III LIGA / KOLEJKA 27 | |||
2014-05-04 17:00 | Soła Oświęcim | 3-1 | Wierna Małogoszcz |
2014-05-04 17:00 | Dalin Myślenice | 2-3 | Granat Skarżysko-Kamienna |
2014-05-04 16:00 | Wisła Sandomierz | 5-0 | Hutnik Nowa Huta |
Przebój Wolbrom | 0-3 vo | Wisła II Kraków | |
2014-05-04 17:00 | Łysica Bodzentyn | 1-1 | Nida Pińczów |
2014-05-03 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3-2 | Górnik Libiąż |
2014-05-03 17:00 | Korona II Kielce | 1-2 (0-2) | Beskid Andrychów |
2014-05-03 17:00 | Unia Tarnów | 0-0 | BKS Bochnia |
2014-05-03 16:00 | Poprad Muszyna | 1-0 | Poroniec Poronin |
IV LIGA / KOLEJKA 24 | |||
2014-05-04 11:00 | Cracovia II | 2-1 | Jutrzenka Giebułtów |
2014-05-04 17:30 | Zieleńczanka Zielonki | 1-5 | MKS Trzebinia-Siersza |
2014-05-03 17:30 | Iskra Klecza Dolna | 3-0 | Garbarz Zembrzyce |
2014-05-03 17:30 | Niwa Nowa Wieś | 3-0 | Sokół Przytkowice |
2014-05-03 14:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 6-1 | Świt Krzeszowice |
2014-05-03 17:30 | Borek Kraków | 0-2 | Orzeł Piaski Wielkie |
2014-05-03 17:00 | Wiślanie Jaśkowice | 3-1 | Górnik Wieliczka |
2014-05-03 17:00 | Halniak Maków Podhalański | 1-2 | Karpaty Siepraw |
V LIGA / KOLEJKA 22 | |||
2014-05-04 17:00 | Zagórzanka Zagórze | 5-1 | Przeciszovia Przeciszów |
2014-05-04 17:00 | Tempo Białka | 5-2 (3-1) |
Soła Łęki |
2014-05-03 17:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 1-3 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2014-05-03 17:00 | Górnik Brzeszcze | 5-2 | Iskra Brzezinka |
2014-05-03 17:00 | Unia Oświęcim | 0-3 | Jałowiec Stryszawa |
2014-05-03 17:00 | Cedron Brody | 1-6 | Nadwiślanin Gromiec |
2014-05-03 17:00 | Brzezina Osiek | 5-1 | Orzeł Balin |
2014-05-03 17:00 | KS Chełmek | 2-2 | Skawa Wadowice |
KLASA A WADOWICE / KOLEJKA 20 | |||
2014-05-04 17:00 | Lachy Lachowice | 2-5 | Orzeł Wieprz |
2014-05-04 17:00 | Orzeł Ryczów | 2-0 | Burza Roczyny |
2014-05-04 17:00 | Leńczanka Leńcze | 3-0 | Jubilat Izdebnik |
2014-05-04 17:00 | Leskowiec Rzyki | 2-2 | Relaks Wysoka |
2014-05-04 17:00 | Naroże Juszczyn | 3-0 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2014-05-04 17:00 | Stanisławianka Stanisław Dolny | 5-3 | Strzelec Budzów |
2014-05-03 17:00 | Dąb Paszkówka | 6-0 | Błyskawica Marcówka |
KLASA A OŚWIĘCIM / KOLEJKA 16 | |||
2014-05-04 17:00 | LKS Bobrek | 3-2 | Strażak Rajsko |
2014-05-04 17:00 | Zgoda Malec | 5-0 | Solavia Grojec |
2014-05-03 17:00 | Zatorzanka Zator | 1-4 | Soła II Oświęcim |
2014-05-03 17:00 | LKS Gorzów | 2-1 | LKS Jawiszowice |
2014-05-03 17:00 | LKS Harmęże | 0-3 vo | Orzeł Witkowice |
KLASA B WADOWICE I / KOLEJKA 16 | |||
2014-05-04 17:00 | Żuraw Krzeszów | 1-1 | Żarek Stronie |
2014-05-04 17:00 | Łysa Góra Zawadka | 1-1 | Zryw Lanckorona |
2014-05-04 17:00 | Grom Grzechynia | 9-2 | KS Bystra |
2014-05-04 17:00 | Dąb Sidzina |
9-0 (mecz przerwany po 20min) |
Burza Zakrzów |
2014-05-04 17:00 | Filkówka Barwałd Średni | 2-2 | Huragan Skawica |
2014-05-04 11:00 | Tarnawianka Tarnawa | 1-1 | Żarek Barwałd Górny |
KLASA B WADOWICE II / KOLEJKA 16 | |||
2014-05-04 17:00 | Halniak Targanice | 11-1 | Orzeł Radocza |
