzebinia 0:1 Clepardia Kraków
2019-11-09 11:00 Dalin Myślenice 5:0 Strażak Rajsko
KOLEJKA 15
2019-11-03 14:00 Skawinka Skawina 1:3 Sokół Kocmyrzów Baranówka
2019-11-03 13:00 Pcimianka Pcim 3:3 Orzeł Ryczów
2019-11-03 13:00 Czarni Staniątki 0:4 Dalin Myślenice
2019-11-03 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:3 Unia Oświęcim
2019-11-02 14:00 LKS Jawiszowice 0:2 Wisła II Kraków
2019-11-02 14:00 Beskid Andrychów 1:1 MKS Trzebinia
2019-11-02 14:00 Strażak Rajsko 0:3 Wiślanie Jaśkowice
2019-11-02 12:00 Cracovia II 1:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-11-02 11:00 Clepardia Kraków 2:3 Słomniczanka Słomniki
KOLEJKA 14
2019-10-27 14:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 Clepardia Kraków
2019-10-27 14:00 Orzeł Ryczów 3:1 LKS Jawiszowice
2019-10-27 11:00 Wisła II Kraków 1:6 Skawinka Skawina
2019-10-26 15:00 Unia Oświęcim 1:2 Pcimianka Pcim
2019-10-26 15:00 MKS Trzebinia 0:2 Orzeł Piaski Wielkie
2019-10-26 15:00 Słomniczanka Słomniki 1:0 Beskid Andrychów
2019-10-26 15:00 Dalin Myślenice 1:1 Cracovia II
2019-10-26 15:00 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3:4 Strażak Rajsko
2019-10-26 11:00 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Czarni Staniątki
KOLEJKA 13
2019-10-20 15:30 Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2019-10-20 15:00 Orzeł Ryczów 0:1 Wisła II Kraków
2019-10-20 12:00 Cracovia II 2:1 Wiślanie Jaśkowice
2019-10-20 11:00 Czarni Staniątki 2:0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
2019-10-19 15:00 LKS Jawiszowice 2:2 Unia Oświęcim
2019-10-19 15:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Słomniczanka Słomniki
2019-10-19 15:00 Strażak Rajsko 4:3 Skawinka Skawina
2019-10-19 11:00 Beskid Andrychów 4:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-10-19 11:00 Clepardia Kraków 2:1 Dalin Myślenice
KOLEJKA 12
2019-10-13 11:00 Wisła II Kraków 2:0 Strażak Rajsko
2019-10-12 15:00 Słomniczanka Słomniki 0:1 Pcimianka Pcim
2019-10-12 15:00 Dalin Myślenice 2:2 Beskid Andrychów
2019-10-12 15:00 Skawinka Skawina 0:3 Czarni Staniątki
2019-10-12 15:00 Unia Oświęcim 2:5 Orzeł Ryczów
2019-10-12 13:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:3 Orzeł Piaski Wielkie
2019-10-12 11:00 MKS Trzebinia 5:1 LKS Jawiszowice
2019-10-12 11:00 Wiślanie Jaśkowice 5:0 Clepardia Kraków
2019-10-12 11:00 Sokół Kocmyrzów Baranówka 1:3 Cracovia II
KOLEJKA 11
2019-10-06 15:30 Pcimianka Pcim 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-10-06 15:00 Czarni Staniątki 0:1 Strażak Rajsko
2019-10-06 12:00 Cracovia II 3:0 Skawinka Skawina
2019-10-05 15:30 Unia Oświęcim 0:3 Wisła II Kraków
2019-10-05 15:30 LKS Jawiszowice 3:4 Słomniczanka Słomniki
2019-10-05 15:30 Orzeł Piaski Wielkie 2:2 Dalin Myślenice
2019-10-05 15:30 Beskid Andrychów 2:3 Wiślanie Jaśkowice
2019-10-05 11:00 Clepardia Kraków 4:0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
KOLEJKA 10
2019-09-29 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 LKS Jawiszowice
2019-09-29 11:00 Wisła II Kraków 3:2 Czarni Staniątki
2019-09-28 16:00 Słomniczanka Słomniki 1:1 Orzeł Ryczów
2019-09-28 16:00 Dalin Myślenice 0:0 Pcimianka Pcim
2019-09-28 16:00 Sokół Kocmyrzów Baranówka 0:0 Beskid Andrychów
2019-09-28 16:00 Skawinka Skawina 1:2 Clepardia Kraków
2019-09-28 16:00 Strażak Rajsko 2:2 Cracovia II
2019-09-28 11:00 MKS Trzebinia 2:1 Unia Oświęcim
2019-09-28 11:00 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
KOLEJKA 9
2019-09-22 16:30 Pcimianka Pcim 0:1 Wiślanie Jaśkowice
2019-09-22 12:00 Unia Oświęcim 0:0 Słomniczanka Słomniki
2019-09-22 11:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
2019-09-21 16:30 Cracovia II 2:0 Czarni Staniątki
2019-09-21 16:30 LKS Jawiszowice 2:5 Dalin Myślenice
2019-09-21 16:00 MKS Trzebinia 1:3 Wisła II Kraków
2019-09-21 16:00 Beskid Andrychów 5:0 Skawinka Skawina
2019-09-21 16:00 Orzeł Ryczów 0:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-09-21 11:00 Clepardia Kraków 3:1 Strażak Rajsko
KOLEJKA 8
2019-09-15 16:00 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2:3 Pcimianka Pcim
2019-09-15 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Unia Oświęcim
2019-09-15 13:00 Wisła II Kraków 3:2 Cracovia II
2019-09-14 17:00 Skawinka Skawina 2:6 Orzeł Piaski Wielkie
2019-09-14 17:00 Strażak Rajsko 3:0 Beskid Andrychów
