iv liga - KOLEJKA 4 | |||
2016-08-28 17:00 | Pcimianka Pcim | 1-3 | KS TS Węgrzce |
2016-08-28 11:00 | Cracovia II | 1-0 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2016-08-27 17:00 | Skawinka Skawina | 2-6 | Hutnik Nowa Huta |
2016-08-27 17:00 | Unia Oświęcim | 2-0 | Orzeł Piaski Wielkie |
2016-08-27 17:00 | Dalin Myślenice | 2-2 | Wiślanka Grabie |
2016-08-27 17:00 | Michałowianka Michałowice | 2-2 | Iskra Klecza Dolna |
2016-08-27 17:00 | Beskid Andrychów | 2-0 | Nowa Proszowianka |
2016-08-27 11:00 | Jutrzenka Giebułtów | 0-1 | Wiślanie Jaśkowice |
1. | Cracovia II | 12 | 15:1 |
2. | Unia Oświęcim | 12 | 9:1 |
3. | Dalin Myślenice | 10 | 10:6 |
4. | Wiślanie Jaśkowice | 9 | 12:3 |
5. | Beskid Andrychów | 9 | 7:4 |
6. | Iskra Klecza Dolna | 8 | 7:4 |
7. | Hutnik Nowa Huta | 7 | 11:9 |
8. | Michałowianka Michałowice | 5 | 6:7 |
9. | Jutrzenka Giebułtów | 4 | 6:7 |
10. | Orzeł Piaski Wielkie | 3 | 4:5 |
11. | KS TS Węgrzce | 3 | 3:10 |
12. | Nowa Proszowianka | 3 | 7:12 |
13. | Wiślanka Grabie | 2 | 4:7 |
14. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 1 | 6:11 |
15. | Pcimianka Pcim | 1 | 5:15 |
16. | Skawinka Skawina | 1 | 4:14 |
v liga - KOLEJKA 3 | |||
2016-08-28 17:00 | Dąb Paszkówka | 1-6 | LKS Żarki |
2016-08-27 17:00 | Tempo Białka | 7-0 | Górnik Libiąż |
2016-08-27 17:00 | Brzezina Osiek | 0-2 | Orzeł Ryczów |
2016-08-27 17:00 | Garbarz Zembrzyce | 0-1 | KS Chełmek |
2016-08-27 17:00 | Nadwiślanin Gromiec | 2-3 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2016-08-27 17:00 | Victoria Zalas | 0-1 | Cedron Brody |
2016-08-27 17:00 | LKS Jawiszowice | 1-2 | Zagórzanka Zagórze |
2016-08-27 16:00 | Niwa Nowa Wieś | 3-2 | Halniak Maków Podhalański |
1. | Orzeł Ryczów | 9 | 9:1 |
2. | Zagórzanka Zagórze | 7 | 5:2 |
3. | Niwa Nowa Wieś | 7 | 5:3 |
4. | Tempo Białka | 7 | 10:1 |
5. | LKS Jawiszowice | 6 | 10:2 |
6. | LKS Żarki | 6 | 9:4 |
7. | KS Chełmek | 6 | 2:1 |
8. | Brzezina Osiek | 6 | 6:4 |
9. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 4 | 4:7 |
10. | Cedron Brody | 3 | 1:9 |
11. | Halniak Maków Podhalański | 3 | 5:7 |
12. | Nadwiślanin Gromiec | 3 | 6:6 |
13. | Garbarz Zembrzyce | 3 | 5:6 |
14. | Victoria Zalas | 0 | 2:6 |
15. | Górnik Libiąż | 0 | 1:12 |
16. | Dąb Paszkówka | 0 | 3:12 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 4 | |||
2016-08-28 18:00 | Naroże Juszczyn | 3-0 | Olimpia Chocznia |
2016-08-27 17:00 | Skawa Wadowice | 1-3 | Jałowiec Stryszawa |
2016-08-28 17:00 | Żuraw Krzeszów | 0-1 | Orzeł Wieprz |
