W IV lidze pierwsze zwycięstwio na wiosnę odnieśli piłkarze Beskid Andrychów. Skromne 1-0 nad ostatnią w tabeli Skawinką.
iv liga - KOLEJKA 23 | |||
2017-05-03 17:30 | Beskid Andrychów | 1-0 | Skawinka Skawina |
2017-05-03 17:30 | Wiślanka Grabie | 4-1 | KS TS Węgrzce |
2017-05-03 17:30 | Wiślanie Jaśkowice | 1-1 | Cracovia II |
2017-05-03 17:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | 1-1 | Orzeł Piaski Wielkie |
2017-05-03 17:00 | Iskra Klecza Dolna | 0-0 | Pcimianka Pcim |
mecz odwołany | Nowa Proszowianka | Unia Oświęcim | |
2017-05-03 17:00 | Hutnik Nowa Huta | 0-0 | Dalin Myślenice |
2017-05-03 17:00 | Jutrzenka Giebułtów | 1-1 | Michałowianka Michałowice |
1. | Wiślanie Jaśkowice | 52 | 57:13 |
2. | Cracovia II | 49 | 66:17 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 44 | 53:31 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 39 | 37:22 |
5. | Unia Oświęcim | 36 | 36:28 |
6. | Dalin Myślenice | 33 | 34:43 |
7. | Wiślanka Grabie | 32 | 40:34 |
8. | Michałowianka Michałowice | 32 | 43:38 |
9. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 31 | 28:39 |
10. | Iskra Klecza Dolna | 29 | 30:42 |
11. | Pcimianka Pcim | 29 | 31:50 |
12. | Beskid Andrychów | 26 | 18:26 |
13. | KS TS Węgrzce | 19 | 25:34 |
14. | Orzeł Piaski Wielkie | 18 | 23:44 |
15. | Nowa Proszowianka | 15 | 26:44 |
16. | Skawinka Skawina | 13 | 28:70 |
v liga - KOLEJKA 23 | |||
2017-05-03 17:00 | Halniak Maków Podhalański | 0-0 | Górnik Libiąż |
2017-05-03 17:00 | Dąb Paszkówka | 1-1 | Victoria Zalas |
2017-05-03 17:00 | Orzeł Ryczów | 3-2 | LKS Jawiszowice |
2017-05-03 17:00 | Niwa Nowa Wieś | 2-0 | Tempo Białka |
2017-05-03 17:00 | Nadwiślanin Gromiec | 3-3 | Zagórzanka Zagórze |
2017-05-03 17:00 | Garbarz Zembrzyce | 0-0 | Cedron Brody |
2017-05-03 17:00 | KS Chełmek | 0-1 | LKS Żarki |
2017-05-03 17:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 0-1 | Brzezina Osiek |
1. | Orzeł Ryczów | 58 | 70:23 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 44 | 54:22 |
3. | Niwa Nowa Wieś | 43 | 54:30 |
4. | Tempo Białka | 40 | 55:40 |
5. | LKS Jawiszowice | 38 | 63:24 |
6. | Brzezina Osiek | 38 | 38:30 |
7. | Garbarz Zembrzyce | 38 | 38:31 |
8. | KS Chełmek | 38 | 44:20 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 32 | 40:39 |
10. | Cedron Brody | 30 | 26:42 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 24 | 39:44 |
12. | LKS Żarki | 22 | 33:53 |
13. | Dąb Paszkówka | 17 | 28:60 |
14. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 17 | 26:64 |
15. | Victoria Zalas | 16 | 36:78 |
16. | Górnik Libiąż | 16 | 26:70 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 19 | |||
2017-05-03 18:00 | Przeciszovia Przeciszów | 0-2 | Strażak Rajsko |
2017-05-03 17:00 | Górnik Brzeszcze | 3-2 | Orzeł Witkowice |
2017-05-03 17:00 | Zgoda Malec | 7-0 | Zaborzanka Zaborze |
2017-05-03 17:00 | Skawa Podolsze | 1-3 | Zatorzanka Zator |
2017-05-03 17:00 | LKS Bobrek | 2-6 | Hejnał Kęty |
2017-05-03 17:00 | Strumień Polanka Wielka | 11-0 | LKS Gorzów |
2017-05-03 16:00 | Solavia Grojec | 2-2 | Soła Łęki |
1. | Zatorzanka Zator | 50 | 53:14 |
2. | Strażak Rajsko | 49 | 61:9 |
3. | Hejnał Kęty | 37 | 56:26 |