2014-05-04 17:00 | Skawa Jaroszowice | 1-1 | Olimpia Chocznia |
2014-05-04 17:00 | Gród Grodzisko | 2-3 | Borowik Bachowice |
2014-05-04 17:00 | Amator Babica | 1-3 |
Płomień Sosnowice |
2014-05-04 15:00 | Huragan Inwałd | 2-2 | Wisła Łączany |
2014-05-03 17:00 | Dąb Tomice | 0-2 | Astra Spytkowice |
KLASA B OŚWIĘCIM / KOLEJKA 12 | |||
2014-05-04 17:00 | LKS Piotrowice | 1-2 | Pogórze Gierałtowice |
2014-05-04 17:00 | Zaborzanka Zaborze | 0-3 | Skawa Podolsze |
2014-05-03 17:00 | LKS Bulowice | 3-2 | Sygnał Włosienica |
2014-05-03 17:00 | LKS Palczowice | 0-2 | LKS Poręba Wielka |
2014-05-01 17:00 | LKS Głębowice | 2-2 | Puls Broszkowice |
KLASA C WADOWICE I / KOLEJKA 16 | |||
2014-05-04 17:00 | Chełm Stryszów | 2-2 | Świt Osielec |
2014-05-04 17:00 | LKS Bieńkówka | 1-0 | Watra Zawoja |
2014-05-04 17:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 1-2 | Pogoń Bugaj |
2014-05-04 17:00 | Jałowiec II Stryszawa | 3-0 | Czarni Koziniec |
2014-05-03 17:00 | Olimpia Zebrzydowice | 3-3 | Kalwarianka II Kalwaria Zeb. |
KLASA C WADOWICE II / KOLEJKA 12 | |||
2014-05-04 17:00 | Victoria Półwieś | 4-4 | Zaskawianka Zaskawie |
2014-05-04 17:00 | Sokół Chrząstowice | 5-1 | Skawa Witanowice |
2014-05-04 14:00 | Spartak Przybradz | 2-2 | Iskra II Klecza Dolna |
2014-05-03 17:00 | Wikliniarz Woźniki | 1-2 | Przełęcz Kossowa |
2014-05-03 17:00 | Sokół Frydrychowice | 2-2 | Gronie Zagórnik |
Przypominamy, że w naszym serwisie dostępne są kompletne terminarze rozgrywek wszystkich lig w regionie: od III ligi do klasy C. ZOBACZ
Tabele wszystkich lig można zobaczyć na stronie głównej sport.mamNewsa.pl.
Znasz wynik, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
OLEJKA 34 | |||
2014-06-07 17:00 | Wisła II Kraków | Soła Oświęcim | |
2014-06-07 17:00 | Beskid Andrychów | BKS Bochnia | |
2014-06-07 17:00 | Wierna Małogoszcz | Granat Skarżysko-Kamienna | |
2014-06-07 17:00 | Górnik Libiąż | Hutnik Nowa Huta | |
2014-06-07 17:00 | Nida Pińczów | Przebój Wolbrom | |
2014-06-07 17:00 | Poroniec Poronin | Wisła Sandomierz | |
2014-06-07 17:00 | Poprad Muszyna | Dalin Myślenice | |
2014-06-07 17:00 | Łysica Bodzentyn | Unia Tarnów | |
2014-06-07 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | Korona II Kielce | |
KOLEJKA 33 | |||
2014-05-31 17:00 | BKS Bochnia | Wisła II Kraków | |
2014-05-31 17:00 | Soła Oświęcim | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
2014-05-31 17:00 | Korona II Kielce | Łysica Bodzentyn | |
2014-05-31 17:00 | Unia Tarnów | Poprad Muszyna | |
2014-05-31 17:00 | Dalin Myślenice | Poroniec Poronin | |
2014-05-31 17:00 | Wisła Sandomierz | Nida Pińczów | |
2014-05-31 17:00 | Przebój Wolbrom | Górnik Libiąż | |
2014-05-31 17:00 | Hutnik Nowa Huta | Wierna Małogoszcz | |
2014-05-31 17:00 | Granat Skarżysko-Kamienna | Beskid Andrychów | |
KOLEJKA 32 | |||
2014-05-28 17:30 | Górnik Libiąż | Wisła Sandomierz | |
2014-05-28 17:30 | Nida Pińczów | Dalin Myślenice | |
2014-05-28 17:00 | Wisła II Kraków | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
2014-05-28 17:00 | BKS Bochnia | Granat Skarżysko-Kamienna | |
