Siatkarki MKS Andrychów rozpoczynają batalię o awans do II ligi

, Sport, Wiadomości, 25.04.2018 10:30, red
Dwie najlepsze drużyny awansują do finału.
Siatkarki MKS Andrychów rozpoczynają batalię o awans do II ligi
W minionym sezonie trenowane przez Piotra Kwaka siatkarski MKS Andrychów występowały w I Małopolskiej Lidze, czyli w dawnej III lidze. Zawodniczki z Andrychowa zdominowały rozgrywki i pewnie je wygrały. Droga do awansu jest ciągle daleka. Do przejścia są jeszcze dwa etapy: turniej półfinałowy, z którego awansuje się do turnieju finałowego, z którego z kolei awansuje się do II ligi.

Turniej półfinałowy rozegrany zostanie od piątku do niedzieli w hali przy ul. 1 Maja w Andrychowie. Pierwotnie miały w nim wystąpić cztery zespoły, ale jedna się wycofały i zagrają trzy.

Panie z MKS powalczą z zespołami: MUKS "Piątka" Sandomierz oraz Uczniowski Klub Sportowy "MOSiR" Jasło. Do turnieju finałowego awansują dwie najlepsze drużyny, więc teoretycznie zadanie jest ułatwione.

Terminarz turnieju:

PIĄTEK godz.: 18:30
MKS ANDRYCHÓW - MUKS Piątka Sandomierz

SOBOTA godz.: 17:00
MUKS Piątka Sandomierz - UKS MOSiR Jasło

NIEDZIELA godz.: 11:00
MKS ANDRYCHÓW - UKS MOSiR Jasło

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›