Piłkarski weekend 6-7 maja [TERMINARZ, WYNIKI]

, Sport, Wiadomości, 06.05.2017 19:00, a

W weekend kolejne piłkarskie emocje w regionalnych ligach. Zobaczcie terminarz i pierwsze wyniki.

Piłkarski weekend 6-7 maja [TERMINARZ, WYNIKI]

 

 

 

iv liga - KOLEJKA 24
2017-05-07 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 2-3 Wiślanka Grabie
2017-05-07 11:00 Cracovia II 1-2 Hutnik Nowa Huta
2017-05-06 17:00 Skawinka Skawina 0-2 Sosnowianka Stanisław Dolny
2017-05-06 17:00 Michałowianka Michałowice 0-1 Beskid Andrychów
2017-05-06 17:00 Dalin Myślenice 1-1 Jutrzenka Giebułtów
2017-05-06 17:00 Unia Oświęcim 0-1 Wiślanie Jaśkowice
2017-05-07 17:00 Pcimianka Pcim 1-0 Nowa Proszowianka
2017-05-06 16:00 KS TS Węgrzce 1-3 Iskra Klecza Dolna
1. Wiślanie Jaśkowice 55 58:13
2. Cracovia II 49 67:19
3. Hutnik Nowa Huta 47 55:32
4. Jutrzenka Giebułtów 40 38:23
5. Unia Oświęcim 36 36:29
6. Wiślanka Grabie 35 43:36
7. Dalin Myślenice 34 35:44
8. Sosnowianka Stanisław Dolny 34 30:39
9. Iskra Klecza Dolna 32 33:43
10. Pcimianka Pcim 32 32:50
11. Michałowianka Michałowice 32 43:39
12. Beskid Andrychów 29 19:26
13. KS TS Węgrzce 19 26:37
14. Orzeł Piaski Wielkie 18 25:47
15. Nowa Proszowianka 15 26:45
16. Skawinka Skawina 13 28:72

 

v liga - KOLEJKA 24
2017-05-07 17:00 Tempo Białka 1:3 Nadwiślanin Gromiec
2017-05-07 17:00 LKS Jawiszowice 3:1 Niwa Nowa Wieś
2017-05-07 17:00 Victoria Zalas 0:8 Orzeł Ryczów
2017-05-06 17:00 Górnik Libiąż 1:1 Dąb Paszkówka
2017-05-06 17:00 Brzezina Osiek 4:0 Halniak Maków Podhalański
2017-05-06 17:00 LKS Żarki 3:1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2017-05-06 17:00 Cedron Brody 2:2 KS Chełmek
2017-05-06 17:00 Zagórzanka Zagórze 3:2 Garbarz Zembrzyce
1. Orzeł Ryczów 61 78:23
2. Nadwiślanin Gromiec 47 57:23
3. Niwa Nowa Wieś 43 55:33
4. LKS Jawiszowice 41 66:25
5. Brzezina Osiek 41 42:30
6. Tempo Białka 40 56:43
7. KS Chełmek 39 46:22
8. Garbarz Zembrzyce 38 40:34
9. Halniak Maków Podhalański 32 40:43
10. Cedron Brody 31 28:44
11. Zagórzanka Zagórze 27 42:46
12. LKS Żarki 25 36:54
13. Dąb Paszkówka 18 29:61
14. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 17 27:67
15. Górnik Libiąż 17 27:71
16. Victoria Zalas 16 36:86

 

 

a klasa wadowice - KOLEJKA 24
2017-05-07 17:00 Żuraw Krzeszów 3-1 Leskowiec Rzyki
2017-05-06 17:00 Skawa Wadowice 1-2 Huragan Inwałd
2017-05-06 17:00 Burza Roczyny 1-0 Grom Grzechynia
2017-05-06 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Jałowiec Stryszawa
2017-05-06 17:00 Relaks Wysoka 5-1 Znicz Sułkowice Bolęcina
2017-05-06 17:00 Orzeł Wieprz 5-3 Olimpia Chocznia
2017-05-06 17:00 Astra Spytkowice 2-1 Sokół Przytkowice
2017-05-06 14:00 Naroże Juszczyn 4-2 Halniak Targanice

 

1. Naroże Juszczyn 59 72:22
2. Jałowiec Stryszawa 56 54:31
3. Relaks Wysoka 49 62:24
4. Znicz Sułkowice Bolęcina 39 46:42
5. Babia Góra Sucha Beskidzka 39 46:28
6. Huragan Inwałd 35 46:37
7. Sokół Przytkowice 34 37:33
8. Leskowiec Rzyki 34 45:43
9. Orzeł Wieprz 32 42:51
10. Olimpia Chocznia 29 33:52
11. Astra Spytkowice 24 26:51
12. Burza Roczyny 23 30:51
13. Skawa Wadowice 20 28:38
14. Halniak Targanice 19 35:52
15. Grom Grzechynia 19 42:55
16. Żuraw Krzeszów 15 16:50

 

a klasa oświęcim - KOLEJKA 20
2017-05-07 14:00 LKS Gorzów 0-3 Przeciszovia Przeciszów
2017-05-06 17:00 Soła Łęki 2-2 Strumień Polanka Wielka
2017-05-06 17:00 Zatorzanka Zator 5-1 LKS Bobrek
2017-05-06 17:00 Zaborzanka Zaborze 3-5 Skawa Podolsze
2017-05-06 17:00 Strażak Rajsko 2-3 Górnik Brzeszcze
2017-05-06 16:00 Orzeł Witkowice 3-2 Zgoda Malec
2017-05-06 11:00 Hejnał Kęty 3-3 Solavia Grojec

 