2014-05-28 17:00 | Beskid Andrychów | Hutnik Nowa Huta | |
2014-05-28 17:00 | Wierna Małogoszcz | Przebój Wolbrom | |
2014-05-28 17:00 | Poroniec Poronin | Unia Tarnów | |
2014-05-28 17:00 | Łysica Bodzentyn | Soła Oświęcim | |
2014-05-28 16:00 | Poprad Muszyna | Korona II Kielce | |
KOLEJKA 31 | |||
2014-05-25 17:30 | Wisła Sandomierz | Wierna Małogoszcz | |
2014-05-25 17:00 | Korona II Kielce | Poroniec Poronin | |
2014-05-24 17:30 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | Łysica Bodzentyn | |
2014-05-24 17:30 | Hutnik Nowa Huta | BKS Bochnia | |
2014-05-24 17:00 | Wisła II Kraków | Granat Skarżysko-Kamienna | |
2014-05-24 17:00 | Soła Oświęcim | Poprad Muszyna | |
2014-05-24 17:00 | Unia Tarnów | Nida Pińczów | |
2014-05-24 17:00 | Dalin Myślenice | Górnik Libiąż | |
2014-05-24 17:00 | Przebój Wolbrom | Beskid Andrychów | |
KOLEJKA 30 | |||
2014-05-18 17:00 | Granat Skarżysko-Kamienna | Hutnik Nowa Huta | |
2014-05-18 17:00 | Wierna Małogoszcz | Dalin Myślenice | |
2014-05-18 17:00 | Górnik Libiąż | Unia Tarnów | |
2014-05-18 17:00 | Nida Pińczów | Korona II Kielce | |
2014-05-18 17:00 | Poroniec Poronin | Soła Oświęcim | |
2014-05-18 11:00 | Wisła II Kraków | Łysica Bodzentyn | |
2014-05-18 11:00 | BKS Bochnia | Przebój Wolbrom | |
2014-05-17 17:00 | Beskid Andrychów | Wisła Sandomierz | |
2014-05-17 16:00 | Poprad Muszyna | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
KOLEJKA 29 | |||
2014-05-14 19:00 | Hutnik Nowa Huta | Wisła II Kraków | |
2014-05-14 17:30 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | Poroniec Poronin | |
2014-05-14 17:30 | Soła Oświęcim | Nida Pińczów | |
2014-05-14 17:30 | Dalin Myślenice | Beskid Andrychów | |
2014-05-14 17:30 | Wisła Sandomierz | BKS Bochnia | |
2014-05-14 17:00 | Łysica Bodzentyn | Poprad Muszyna | |
2014-05-14 17:00 | Korona II Kielce | Górnik Libiąż | |
2014-05-14 17:00 | Unia Tarnów | Wierna Małogoszcz | |
2014-05-14 17:00 | Przebój Wolbrom | Granat Skarżysko-Kamienna | |
KOLEJKA 28 | |||
2014-05-11 17:00 | Granat Skarżysko-Kamienna | Wisła Sandomierz | |
2014-05-11 17:00 | Wierna Małogoszcz | Korona II Kielce | |
2014-05-11 17:00 | Nida Pińczów | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
2014-05-11 17:00 | Poroniec Poronin | Łysica Bodzentyn | |
2014-05-10 17:30 | Górnik Libiąż | Soła Oświęcim | |
2014-05-10 17:00 | Unia Tarnów | Beskid Andrychów | |
2014-05-10 17:00 | Hutnik Nowa Huta | Przebój Wolbrom | |
2014-05-10 17:00 | BKS Bochnia | Dalin Myślenice | |
2014-05-10 17:00 | Wisła II Kraków | Poprad Muszyna | |
KOLEJKA 27 | |||
2014-05-04 17:00 | Soła Oświęcim | Wierna Małogoszcz | |
2014-05-04 17:00 | Dalin Myślenice | Granat Skarżysko-Kamienna | |
2014-05-04 16:00 | Wisła Sandomierz | Hutnik Nowa Huta | |
2014-05-03 17:00 | Przebój Wolbrom | Wisła II Kraków | |
2014-05-03 17:00 | Łysica Bodzentyn | Nida Pińczów | |
2014-05-03 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | Górnik Libiąż | |
2014-05-03 17:00 | Korona II Kielce | Beskid Andrychów | |
2014-05-03 17:00 | Unia Tarnów | BKS Bochnia | |
2014-05-03 16:00 | Poprad Muszyna | Poroniec Poronin |
Brak komentarzy