W I lidze miłą niespodziankę sprawili siatkarze KPS Kęty. Wygrali w Siedlcach i w końcu odbili się od dna tabeli. Mecz miał ciekawy przebieg, bowiem po dwóch setach gospodarze prowadzili 2-0. Trzy kolejne partie wygrali kęczanie.
W II lidze wpadkę zaliczyli siatkarze MKS Andrychów, którzy przegrali 2-3 na parkiecie niżej notowanej Juvenii Głuchołazy. W II lidze siatkarek kolejne wysokie porażki zaliczyły zawodniczki Skawy Wadowice i Sokoła Zator.
i liga siatkarzy - KOLEJKA 17 | |||
Krispol Września | 3:0 walk. | Hutnik Kraków | |
2016-01-23 18:00 | Ślepsk Suwałki | 3-1 | Stal Nysa |
2016-01-23 18:00 | Warta Zawiercie | 3-2 | SMS PZPS Spała |
2016-01-27 18:00 | Camper Wyszków | Victoria Wałbrzych | |
2016-01-23 18:00 | Energa Omis Ostrołęka | 1-3 | GKS Katowice |
2016-01-23 18:00 | KPS Siedlce | 2-3 | KPS Kęty |
2016-01-18 18:00 | Espandon Szczecin | 3:1 | AGH Kraków (m) |
1. | GKS Katowice | 38 | 44:22 |
2. | Ślepsk Suwałki | 37 | 44:23 |
3. | Espandon Szczecin | 36 | 42:24 |
4. | SMS PZPS Spała | 34 | 42:28 |
5. | Krispol Września | 30 | 37:26 |
6. | Warta Zawiercie | 30 | 35:28 |
7. | KPS Siedlce | 28 | 36:30 |
8. | Stal Nysa | 26 | 35:35 |
9. | Camper Wyszków | 19 | 27:36 |
10. | AGH Kraków (m) | 18 | 25:31 |
11. | Victoria Wałbrzych | 15 | 23:41 |
12. | KPS Kęty | 13 | 21:45 |
13. | Energa Omis Ostrołęka | 12 | 21:40 |
14. | Hutnik Kraków | 12 | 15:43 |
II LIGA SIATKARZY - KOLEJKA 18 | |||
2016-01-23 18:00 | Juvenia Głuchołazy | 3-2 | MKS Andrychów |
2016-01-23 18:00 | Winner Czechowice-Dziedzice | 3-1 | KOKS Radlin |
2016-01-23 18:00 | Rafako Racibórz | 3-1 | Płomień Sosnowiec |
2016-01-23 18:00 | Volley Rybnik | AT Jastrzębski Węgiel | |
2016-01-23 18:00 | MCKiS Jaworzno (m) | 3-2 | AZS Politechnika Opolska |
2016-01-23 18:00 | UKS Strzelce Opolskie | TKS Tychy |
1. | MCKiS Jaworzno (m) | 47 | 51:17 |
2. | MKS Andrychów | 41 | 47:20 |
3. | TKS Tychy | 37 | 43:24 |
4. | AT Jastrzębski Węgiel | 31 | 39:30 |
5. | Volley Rybnik | 29 | 36:25 |
6. | Rafako Racibórz | 29 | 35:31 |
7. | AZS Politechnika Opolska | 23 | 29:37 |
8. | Płomień Sosnowiec | 21 | 33:43 |
9. | Winner Czechowice-Dziedzice | 19 | 28:44 |
10. | KOKS Radlin | 18 | 30:44 |
11. | Juvenia Głuchołazy | 13 | 22:46 |
12. | UKS Strzelce Opolskie | 7 | 16:48 |
KOLEJKA 15 | |||
2016-01-23 18:00 | UKS Szóstka Mielec | 1-3 | PWSZ Tarnów |
2016-01-23 18:00 | WTS Solna Wieliczka | 3-1 | AGH Kraków |
2016-01-23 18:00 | MKS SAN-Pajda Jarosław | 3-0 | MKS Skawa Wadowice |
2016-01-23 18:00 | UKS Sokół Zator | 0-3 | SMS PZPS II Szczyrk |
2016-01-21 18:00 | MCKiS Jaworzno (K) | 3:0 | Tomasovia Tomaszów Lub. |
1. | WTS Solna Wieliczka | 43 | 44:6 |
2. | AGH Kraków | 38 | 42:18 |
3. | PWSZ Tarnów | 35 | 38:17 |
4. | MKS SAN-Pajda Jarosław | 28 | 32:19 |
5. | Tomasovia Tomaszów Lub. | 28 | 33:22 |
6. | MCKiS Jaworzno (K) | 21 | 26:28 |
7. | UKS Szóstka Mielec | 18 | 21:27 |
8. | SMS PZPS II Szczyrk | 8 | 12:37 |
9. | MKS Skawa Wadowice | 8 | 13:40 |
10. | UKS Sokół Zator | 1 | 3:45 |
III LIGA SIARTKAREK
2016-01-16 | TS WISŁA KRAKÓW 2 | - | PMOS Chrzanów | ||
2016-01-21 | UMKS KĘCZANIN Kęty | - | TS WISŁA KRAKÓW | ||
2016-01-23 | CKIS Maraton Krzeszowice | 3-0 | UMKS KĘCZANIN Kęty | ||
2016-01-23 | TS WISŁA KRAKÓW | - | TS WISŁA KRAKÓW 2 | ||
2016-01-28 | AGH KRAKÓW 2 | - | PMOS Chrzanów | ||
2016-01-23 | VALKIRIA KRAKÓW NOWA HUTA | - | KS PRĄDNICZANKA | ||
2016-01-23 | UKS ZALEW Świnna Poręba | - | UKS VICTORIA WITKOWICE |
III LIGA SIATKARZY
2016-01-23 | LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO | - | KKS HUTNIK Dobry Wynik | ||
2016-01-23 | KŁOS Olkusz | 3-0 | UMKS KĘCZANIN Kęty 2 |
Brak komentarzy