Terminarz i wyniki rozgrywek: IV liga

1. Jutrzenka Giebułtów 35 26:8
2. Dalin Myślenice 32 40:18
3. Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 29 24:22
4. Słomniczanka Słomniki 26 29:22
5. LKS Jawiszowice 25 30:26
6. Pcimianka Pcim 24 23:14
7. Orzeł Ryczów 24 19:19
8. Clepardia Kraków 21 25:25
9. KS Olkusz 20 20:23
10. Górnik Wieliczka 20 18:24
11. Unia Oświęcim 18 23:25
12. MKS Trzebinia 14 16:19
13. Wiślanka Grabie 14 16:22
14. Kaszowianka Kaszów 12 14:24
15. Beskid Andrychów 12 13:31
16. Orzeł Piaski Wielkie 10 10:24
KOLEJKA 15
2018-11-11 13:00 Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-10 13:30 Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
2018-11-10 13:30 Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-11-10 13:30 Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
2018-11-10 13:30 Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
2018-11-10 13:00 KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-11-10 11:30 Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
2018-11-10 11:00 Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 14
2018-11-04 14:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Wiślanka Grabie
2018-11-04 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:2 Jutrzenka Giebułtów
2018-11-04 14:00 LKS Jawiszowice 2:0 Beskid Andrychów
2018-11-04 11:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Clepardia Kraków
2018-11-03 14:00 Unia Oświęcim 1:3 Pcimianka Pcim
2018-11-03 14:00 MKS Trzebinia 0:1 KS Olkusz
2018-11-03 14:00 Dalin Myślenice 3:0 Górnik Wieliczka
2018-11-03 13:00 Słomniczanka Słomniki 1:0 Orzeł Ryczów
KOLEJKA 13
2018-10-28 14:00 Wiślanka Grabie 1:3 Słomniczanka Słomniki
2018-10-28 14:00 Pcimianka Pcim 0:2 Dalin Myślenice
2018-10-27 15:00 Beskid Andrychów 1:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-10-27 15:00 Górnik Wieliczka 2:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-10-27 14:00 Orzeł Ryczów 1:1 Kaszowianka Kaszów
2018-10-27 11:00 Unia Oświęcim 1:1 MKS Trzebinia
2018-10-27 11:00 Clepardia Kraków 3:0 KS Olkusz
2018-10-27 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:1 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 12
2018-10-21 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Pcimianka Pcim
2018-10-21 15:00 Słomniczanka Słomniki 1:0 Górnik Wieliczka
2018-10-21 15:00 LKS Jawiszowice 2:3 Orzeł Ryczów
2018-10-21 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:3 Wiślanka Grabie
2018-10-21 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Jutrzenka Giebułtów
2018-10-20 15:00 MKS Trzebinia 0:2 Clepardia Kraków
2018-10-20 15:00 Dalin Myślenice 1:2 Unia Oświęcim
2018-10-20 14:30 KS Olkusz 2:1 Beskid Andrychów
KOLEJKA 11
2018-10-14 15:00 Wiślanka Grabie 2:2 LKS Jawiszowice
2018-10-13 15:30 Unia Oświęcim 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-10-13 15:00 Beskid Andrychów 1:0 Clepardia Kraków
2018-10-13 15:00 Orzeł Ryczów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-10-13 15:00 Górnik Wieliczka 2:1 Kaszowianka Kaszów
2018-10-13 14:00 Słomniczanka Słomniki 2:6 Pcimianka Pcim
2018-10-13 11:00 Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia
2018-10-13 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:0 KS Olkusz
KOLEJKA 10
2018-10-07 15:30 LKS Jawiszowice 1:0 Górnik Wieliczka
2018-10-07 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:2 Pcimianka Pcim
2018-10-07 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:0 Wiślanka Grabie
2018-10-07 11:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:4 Dalin Myślenice
2018-10-06 15:30 MKS Trzebinia 2:0 Beskid Andrychów
2018-10-06 15:30 KS Olkusz 1:1 Orzeł Ryczów
2018-10-06 15:00 Słomniczanka Słomniki 0:0 Unia Oświęcim
2018-10-06 11:00 Clepardia Kraków 2:2 Jutrzenka Giebułtów
KOLEJKA 9
2018-09-30 15:30 Pcimianka Pcim 4:1 LKS Jawiszowice
2018-09-30 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 MKS Trzebinia
2018-09-30 15:00 Orzeł Ryczów 1:2 Clepardia Kraków
2018-09-29 16:00 Wiślanka Grabie 2:0 KS Olkusz
2018-09-29 16:00 Górnik Wieliczka 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-09-29 16:00 Unia Oświęcim 2:1 Kaszowianka Kaszów
