Pobiegli dla Jana Pawła II z okazji 97 rocznicy jego urodzin [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 14.05.2017 13:20, PG
W niedzielę (14.05.) w miejscowości Ponikiew k. Wadowic odbył się XVII Bieg na Groń Jana Pawła II z okazji jego 97 urodzin.
Pobiegli dla Jana Pawła II z okazji 97 rocznicy jego urodzin [FOTO]

Zawodnicy wyruszyli z pętli w Ponikwi, a meta czekała na nich dopiero na Groniu Jana Pawła II (obok kaplicy). Wydarzenie zorganizowane zostało przez Wichry Beskidu T.R.

 

Dystans 7 km po  żwirowej, kamienistej i trawiastej nawierzchni to nie lada wyzwanie.

Zobaczcie jak rozpoczęli bieg.

 

 

W biegu wzięły udział 42 osoby. Zwycięzca Sławomir Kukuła z Andrychowa na szczyt dotarł po niespełna 43 minutach. Drugie miejsce zajął Adam Wójcik z Choczni, a trzeci był Mariusz Ciapa z Babicy.

 

Z grona pań najszybsza była Dorota Zadora z Tomic, na drugiej pozycji przybiegła Gabriela Kulig z Wadowic, a trzecia była Gabriela Knapczyk-Kania z Bieńkówki.  

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›