Powstała wielka flaga, a na niej 6000 zdjęć

Region, Sport, Wiadomości, 29.11.2017 17:30,
Fani Roberta Kubicy z naszego regionu dopięli swego. Oto ich dzieło.
Powstała wielka flaga, a na niej 6000 zdjęć
Z inicjatywy mieszkańców naszego regionu - Przemysława Ćwiertni, Danieli Grabowskiej, Marty Witeckiej, Adama Figiela - powstała wielka "sektorówka", która będzie prezentowana podczas występów Roberta.

Flaga - 60 m2 - jest wyjątkowa. Składa się z 6000 zdjęć twarzy kibiców. Zastąpiła starą flagę, która rozleciała się w trakcie testów na Hungaroringu (było ją widać niemal na każdym zdjęciu z relacji z testów i nie było na niej zdjęć fanów).

Jeszcze miesiąc temu brakowało ok 2000 zdjęć, ale nagłośnienie inicjatywy, m.in. na mamNewsa.pl przyniosło efekt. Fajni Roberta z Kubicy z regionu, ale z całego kraju, nadesłali mnóstwo zdjęć. Flaga jest już gotowa! Od organizatorów całej akcji dostaliśmy podziękowanie.

W imieniu ekipy która zajmowała się organizacją akcji chciałbym podziękować portalowi mamnewsa.pl za publikację materiału o "Sektorówkce dla Roberta Kubicy"

W dniu kiedy publikowaliście artykuł aby ukończyć projekt i zdążyć z wydrukowaniem flagi na posezonowe testy Roberta Kubicy w F1 musieliśmy zebrać 2000 zdjęć w 4 dni.

Udało się :)

https://www.facebook.com/ForzaRobert/videos/306406679865141/
Dzięki zdjęciom nadesłanym między innymi z okolic gdzie dociera mamNewsa mogliśmy zakończyć projekt. Flaga została wydrukowana i wraz z organizatorami poleciała do Abu Dhabi. Została zaprezentowana w trakcie weekendu wyścigowego a także w trakcie posezonowych testów godnie wspierając Roberta w jego powrocie do F1.
https://www.facebook.com/ForzaRobert/videos/307693803069762/
Sektórówka została zauważona miedzy innymi przez zespół Williams w barwach którego być może w przyszłym sezonie będzie występował Robert
https://twitter.com/WilliamsRacing/status/935496109979553792
Pojawiała się również w wielu relacjach z testów między innymi na oficjalnym profilu F1 czy w Wiadomościach TVP1
https://www.facebook.com/ForzaRobert/videos/308665832972559
Mamy nadzieję że po raz kolejna Robert zobaczy ją w pierwszym wyścigu sezonu 2018 w Australii

Jeszcze jedna dobra informacja, udało się również zebrać pieniądze na realizację marzenia Daniela Szulaca http://wyscigdaniela.pl/ - wyjazd na GP Formuły 1 [Przeznaczyliśmy na to pieniądze które nadal spływały na zrzutkę po zebraniu kasy na samą flagę,
Więcej na https://www.facebook.com/ForzaRobert/

- pisze do nas Przemek Ćwiertnia, mieszkaniec gminy Andrychów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›