Siatkarze MKS zrobili kolejny krok do...

, Sport, Wiadomości, 11.03.2017 21:00, a

Drugoligowi siatkarze MKS Andrychów awansowali do finałowej rundy w II lidze siatkarzy.

Siatkarze MKS zrobili kolejny krok do...

W sobotnim meczu andrychowianie potwierdzili swoją dominację w tym sezonie w śląsko-opolskiej grupie II ligi i po raz drugi pokonali zespół AZS Politechnika Opolska. Tym razem również 3-0, w setach do 11, 20, 18.


W drugiej rundzie play -off andrychowianie zagrają ze zwycięzcą pary 4-5, czyli TKS Tychy, które wyeliminowały zespół z Głuchołazów.

W ten sposób w piątej grupie II ligi wyłonione zostaną dwie najlepsze drużyny V grupy II ligi. Awansują one do turnieju półfinałowego, w którym zagrają z dwoma najlepszymi zespołami grupy małopolsko-podkarpackiej.

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA


Z tego turnieju awansują dwa najlepsze zespoły, które w maju zagrają w turnieju finałowym o awans do I ligi. Awansują 2 drużyny.


Jak widać droga do ewentualnego awansu do I ligi jest bardzo długa. Rok temu MKS zakończył swoją przygodę na turnieju półfinalowym. Jak będzie w tym sezonie?

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›