W I lidze siatkarze KPS Kęty próbowali przełamać fatalną serię. Po środowym meczu wylądowali na ostatnim miejscu i wygląda na to, że zostaną tam na dłużej. W sobotę podejmowali we własnej hali krakowskiego Hutnika i również przegrali w trzech setach.
W II lidze siatkarzy wicelider MKS Andrychów bez najmniejszy problemów pokonał AZS Politechnikę Opolską. W II lidze siatkarek warte odnotowania jest drugie z rzędu (i w tym sezonie) zwycięstwo siatkarek Skawy Wadowice - tym razem w Szczyrku.
KPS Kęty - Hutnik Kraków 0-3 (21, 15, 23)
i liga siatkarzy - KOLEJKA 9 | |||
2015-11-21 18:00 | Krispol Września | 0-3 | SMS PZPS Spała |
2015-11-21 18:00 | AGH Kraków (m) | 2-3 | GKS Katowice |
2015-11-21 18:00 | KPS Kęty | 0-3 | Hutnik Kraków |
2015-11-21 18:00 | Warta Zawiercie | 3-0 | Victoria Wałbrzych |
2015-11-21 18:00 | KPS Siedlce | 1-3 | Stal Nysa |
2015-11-21 18:00 | Espandon Szczecin | 1-3 | Ślepsk Suwałki |
2015-11-21 18:00 | Energa Omis Ostrołęka | Camper Wyszków |
1. | SMS PZPS Spała | 21 | 23:9 |
2. | Ślepsk Suwałki | 21 | 25:12 |
3. | GKS Katowice | 17 | 20:13 |
4. | Espandon Szczecin | 17 | 20:14 |
5. | Warta Zawiercie | 16 | 19:14 |
6. | Krispol Września | 15 | 19:15 |
7. | Stal Nysa | 14 | 19:20 |
8. | AGH Kraków (m) | 13 | 16:14 |
9. | KPS Siedlce | 11 | 15:12 |
10. | Hutnik Kraków | 8 | 10:19 |
11. | Camper Wyszków | 7 | 11:19 |
12. | Energa Omis Ostrołęka | 6 | 10:18 |
13. | Victoria Wałbrzych | 6 | 9:21 |
14. | KPS Kęty | 5 | 6:24 |
MKS Andrychów - AZS Politechnika Opolska 3-0 (12, 18, 20)
ii liga siatkarzy - KOLEJKA 10 | |||
2015-11-21 17:00 | MKS Andrychów | 3-0 | AZS Politechnika Opolska |
2015-11-21 17:00 | Winner Czechowice-Dziedzice | 2-3 | Volley Rybnik |
2015-11-21 17:00 | TKS Tychy | 3-0 | AT Jastrzębski Węgiel |
2015-11-21 17:00 | Juvenia Głuchołazy | 1-3 | Płomień Sosnowiec |
2015-11-21 17:00 | MCKiS Jaworzno (m) | 3-0 | KOKS Radlin |
2015-11-21 17:00 | UKS Strzelce Opolskie | 1-3 | Rafako Racibórz |
1. | MCKiS Jaworzno (m) | 28 | 30:8 |
2. | MKS Andrychów | 23 | 26:10 |
3. | TKS Tychy | 23 | 26:14 |
4. | AT Jastrzębski Węgiel | 19 | 22:17 |
5. | Rafako Racibórz | 18 | 21:15 |
6. | Volley Rybnik | 17 | 22:16 |
7. | Płomień Sosnowiec | 15 | 22:22 |
8. | Winner Czechowice-Dziedzice | 10 | 16:26 |
9. | KOKS Radlin | 9 | 16:26 |
10. | Juvenia Głuchołazy | 7 | 11:25 |
11. | AZS Politechnika Opolska | 7 | 10:26 |
12. | UKS Strzelce Opolskie | 4 | 11:28 |
ii liga siatkarek - KOLEJKA 8 | |||
2015-11-21 18:00 | SMS PZPS II Szczyrk | 1-3 | MKS Skawa Wadowice |
2015-11-21 18:00 | MCKiS Jaworzno (K) | 3-0 | UKS Szóstka Mielec |
2015-11-21 18:00 | Tomasovia Tomaszów Lub. | 1-3 | WTS Solna Wieliczka |
2015-11-21 18:00 | PWSZ Tarnów | 3-1 | MKS SAN-Pajda Jarosław |
2015-11-21 18:00 | AGH Kraków | 3-0 | UKS Sokół Zator |
SMS PZPS II Szczyrk - MKS Skawa Wadowice 1-3 (16-25, 17-25, 25-17, 20-25)
1. | WTS Solna Wieliczka | 22 | 23:4 |
2. | AGH Kraków | 20 | 23:12 |
3. | PWSZ Tarnów | 19 | 21:9 |
4. | Tomasovia Tomaszów Lub. | 16 | 20:11 |
5. | MKS SAN-Pajda Jarosław | 16 | 18:9 |
6. | MCKiS Jaworzno (K) | 12 | 15:15 |
7. | MKS Skawa Wadowice | 8 | 11:19 |
8. | UKS Szóstka Mielec | 6 | 7:18 |
9. | SMS PZPS II Szczyrk | 3 | 6:23 |
10. | UKS Sokół Zator | 1 | 2:24 |
III LIGA MĘŻCZYZN - GRUPA II
2015-11-21 | UMKS KĘCZANIN Kęty 2 | - | LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO | 3-1 | |
2015-11-21 17:00 | UKS ZALEW Świnna Poręba | - | KKS HUTNIK Dobry Wynik | ||
2015-11-21 | GRUNWALD Chełmek | - | KŁOS Olkusz | ||
2015-11-21; 18:30 | MKS Andrychów 2 | - | AKTYWNI ŁOPUSZNA | 3-0 | |
2015-11-21 | SMS DALIN MYŚLENICE | - | MKS GRYF Brzesko | 2-3 |
2015-11-21 | TS WISŁA KRAKÓW 2 | - | CKIS Maraton Krzeszowice | 1-3 | |
2015-11-21 | AGH KRAKÓW 2 | - | UMKS KĘCZANIN Kęty | ||
2015-11-21 | KS PRĄDNICZANKA | - | TS WISŁA KRAKÓW | 0-3 | |
2015-11-21 | UKS VICTORIA WITKOWICE | - | PMOS Chrzanów | ||
2015-11-21 13:00 | UKS ZALEW Świnna Poręba | - | VALKIRIA KRAKÓW NOWA HUTA | 0-3 |
Brak komentarzy