2018-09-29 16:00 Dalin Myślenice 1:2 Słomniczanka Słomniki
2018-09-29 11:00 Jutrzenka Giebułtów 3:0 Beskid Andrychów
KOLEJKA 8
2018-09-23 16:00 LKS Jawiszowice 3:1 Unia Oświęcim
2018-09-23 16:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Pcimianka Pcim
2018-09-23 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:1 Dalin Myślenice
2018-09-22 16:00 MKS Trzebinia 0:0 Jutrzenka Giebułtów
2018-09-22 16:00 KS Olkusz 1:3 Górnik Wieliczka
2018-09-22 16:00 Beskid Andrychów 1:2 Orzeł Ryczów
2018-09-22 15:00 Słomniczanka Słomniki 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-09-22 11:00 Clepardia Kraków 3:2 Wiślanka Grabie
KOLEJKA 7
2018-09-16 16:30 Dalin Myślenice 5:1 LKS Jawiszowice
2018-09-16 16:00 Wiślanka Grabie 1:0 Beskid Andrychów
2018-09-16 16:00 Pcimianka Pcim 0:1 KS Olkusz
2018-09-15 16:30 Unia Oświęcim 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-09-15 16:00 Słomniczanka Słomniki 1:1 MKS Trzebinia
2018-09-15 16:00 Górnik Wieliczka 1:0 Clepardia Kraków
2018-09-15 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Kaszowianka Kaszów
2018-09-15 13:00 Orzeł Ryczów 0:1 Jutrzenka Giebułtów
KOLEJKA 6
2018-09-09 14:00 Kaszowianka Kaszów 2:1 Słomniczanka Słomniki
2018-09-08 17:00 KS Olkusz 4:2 Unia Oświęcim
2018-09-08 16:30 Beskid Andrychów 2:3 Górnik Wieliczka
2018-09-08 16:00 MKS Trzebinia 1:3 Orzeł Ryczów
2018-09-08 16:00 LKS Jawiszowice 2:4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-09-08 11:00 Clepardia Kraków 0:3 Pcimianka Pcim
2018-09-08 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Wiślanka Grabie
2018-09-06 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:2 Dalin Myślenice
KOLEJKA 5
2018-09-02 16:30 Pcimianka Pcim 0:2 Beskid Andrychów
2018-09-02 14:00 Kaszowianka Kaszów 2:0 MKS Trzebinia
2018-09-02 11:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-09-01 17:00 Górnik Wieliczka 1:3 Jutrzenka Giebułtów
2018-09-01 17:00 Wiślanka Grabie 0:1 Orzeł Ryczów
2018-09-01 17:00 Dalin Myślenice 2:1 KS Olkusz
2018-09-01 17:00 Słomniczanka Słomniki 0:3 LKS Jawiszowice
2018-09-01 11:00 Clepardia Kraków 2:0 Unia Oświęcim
KOLEJKA 4
2018-08-26 17:00 LKS Jawiszowice 0:0 Kaszowianka Kaszów
2018-08-25 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:2 Słomniczanka Słomniki
2018-08-25 17:00 KS Olkusz 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-08-25 17:00 Beskid Andrychów 1:4 Unia Oświęcim
2018-08-25 17:00 Orzeł Ryczów 2:0 Górnik Wieliczka
2018-08-25 11:00 MKS Trzebinia 1:1 Wiślanka Grabie
2018-08-25 11:00 Clepardia Kraków 2:6 Dalin Myślenice
2018-08-25 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 3
2018-08-19 17:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Clepardia Kraków
2018-08-19 17:00 Słomniczanka Słomniki 2:0 KS Olkusz
2018-08-19 16:30 Pcimianka Pcim 2:1 Orzeł Ryczów
2018-08-19 14:00 Kaszowianka Kaszów 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-08-18 17:30 Unia Oświęcim 0:2 Jutrzenka Giebułtów
2018-08-18 17:00 Górnik Wieliczka 0:0 Wiślanka Grabie
2018-08-18 17:00 Dalin Myślenice 3:1 Beskid Andrychów
2018-08-18 11:00 MKS Trzebinia 1:3 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 2
2018-05-14 17:00 MKS Trzebinia 5:0 Górnik Wieliczka
2018-05-14 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:3 LKS Jawiszowice
2018-05-14 17:00 KS Olkusz 5:2 Kaszowianka Kaszów
2018-05-14 17:00 Clepardia Kraków 4:2 Słomniczanka Słomniki
2018-05-14 17:00 Beskid Andrychów 0:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-05-14 17:00 Jutrzenka Giebułtów 4:0 Dalin Myślenice
2018-05-14 17:00 Orzeł Ryczów 1:0 Unia Oświęcim
2018-05-14 17:00 Wiślanka Grabie 1:1 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 1
2018-08-12 18:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:2 Jutrzenka Giebułtów
2018-08-12 18:00 Pcimianka Pcim 0:0 Górnik Wieliczka
2018-08-12 18:00 Unia Oświęcim 4:0 Wiślanka Grabie
2018-08-12 18:00 Dalin Myślenice 6:0 Orzeł Ryczów
2018-08-12 18:00 KS Olkusz 0:3 LKS Jawiszowice
2018-08-12 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:0 MKS Trzebinia
2018-08-12 17:00 Słomniczanka Słomniki 7:1 Beskid Andrychów
2018-08-12 17:00 Kaszowianka Kaszów 1:1 Clepardia Kraków

Pogoda Andrychów