2019-09-14 16:00 Dalin Myślenice 1:2 Orzeł Ryczów
2019-09-14 16:00 Czarni Staniątki 0:1 Clepardia Kraków
2019-09-14 11:00 Słomniczanka Słomniki 0:1 MKS Trzebinia
2019-09-13 17:00 Wiślanie Jaśkowice 2:1 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 7
2019-09-11 17:00 Beskid Andrychów 3:3 Czarni Staniątki
2019-09-08 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 4:2 Strażak Rajsko
2019-09-08 11:00 Pcimianka Pcim 2:0 Skawinka Skawina
2019-09-07 17:00 Słomniczanka Słomniki 3:2 Wisła II Kraków
2019-09-07 17:00 MKS Trzebinia 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-09-07 17:00 Orzeł Ryczów 0:2 Wiślanie Jaśkowice
2019-09-07 17:00 LKS Jawiszowice 4:3 Sokół Kocmyrzów Baranówka
2019-09-07 12:00 Unia Oświęcim 0:0 Dalin Myślenice
2019-09-07 11:00 Clepardia Kraków 1:6 Cracovia II
KOLEJKA 6
2019-09-01 17:00 Skawinka Skawina 2:0 LKS Jawiszowice
2019-09-01 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:3 Słomniczanka Słomniki
2019-09-01 11:00 Wisła II Kraków 3:0 Clepardia Kraków
2019-09-01 11:00 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3:3 Orzeł Ryczów
2019-08-31 17:00 Strażak Rajsko 1:3 Pcimianka Pcim
2019-08-31 17:00 Czarni Staniątki 0:4 Orzeł Piaski Wielkie
2019-08-31 12:00 Dalin Myślenice 0:0 MKS Trzebinia
2019-08-31 12:00 Cracovia II 1:0 Beskid Andrychów
2019-08-31 11:00 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Unia Oświęcim
KOLEJKA 5
2019-08-28 17:30 Pcimianka Pcim 5:2 Czarni Staniątki
2019-08-28 17:30 Beskid Andrychów 4:1 Clepardia Kraków
2019-08-28 17:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Wisła II Kraków
2019-08-28 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:6 Cracovia II
2019-08-28 17:00 LKS Jawiszowice 2:1 Strażak Rajsko
2019-08-28 17:00 Orzeł Ryczów 3:0 Skawinka Skawina
2019-08-28 17:00 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2:3 Unia Oświęcim
2019-08-28 17:00 MKS Trzebinia 1:1 Wiślanie Jaśkowice
2019-08-28 17:00 Słomniczanka Słomniki 1:6 Dalin Myślenice
KOLEJKA 4
2019-08-25 17:00 Czarni Staniątki 0:3 LKS Jawiszowice
2019-08-25 11:00 Wisła II Kraków 4:0 Beskid Andrychów
2019-08-24 17:30 Dalin Myślenice 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-08-24 17:00 Strażak Rajsko 1:4 Orzeł Ryczów
2019-08-24 17:00 Skawinka Skawina 2:3 Unia Oświęcim
2019-08-24 17:00 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2:4 MKS Trzebinia
2019-08-24 12:00 Cracovia II 3:1 Pcimianka Pcim
2019-08-24 11:00 Clepardia Kraków 3:3 Orzeł Piaski Wielkie
KOLEJKA 3
2019-08-24 11:00 Wiślanie Jaśkowice 3:3 Słomniczanka Słomniki
2019-08-18 17:30 Unia Oświęcim 4:0 Strażak Rajsko
2019-08-18 17:00 Pcimianka Pcim 3:1 Clepardia Kraków
2019-08-18 17:00 LKS Jawiszowice 1:10 Cracovia II
2019-08-18 17:00 Orzeł Ryczów 1:0 Czarni Staniątki
2019-08-18 17:00 MKS Trzebinia 2:2 Skawinka Skawina
2019-08-18 17:00 Słomniczanka Słomniki 1:0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
2019-08-18 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:2 Beskid Andrychów
2019-08-18 14:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 Wiślanie Jaśkowice
2019-08-17 17:00 Dalin Myślenice 4:2 Wisła II Kraków
KOLEJKA 2
2019-08-21 17:30 Sokół Kocmyrzów Baranówka 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-08-15 17:00 Czarni Staniątki 3:2 Unia Oświęcim
2019-08-15 17:00 Strażak Rajsko 0:0 MKS Trzebinia
2019-08-15 17:00 Skawinka Skawina 3:2 Słomniczanka Słomniki
2019-08-15 12:00 Cracovia II 3:0 Orzeł Ryczów
2019-08-15 11:00 Clepardia Kraków 2:4 LKS Jawiszowice
2019-08-14 17:30 Wiślanie Jaśkowice 1:0 Dalin Myślenice
2019-08-14 17:30 Wisła II Kraków 1:0 Orzeł Piaski Wielkie
2019-08-14 17:30 Beskid Andrychów 2:0 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 1
2019-08-11 17:00 Orzeł Ryczów 2:1 Clepardia Kraków
2019-08-11 17:00 LKS Jawiszowice 0:3 Beskid Andrychów
2019-08-11 17:00 Skawinka Skawina 1:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-08-11 16:30 Pcimianka Pcim 2:3 Orzeł Piaski Wielkie
2019-08-10 18:00 Dalin Myślenice 2:0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
2019-08-10 17:00 MKS Trzebinia 2:0 Czarni Staniątki
2019-08-10 17:00 Unia Oświęcim 1:3 Cracovia II
2019-08-10 15:00 Wiślanie Jaśkowice 3:2 Wisła II Kraków
2019-08-10 13:00 Słomniczanka Słomniki 4:1 Strażak Rajsko

Pogoda Andrychów