Długi weekend najbardziej pracowity był dla piłkarzy wadowickiej A klasy: w piątek i w niedzielę.
IV LIGA - KOLEJKA 15 | |||
mecz odwołany | Dalin Myślenice | Pcimianka Pcim | |
2016-11-12 13:30 | Beskid Andrychów | 2-0 | Orzeł Piaski Wielkie |
2016-11-11 18:00 | Hutnik Nowa Huta | 4-2 | Wiślanka Grabie |
2016-11-11 13:00 | Cracovia II | 2-3 | Unia Oświęcim |
2016-11-11 13:00 | Michałowianka Michałowice | 1-1 | KS TS Węgrzce |
2016-11-11 13:00 | Wiślanie Jaśkowice | 3-0 | Iskra Klecza Dolna |
2016-11-11 12:00 | Nowa Proszowianka | 0-1 | Skawinka Skawina |
2016-11-11 12:00 | Jutrzenka Giebułtów | 1-2 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
1. | Cracovia II | 35 | 42:11 |
2. | Wiślanie Jaśkowice | 33 | 39:9 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 28 | 31:26 |
4. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 26 | 25:21 |
5. | Jutrzenka Giebułtów | 24 | 26:16 |
6. | Unia Oświęcim | 23 | 21:21 |
7. | Michałowianka Michałowice | 22 | 32:23 |
8. | Iskra Klecza Dolna | 22 | 25:30 |
9. | Beskid Andrychów | 21 | 15:14 |
10. | Dalin Myślenice | 20 | 23:28 |
11. | Wiślanka Grabie | 18 | 26:26 |
12. | Pcimianka Pcim | 14 | 17:36 |
13. | KS TS Węgrzce | 14 | 19:26 |
14. | Nowa Proszowianka | 12 | 20:30 |
15. | Orzeł Piaski Wielkie | 10 | 11:30 |
16. | Skawinka Skawina | 10 | 18:43 |
V LGA - KOLEJKA 15 | |||
2016-11-12 14:00 | Nadwiślanin Gromiec | 3-0 | Górnik Libiąż |
2016-11-11 13:00 | Cedron Brody | 3-2 | Zagórzanka Zagórze |
2016-11-12 14:00 | Halniak Maków Podhalański | 7-2 | Victoria Zalas |
2016-11-12 14:00 | KS Chełmek | 3-3 | Orzeł Ryczów |
2016-11-12 14:00 | Garbarz Zembrzyce | 2-2 | Niwa Nowa Wieś |
2016-11-12 13:30 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 1-5 | Dąb Paszkówka |
2016-11-12 13:00 | LKS Żarki | 4-2 | Tempo Białka |
2016-11-11 14:00 | Brzezina Osiek | 1-0 | LKS Jawiszowice |
1. | Orzeł Ryczów | 37 | 47:16 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 30 | 40:16 |
3. | Tempo Białka | 28 | 35:23 |
4. | LKS Jawiszowice | 27 | 44:10 |
5. | KS Chełmek | 27 | 36:11 |
6. | Garbarz Zembrzyce | 26 | 25:19 |
7. | Niwa Nowa Wieś | 25 | 35:26 |
8. | Halniak Maków Podhalański | 23 | 34:29 |
9. | Brzezina Osiek | 21 | 25:20 |
10. | Cedron Brody | 20 | 19:30 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 18 | 25:29 |
12. | LKS Żarki | 15 | 24:33 |
13. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 13 | 20:46 |
14. | Dąb Paszkówka | 9 | 21:45 |
15. | Victoria Zalas | 6 | 23:52 |
16. | Górnik Libiąż | 2 | 12:60 |
a klasa wadowice - zalegla KOLEJKA 12 | |||
2016-11-11 11:00 | Skawa Wadowice | 3-0 | Burza Roczyny |
2016-11-11 11:00 | Sokół Przytkowice | 4-2 | Olimpia Chocznia |
2016-11-11 11:00 | Astra Spytkowice | 2-2 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2016-11-11 11:00 | Orzeł Wieprz | 1-3 | Jałowiec Stryszawa |
2016-11-11 11:00 | Żuraw Krzeszów | 0-3 | Grom Grzechynia |
2016-11-11 11:00 | Relaks Wysoka | 2-1 | Halniak Targanice |
2016-11-11 11:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 1-2 | Naroże Juszczyn |
A KLASA WADOWICE - KOLEJKA 15 | |||
2016-11-13 13:00 | Leskowiec Rzyki | 3-0 | Skawa Wadowice |
2016-11-13 13:00 | Burza Roczyny | 4-0 | Żuraw Krzeszów |
2016-11-13 13:00 | Naroże Juszczyn | 2-2 | Orzeł Wieprz |
2016-11-13 13:00 | Halniak Targanice | 2-3 | Astra Spytkowice |
2016-11-13 13:00 | Grom Grzechynia | 3-2 | Huragan Inwałd |
2016-11-13 13:00 | Jałowiec Stryszawa | 1-0 | Sokół Przytkowice |
2016-11-13 13:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 5-1 | Olimpia Chocznia |
2016-11-13 13:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 0-2 | Relaks Wysoka |
20 listopada rozegrany zostanie jeszcze jeden mecz - zaległy z pierwszej kolejki: Orzeł Wieprz - Burza Roczyny.
1. | Naroże Juszczyn | 34 | 46:14 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 32 | 30:22 |
3. | Relaks Wysoka | 30 | 41:20 |
4. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 29 | 28:17 |
5. | Huragan Inwałd | 28 | 40:25 |
6. | Leskowiec Rzyki | 27 | 37:24 |
7. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 26 | 31:24 |
8. | Sokół Przytkowice | 24 | 25:24 |
9. | Astra Spytkowice | 19 | 23:36 |
10. | Grom Grzechynia | 19 | 33:32 |
11. | Olimpia Chocznia | 18 | 17:37 |
12. | Orzeł Wieprz | 16 | 24:31 |
13. | Halniak Targanice | 11 | 26:36 |
14. | Burza Roczyny | 10 | 19:40 |
15. | Skawa Wadowice | 9 | 16:28 |
16. | Żuraw Krzeszów | 5 | 7:33 |
B KLASA WADOWICE GR. I - ZALEGŁe mecze KOLEJKA 10 | |||
2016-11-20 11:00 | Jubilat Izdebnik | Watra Zawoja | |
2016-11-11 11:00 | Tarnawianka Tarnawa | 0-0 | Dąb Sidzina |
2016-11-11 11:00 | Lachy Lachowice | 0-1 | Strzelec Budzów |
B KLASA WADOWICE GR. II - ZALEGŁY MECZ KOLEJKA 10 | |||
2016-11-11 11:00 | Przełęcz Kossowa | 1-2 | Płomień Sosnowice |
1. | Gród Grodzisko | 25 | 45:20 |
2. | Żarek Barwałd Górny | 25 | 37:17 |
3. | Dąb Tomice | 25 | 42:16 |
4. | Wikliniarz Woźniki | 24 | 36:17 |
5. | Amator Babica | 22 | 20:14 |
6. | Przełęcz Kossowa | 17 | 24:25 |
7. | Wisła Łączany | 13 | 26:24 |
8. | Borowik Bachowice | 13 | 28:31 |
9. | Skawa Jaroszowice | 10 | 22:26 |
10. | Płomień Sosnowice | 9 | 20:36 |
11. | Victoria Półwieś | 6 | 17:48 |
12. | Nadwiślanka Brzeźnica | 3 | 9:52 |
Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
Brak komentarzy