2016-08-28 17:00 | Relaks Wysoka | 7-0 | Astra Spytkowice |
2016-08-28 17:00 | Burza Roczyny | 1-2 | Sokół Przytkowice |
2016-08-28 17:00 | Halniak Targanice | 1-1 | Leskowiec Rzyki |
2016-08-28 16:00 | Grom Grzechynia | 3-3 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2016-08-27 17:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 2-1 | Huragan Inwałd |
1. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 12 | 13:5 |
2. | Naroże Juszczyn | 10 | 12:3 |
3. | Jałowiec Stryszawa | 9 | 9:5 |
4. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 7 | 8:7 |
5. | Huragan Inwałd | 7 | 12:8 |
6. | Sokół Przytkowice | 7 | 7:9 |
7. | Leskowiec Rzyki | 7 | 7:5 |
8. | Relaks Wysoka | 6 | 12:4 |
9. | Orzeł Wieprz | 6 | 7:5 |
10. | Grom Grzechynia | 4 | 9:9 |
11. | Żuraw Krzeszów | 4 | 2:4 |
12. | Olimpia Chocznia | 3 | 3:11 |
13. | Halniak Targanice | 2 | 6:10 |
14. | Astra Spytkowice | 1 | 2:14 |
15. | Burza Roczyny | 1 | 3:6 |
16. | Skawa Wadowice | 1 | 2:9 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 3 | |||
2016-08-28 17:00 | LKS Bobrek | 1-1 | Strażak Rajsko |
2016-08-28 17:00 | Zgoda Malec | 1-2 | Soła Łęki |
2016-08-28 11:00 | Solavia Grojec | 0-0 | Górnik Brzeszcze |
2016-08-27 17:00 | Strumień Polanka Wielka | 3-1 | Przeciszovia Przeciszów |
2016-08-27 17:00 | Skawa Podolsze | 2-1 | LKS Gorzów |
2016-08-27 17:00 | Zaborzanka Zaborze | 1-5 | Hejnał Kęty |
2016-08-27 11:00 | Zatorzanka Zator | 3-0 | Orzeł Witkowice |
1. | Zatorzanka Zator | 9 | 10:1 |
2. | LKS Bobrek | 7 | 8:2 |
3. | Strażak Rajsko | 7 | 11:3 |
4. | Strumień Polanka Wielka | 6 | 14:8 |
5. | Soła Łęki | 6 | 7:5 |
6. | Hejnał Kęty | 6 | 11:5 |
7. | Solavia Grojec | 5 | 11:8 |
8. | Górnik Brzeszcze | 4 | 4:3 |
9. | Skawa Podolsze | 3 | 4:9 |
10. | Zaborzanka Zaborze | 3 | 7:12 |
11. | Zgoda Malec | 3 | 5:8 |
12. | Przeciszovia Przeciszów | 1 | 5:12 |
13. | LKS Gorzów | 0 | 4:10 |
14. | Orzeł Witkowice | 0 | 0:15 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 2 | |||
2016-08-28 17:00 | Sygnał Włosienica | 1-1 | Iskra Brzezinka |
2016-08-28 17:00 | LKS Bulowice | 5-2 | LKS Poręba Wielka |
2016-08-28 17:00 | LKS Głębowice | 3-1 | LKS Piotrowice |
2016-08-27 17:00 | Puls Broszkowice | 3-0 | Pogórze Gierałtowice |
2016-08-27 17:00 | LKS Palczowice | 6-0 | LKS Harmęże |
1. | Puls Broszkowice | 4 | 6:3 |
2. | Iskra Brzezinka | 4 | 3:2 |
3. | LKS Piotrowice | 3 | 4:4 |
4. | LKS Głębowice | 3 | 4:5 |
5. | LKS Poręba Wielka | 3 | 6:6 |
6. | LKS Bulowice | 3 | 5:2 |
7. | LKS Palczowice | 3 | 7:2 |
8. | Sygnał Włosienica | 2 | 4:4 |
