Świąteczna sobota na boiskach [WYNIKI]

, Sport, Wiadomości, 15.04.2017 14:00, a

W Wielką Sobotę rozegrane zostały wszystkie mecze w regionalnych ligach piłkarskich. Zobaczcie wyniki i aktualne tabele.

Świąteczna sobota na boiskach [WYNIKI]

 

 

iv liga - KOLEJKA 20
2017-04-15 17:00 Skawinka Skawina 1-0 KS TS Węgrzce
2017-04-15 17:00 Michałowianka Michałowice 2-0 Nowa Proszowianka
2017-04-15 15:00 Unia Oświęcim 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny
2017-04-15 11:00 Jutrzenka Giebułtów 2-0 Hutnik Nowa Huta
2017-04-15 11:00 Beskid Andrychów 0-2 Wiślanie Jaśkowice
2017-04-15 11:00 Cracovia II 2-1 Wiślanka Grabie
2017-04-15 11:00 Pcimianka Pcim 2-1 Orzeł Piaski Wielkie
2017-04-12 17:00 Dalin Myślenice 1:0 Iskra Klecza Dolna

 

1. Cracovia II 47 64:14
2. Wiślanie Jaśkowice 45 48:11
3. Hutnik Nowa Huta 40 48:31
4. Jutrzenka Giebułtów 35 33:19
5. Unia Oświęcim 34 34:26
6. Michałowianka Michałowice 31 42:33
7. Sosnowianka Stanisław Dolny 30 27:36
8. Dalin Myślenice 29 30:37
9. Wiślanka Grabie 27 34:31
10. Iskra Klecza Dolna 24 27:40
11. Pcimianka Pcim 24 28:49
12. Beskid Andrychów 23 17:21
13. KS TS Węgrzce 18 24:30
14. Nowa Proszowianka 15 24:41
15. Orzeł Piaski Wielkie 14 18:41
16. Skawinka Skawina 13 24:62
v liga - KOLEJKA 20
2017-04-15 16:00 Zagórzanka Zagórze 4-0 Dąb Paszkówka
2017-04-15 14:30 Górnik Libiąż 0-0 LKS Jawiszowice
2017-04-15 14:00 LKS Żarki 1-4 Niwa Nowa Wieś
2017-04-15 14:00 Cedron Brody 2-1 Orzeł Ryczów
2017-04-15 14:00 Tempo Białka 4-0 Victoria Zalas
2017-04-15 13:00 Brzezina Osiek 0-2 Nadwiślanin Gromiec
2017-04-15 11:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 KS Chełmek
2017-04-15 11:00 Halniak Maków Podhalański 1-0 Garbarz Zembrzyce
1. Orzeł Ryczów 49 59:18
2. Nadwiślanin Gromiec 40 46:19
3. Tempo Białka 37 50:32
4. Niwa Nowa Wieś 36 48:29
5. LKS Jawiszowice 35 55:19
6. Garbarz Zembrzyce 35 35:28
7. KS Chełmek 35 42:16
8. Brzezina Osiek 31 34:29
9. Cedron Brody 29 26:39
10. Halniak Maków Podhalański 28 36:37
11. Zagórzanka Zagórze 22 34:38
12. LKS Żarki 18 30:46
13. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 17 25:56
14. Victoria Zalas 15 33:68
15. Dąb Paszkówka 13 25:55
16. Górnik Libiąż 9 18:67

 

a klasa wadowice - KOLEJKA 20
2017-04-15 15:00 Skawa Wadowice 1-1 Orzeł Wieprz
2017-04-15 15:00 Halniak Targanice 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina
2017-04-15 15:00 Naroże Juszczyn 5-0 Leskowiec Rzyki
2017-04-15 15:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Sokół Przytkowice
2017-04-15 15:00 Relaks Wysoka 1-0 Huragan Inwałd
2017-04-15 13:00 Żuraw Krzeszów 1-0 Astra Spytkowice
2017-04-15 11:00 Grom Grzechynia 0-2 Jałowiec Stryszawa
2017-04-15 11:00 Burza Roczyny 3-2 Olimpia Chocznia

 