4. | Górnik Brzeszcze | 32 | 36:25 |
5. | Strumień Polanka Wielka | 31 | 51:30 |
6. | LKS Bobrek | 29 | 52:33 |
7. | Przeciszovia Przeciszów | 23 | 32:36 |
8. | Soła Łęki | 20 | 37:41 |
9. | Zaborzanka Zaborze | 18 | 22:52 |
10. | Skawa Podolsze | 17 | 25:49 |
11. | Zgoda Malec | 17 | 33:48 |
12. | Orzeł Witkowice | 16 | 25:53 |
13. | Solavia Grojec | 15 | 32:44 |
14. | LKS Gorzów | 7 | 20:75 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 23 | |||
2017-05-03 18:00 | Halniak Targanice | 0-1 | Skawa Wadowice |
2017-05-03 17:00 | Huragan Inwałd | 1-1 | Astra Spytkowice |
2017-05-03 17:00 | Sokół Przytkowice | 5-0 | Orzeł Wieprz |
2017-05-03 17:00 | Olimpia Chocznia | 2-0 | Żuraw Krzeszów |
2017-05-03 17:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 3-1 | Babia Góra Sucha Beskidzka |
2017-05-03 17:00 | Jałowiec Stryszawa | 3-2 | Burza Roczyny |
2017-05-03 11:00 | Leskowiec Rzyki | 1-1 | Relaks Wysoka |
2017-05-03 11:00 | Grom Grzechynia | 1-5 | Naroże Juszczyn |
1. | Naroże Juszczyn | 56 | 68:20 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 53 | 52:30 |
3. | Relaks Wysoka | 46 | 57:23 |
4. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 39 | 45:37 |
5. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 39 | 45:26 |
6. | Sokół Przytkowice | 34 | 36:31 |
7. | Leskowiec Rzyki | 34 | 44:40 |
8. | Huragan Inwałd | 32 | 44:36 |
9. | Orzeł Wieprz | 29 | 37:48 |
10. | Olimpia Chocznia | 29 | 30:47 |
11. | Astra Spytkowice | 21 | 24:50 |
12. | Burza Roczyny | 20 | 29:51 |
13. | Skawa Wadowice | 20 | 27:36 |
14. | Halniak Targanice | 19 | 33:48 |
15. | Grom Grzechynia | 19 | 42:54 |
16. | Żuraw Krzeszów | 12 | 13:49 |
B Klasa Oświęcim
LKS Poręba Wielka - LKS Bulowice 1-5
B klasa Wadowice, gr. 1
Watra Zawoja - Stanisławianka Stanisław Dolny 4-0
Błyskawica Marcówka - Strzelec Budzów 0-4
KS Bystra - Tarnawianka Tarnawa 1-0
1. | Strzelec Budzów | 35 | 40:16 |
2. | Dąb Sidzina | 27 | 33:24 |
3. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 27 | 38:21 |
4. | Watra Zawoja | 25 | 40:20 |
5. | Błyskawica Marcówka | 24 | 32:31 |
6. | Lachy Lachowice | 21 | 40:31 |
7. | Leńczanka Leńcze | 20 | 28:27 |
8. | LKS Bieńkówka | 17 | 27:33 |
9. | KS Bystra | 15 | 24:35 |
10. | Huragan Skawica | 14 | 33:45 |
11. | Tarnawianka Tarnawa | 11 | 18:51 |
12. | Jubilat Izdebnik | 11 | 27:46 |
B Klasa Wadowice, gr. 2
Amator Babica - Gród Grodzisko 1-2
Przełęcz Kossowa - Borowik Bachowice 4-4
1. | Żarek Barwałd Górny | 37 | 65:22 |
2. | Gród Grodzisko | 35 | 60:28 |
3. | Dąb Tomice | 28 | 49:20 |
4. | Amator Babica | 27 | 26:20 |
5. | Wikliniarz Woźniki | 27 | 44:27 |
6. | Przełęcz Kossowa | 24 | 34:42 |
7. | Wisła Łączany | 18 | 36:36 |
8. | Borowik Bachowice | 17 | 39:42 |
9. | Skawa Jaroszowice | 16 | 33:33 |
10. | Nadwiślanka Brzeźnica | 10 | 19:59 |
11. | Płomień Sosnowice | 9 | 24:58 |
12. | Victoria Półwieś | 6 | 23:65 |
c klasa wadowice, gr 1KOLEJKA 11 | |||
2017-05-03 11:00 | Olimpia Zebrzydowice | 1-2 | Chełm Stryszów |
2017-05-03 11:00 | Pogoń Bugaj | Świt Osielec | |
2017-05-03 11:00 | Korona Skawinki | 6-2 | Filkówka Barwałd Średni |
2017-05-03 11:00 | Zryw Lanckorona | 4-7 | Żarek Stronie |
Brak komentarzy