9. | LKS Harmęże | 0 | 0:6 |
10. | Pogórze Gierałtowice | 0 | 1:6 |
b klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 2 | |||
2016-08-28 17:00 | Lachy Lachowice | 0-1 | Tarnawianka Tarnawa |
2016-08-28 17:00 | Watra Zawoja | 1-0 | KS Bystra |
2016-08-28 17:00 | Dąb Sidzina | 1-1 | Leńczanka Leńcze |
2016-08-28 13:00 | Jubilat Izdebnik | 1-2 | LKS Bieńkówka |
2016-08-27 17:00 | Strzelec Budzów | 5-2 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
2016-08-27 17:00 | Huragan Skawica | 0-2 | Błyskawica Marcówka |
1. | Strzelec Budzów | 6 | 10:4 |
2. | Błyskawica Marcówka | 6 | 5:0 |
3. | Watra Zawoja | 6 | 5:1 |
4. | Leńczanka Leńcze | 4 | 6:2 |
5. | Tarnawianka Tarnawa | 3 | 2:4 |
6. | LKS Bieńkówka | 3 | 2:4 |
7. | Lachy Lachowice | 3 | 7:3 |
8. | Dąb Sidzina | 2 | 3:3 |
9. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 1 | 4:7 |
10. | KS Bystra | 0 | 2:6 |
11. | Huragan Skawica | 0 | 1:7 |
12. | Jubilat Izdebnik | 0 | 3:9 |
b klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 2 | |||
2016-08-28 17:00 | Victoria Półwieś | 3-2 | Skawa Jaroszowice |
2016-08-28 17:00 | Gród Grodzisko | 3-2 | Wisła Łączany |
2016-08-28 17:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 1-2 | Amator Babica |
2016-08-27 17:00 | Borowik Bachowice | 2-4 | Wikliniarz Woźniki |
2016-08-27 17:00 | Dąb Tomice | 7-0 | Przełęcz Kossowa |
2016-08-26 17:30 | Żarek Barwałd Górny | 3-0 | Płomień Sosnowice |
1. | Wikliniarz Woźniki | 6 | 11:2 |
2. | Gród GRodzisko | 6 | 10:5 |
3. | Żarek Barwałd Górny | 4 | 6:3 |
4. | Victoria Półwieś | 3 | 6:9 |
5. | Skawa Jaroszowice | 3 | 4:3 |
6. | Amator Babica | 3 | 2:1 |
7. | Dąb Tomice | 3 | 7:0 |
8. | Przełęcz Kossowa | 1 | 3:10 |
9. | Borowik Bachowice | 1 | 4:6 |
10. | Wisła Łączany | 1 | 4:5 |
11. | Płomień Sosnowice | 0 | 0:5 |
12. | Nadwiślanka Brzeźnica | 0 | 1:9 |
c klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 1 | |||
2016-08-28 17:00 | Świt Osielec | 3-2 | Chełm Stryszów |
2016-08-28 17:00 | Zryw Lanckorona | 3-3 | Olimpia Zebrzydowice |
2016-08-28 17:00 | Korona Skawinki | 3-0 | Jastrzębianka Jastrzębia |
2016-08-28 15:00 | Pogoń Bugaj | 2-3 | Filkówka Barwałd Średni |
c klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 1 | |||
2016-08-28 17:00 | Iskra II Klecza Dolna | 1-1 | Łysa Góra Zawadka |
2016-08-28 14:00 | Sokół Chrząstowice | 4-4 | Sokół Frydrychowice |
2016-08-28 11:00 | Orzeł Radocza | 1-3 | Orzeł II Ryczów |
2016-08-27 17:00 | Gronie Zagórnik | 0-2 | Czarni Koziniec |
Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
Brak komentarzy