1. Zatorzanka Zator 53 58:15
2. Strażak Rajsko 49 63:12
3. Hejnał Kęty 38 59:29
4. Górnik Brzeszcze 35 39:27
5. Strumień Polanka Wielka 32 53:32
6. LKS Bobrek 29 53:38
7. Przeciszovia Przeciszów 26 35:36
8. Soła Łęki 21 39:43
9. Skawa Podolsze 20 30:52
10. Orzeł Witkowice 19 28:55
11. Zaborzanka Zaborze 18 25:57
12. Zgoda Malec 17 35:51
13. Solavia Grojec 16 35:47
14. LKS Gorzów 7 20:78

 

b klasa oświęcim - KOLEJKA 12
2017-05-07 17:00 LKS Głębowice 3-0 Pogórze Gierałtowice
2017-05-07 17:00 Sygnał Włosienica 2-5 LKS Harmęże
2017-05-06 17:00 Puls Broszkowice 4-2 Iskra Brzezinka
       
2017-05-06 17:00 LKS Bulowice 0-2 LKS Piotrowice
2017-05-06 17:00 LKS Palczowice 4-4 LKS Poręba Wielka

 

1. LKS Bulowice 24 31:23
2. Sygnał Włosienica 18 23:18
3. Puls Broszkowice 18 21:18
4. LKS Głębowice 17 24:23
5. LKS Piotrowice 16 13:12
6. Iskra Brzezinka 14 15:14
7. LKS Harmęże 14 22:25
8. Pogórze Gierałtowice 14 20:26
9. LKS Poręba Wielka 13 24:29
10. LKS Palczowice 9 20:25
b klasa wadowice gr 1 - KOLEJKA 16
2017-05-07 17:00 Dąb Sidzina 4-2 Huragan Skawica
2017-05-07 17:00 Strzelec Budzów 2-0 LKS Bieńkówka
2017-05-07 17:00 Watra Zawoja 0-1 Błyskawica Marcówka
2017-05-07 17:00 Lachy Lachowice   Leńczanka Leńcze
2017-05-07 17:00 Tarnawianka Tarnawa 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
2017-05-06 17:30 Jubilat Izdebnik 0-2 KS Bystra
1. Strzelec Budzów 38 42:16
2. Dąb Sidzina 30 37:26
3. Stanisławianka Stanisław Dolny 28 39:22
4. Błyskawica Marcówka 27 33:31
5. Watra Zawoja 25 40:21
6. Lachy Lachowice 21 40:31
7. Leńczanka Leńcze 20 28:27
8. KS Bystra 18 26:35
9. LKS Bieńkówka 17 27:35
10. Huragan Skawica 14 35:49
11. Tarnawianka Tarnawa 12 19:52
12. Jubilat Izdebnik 11 27:48

 

b klasa wadowice gr .2 - KOLEJKA 16
2017-06-15 11:00 Gród Grodzisko   Przełęcz Kossowa
2017-05-07 18:00 Borowik Bachowice 6-2 Płomień Sosnowice
2017-05-07 17:00 Victoria Półwieś 0-9 Wikliniarz Woźniki
2017-05-06 17:00 Dąb Tomice 3-4 Żarek Barwałd Górny
2017-05-06 17:00 Nadwiślanka Brzeźnica 1-1 Skawa Jaroszowice
2017-05-06 15:00 Wisła Łączany 1-1 Amator Babica

 

1. Żarek Barwałd Górny 40 69:25
2. Gród Grodzisko 35 60:28
3. Wikliniarz Woźniki 30 53:27
4. Dąb Tomice 28 52:24
5. Amator Babica 28 27:21
6. Przełęcz Kossowa 24 34:42
7. Borowik Bachowice 20 45:44
8. Wisła Łączany 19 37:37
9. Skawa Jaroszowice 17 34:34
10. Nadwiślanka Brzeźnica 11 20:60
11. Płomień Sosnowice 9 26:64
12. Victoria Półwieś 6 23:74

 

c klasa wadowice gr 1 - KOLEJKA 12
2017-05-07 17:00 Chełm Stryszów 10-0 Pogoń Bugaj
2017-05-07 17:00 Żarek Stronie 4-2 Olimpia Zebrzydowice
2017-05-07 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1-3 Zryw Lanckorona
2017-05-07 17:00 Świt Osielec 0-8 Korona Skawinki

 

1. Korona Skawinki 25 36:11
2. Chełm Stryszów 25 43:12
3. Żarek Stronie 22 36:16
4. Filkówka Barwałd Średni 18 25:25
5. Olimpia Zebrzydowice 17 27:18
6. Zryw Lanckorona 11 22:35
7. Świt Osielec 9 18:31
8. Pogoń Bugaj 5 12:40
9. Jastrzębianka Jastrzębia 3 11:42
c klasa wadowice gr 2  - KOLEJKA 12

     
2017-05-07 17:00 Sokół Frydrychowice 4-0 Iskra II Klecza Dolna
2017-05-07 17:00 Gronie Zagórnik 0-1 Skawa Witanowice
2017-05-07 11:00 Czarni Koziniec 2-2 Sokół Chrząstowice

 

1. Skawa Witanowice 22 22:8
2. Sokół Chrząstowice 19 23:13
3. Sokół Frydrychowice 16 35:19
4. Czarni Koziniec 14 29:12
5. Orzeł Radocza 11 18:17
6. Iskra II Klecza Dolna 10 15:42
7. Gronie Zagórnik 8 17:14
8. Łysa Góra Zawadka 1 7:41

 

Mecz zaległy z 11 kolejki: Orzeł Radeocza - Łysa Góra Zawadka 4-2

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›