Siatkarki z Gimnazjum nr 1 w Andrychowie najlepsze w województwie!

Sport, Wiadomości, 09.05.2016 08:30, a

Sukces siatkarek z Andrychowa.

4 maja w Nowym Sączu siatkarki z Gimnazjum nr 1 w Andrychowie walczyły o tytuł Mistrza Małopolski. W zawodach brało udział 6 zespołów – mistrzów rejonów.

Dziewczęta z Andrychowa w grupie pokonały Tarnów 2:0 i Stary Sącz 2:1 i z pierwszego miejsca awansowały do fazy finałowej. W kolejnym meczu uległy Wieliczce 1:2, a w ostatnim meczu pokonały Kraków 2:0.

Aby wyłonić zwycięzcę trzeba było robić dodatkową tabelę i liczyć sety. Andrychowianki zdobyły tytuł Mistrza Małopolski i będą reprezentować nasze województwo na Mistrzostwach Polski które odbędą się w czerwcu w Kołobrzegu.

ZOBACZ: galeria zdjęć

Skład zwycięskiego zespołu: Zuzanna Bizoń, Klaudia Bodzek, Patrycja Bogacz, Magdalena Drąg, Patrycja Guzdek, Aleksandra Jarzyna, Aleksandra Korczak, Anna Magiera, Wiktoria Masiuk, Urszula Mider, Karolina Partyka, Natalia Ślusarczyk, Dagmara Wiercimak, Julia Rudzka.