1. Naroże Juszczyn 47 57:17
2. Jałowiec Stryszawa 47 43:26
3. Relaks Wysoka 42 55:22
4. Babia Góra Sucha Beskidzka 38 41:20
5. Znicz Sułkowice Bolęcina 36 41:32
6. Sokół Przytkowice 31 31:30
7. Huragan Inwałd 31 43:32
8. Leskowiec Rzyki 30 42:39
9. Orzeł Wieprz 26 34:43
10. Olimpia Chocznia 25 25:44
11. Burza Roczyny 20 27:47
12. Astra Spytkowice 20 23:46
13. Halniak Targanice 19 33:42
14. Grom Grzechynia 19 39:45
15. Skawa Wadowice 14 22:34
16. Żuraw Krzeszów 9 10:47

 

 

a klasa oświęcim  - KOLEJKA 16
2017-04-15 16:00 Górnik Brzeszcze 0-0 Solavia Grojec
2017-04-15 16:00 LKS Gorzów 1-3 Skawa Podolsze
2017-04-15 15:30 Soła Łęki 2-0 Zgoda Malec
2017-04-15 14:00 Przeciszovia Przeciszów 3-1 Strumień Polanka Wielka
2017-04-15 13:00 Orzeł Witkowice 2-4 Zatorzanka Zator
2017-04-15 11:00 Strażak Rajsko 2-1 LKS Bobrek
2017-04-15 11:00 Hejnał Kęty 1-2 Zaborzanka Zaborze
1. Strzelec Budzów 29 33:14
2. Stanisławianka Stanisław Dolny 27 38:17
3. Dąb Sidzina 24 28:19
4. Watra Zawoja 22 36:20
5. Błyskawica Marcówka 21 29:26
6. Leńczanka Leńcze 20 26:24
7. Lachy Lachowice 18 38:31
8. LKS Bieńkówka 17 25:29
9. KS Bystra 12 23:33
10. Huragan Skawica 11 24:43
11. Tarnawianka Tarnawa 11 17:44
12. Jubilat Izdebnik 8 19:36

 

b klasa gr i - KOLEJKA 13
2017-04-15 15:00 LKS Bieńkówka 3:0 Jubilat Izdebnik
2017-04-15 15:00 KS Bystra 0:5 Watra Zawoja
2017-04-15 15:00 Stanisławianka Stanisław Dolny 3:0 Strzelec Budzów
2017-04-15 15:00 Leńczanka Leńcze 3:1 Dąb Sidzina
2017-04-15 15:00 Tarnawianka Tarnawa 1:8 Lachy Lachowice
2017-04-15 11:00 Błyskawica Marcówka 3:3 Huragan Skawica

 

1. Strzelec Budzów 29 33:14
2. Stanisławianka Stanisław Dolny 27 38:17
3. Dąb Sidzina 24 28:19
4. Watra Zawoja 22 36:20
5. Błyskawica Marcówka 21 29:26
6. Leńczanka Leńcze 20 26:24
7. Lachy Lachowice 18 38:31
8. LKS Bieńkówka 17 25:29
9. KS Bystra 12 23:33
10. Huragan Skawica 11 24:43
11. Tarnawianka Tarnawa 11 17:44
12. Jubilat Izdebnik 8 19:36

 

b klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 13
2017-04-15 15:00 Wisła Łączany 2-5 Gród Grodzisko
2017-04-15 15:00 Przełęcz Kossowa 3-2 Dąb Tomice
2017-04-15 13:00 Amator Babica 2-2 Nadwiślanka Brzeźnica
2017-04-15 13:00 Płomień Sosnowice 1-9 Żarek Barwałd Górny
2017-04-15 12:00 Skawa Jaroszowice 4-2 Victoria Półwieś
2017-04-14 15:00 Wikliniarz Woźniki 2-2 Borowik Bachowice
1. Gród Grodzisko 31 54:23
2. Żarek Barwałd Górny 31 55:18
3. Amator Babica 26 23:16
4. Wikliniarz Woźniki 25 38:21
5. Dąb Tomice 25 44:20
6. Przełęcz Kossowa 20 27:36
7. Skawa Jaroszowice 16 30:29
8. Borowik Bachowice 15 33:36
9. Wisła Łączany 14 31:32
10. Płomień Sosnowice 9 22:49
11. Nadwiślanka Brzeźnica 7 13:54
12. Victoria Półwieś 6 20:56

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›