W IV lidze trwa fantastyczna passa Wiślanki Grabie. Kolejna wygrana, tym razem u siebie z KS Olkusz 5-2, daje im kolejne 3 punkty. Równie dobrą grą może się pochwalić drużyna z Myślenic, która też wygrała już czwarte spotkanie, tym razem z Michałowianką Michałowice.
Słabe spotkanie rozegrał Beskid Andrychów, który przegrał u siebie 2-5 z Pcimianką Pcim. Bardzo wyrównanym meczem okazał się mecz Clepardii Kraków z Orłem Ryczów, zakończony wynikiem 3-3.
W A klasie wadowickiej drużyna Relaksu Wysoka może się pochwalić najwyższym zwycięstwem w tej kolejce A Klasy. Wygrana 7-1 z Dębem Tomice daje im aktualnie 5 miejsce. Pierwszym zdobytym punktem mogą się pochwalić drużyny BCS Zawoja (1-1 Sokołem Przytkowice) i Olimpia Chocznia (2-2 Jałowcem Stryszawa). W meczu na szczycie Babia Góra pokonała rewlacyjną do tej pory drużynę Żarka Barwałd Górny.
iv liga - KOLEJKA 4 | |||
2017-08-27 17:00 | Hutnik Nowa Huta | 2-0 | Iskra Klecza Dolna |
2017-08-26 17:00 | Wiślanka Grabie | 5-2 | KS Olkusz |
2017-08-26 17:00 | Górnik Wieliczka | 2-1 | Jutrzenka Giebułtów |
2017-08-26 17:00 | Beskid Andrychów | 2-5 | Pcimianka Pcim |
2017-08-26 11:00 | KS TS Węgrzce | 3-0 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2017-08-26 11:00 | Clepardia Kraków | 3-3 | Orzeł Ryczów |
2017-08-26 11:00 | Orzeł Piaski Wielkie | 1-2 | Unia Oświęcim |
2017-08-26 11:00 | Dalin Myślenice | 2-0 | Michałowianka Michałowice |
1. | Wiślanka Grabie | 12 | 14:6 |
2. | Dalin Myślenice | 12 | 9:1 |
3. | Górnik Wieliczka | 9 | 8:4 |
4. | Clepardia Kraków | 7 | 14:7 |
5. | Jutrzenka Giebułtów | 6 | 7:3 |
6. | Michałowianka Michałowice | 6 | 8:6 |
7. | Pcimianka Pcim | 6 | 9:8 |
8. | Hutnik Nowa Huta | 6 | 10:11 |
9. | Unia Oświęcim | 6 | 6:8 |
10. | KS TS Węgrzce | 4 | 9:11 |
11. | Orzeł Ryczów | 4 | 7:9 |
12. | Beskid Andrychów | 4 | 10:13 |
13. | Orzeł Piaski Wielkie | 4 | 6:9 |
14. | KS Olkusz | 1 | 4:9 |
15. | Iskra Klecza Dolna | 1 | 3:8 |
16. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 1 | 3:14 |
v liga - KOLEJKA 3 | |||
2017-08-27 17:00 | Tempo Białka | 3:0 | Halniak Maków Podhalański |
2017-08-27 17:00 | KS Chełmek | 1:1 | Brzezina Osiek |
2017-08-26 17:00 | Zatorzanka Zator | 0:2 | LKS Żarki |
2017-08-26 17:00 | LKS Jawiszowice | 5:3 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2017-08-26 17:00 | Nadwiślanin Gromiec | 3:0vo. | Górnik Libiąż |
2017-08-26 17:00 | Zagórzanka Zagórze | 1:5 | Garbarz Zembrzyce |
2017-08-26 17:00 | Naroże Juszczyn | 1:2 | Victoria 1918 Jaworzno |
2017-08-26 13:30 | Niwa Nowa Wieś | 6:1 | Dąb Paszkówka |
1. | Niwa Nowa Wieś | 9 | 10:1 |
2. | LKS Jawiszowice | 9 | 13:6 |
3. | Victoria 1918 Jaworzno | 9 | 10:3 |
4. | Brzezina Osiek | 7 | 10:3 |
5. | Nadwiślanin Gromiec | 7 | 7:1 |
6. | KS Chełmek | 5 | 6:2 |
7. | Garbarz Zembrzyce | 4 | 5:2 |
8. | Tempo Białka | 4 | 7:5 |
9. | Naroże Juszczyn | 3 | 6:8 |
10. | Halniak Maków Podhalański | 3 | 4:7 |
11. | LKS Żarki | 3 | 3:6 |
12. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 2 | 5:7 |
13. | Górnik Libiąż | 0 | 0:6 |
14. | Zagórzanka Zagórze | 0 | 2:9 |
15. | Zatorzanka Zator | 0 | 1:11 |
16. | Dąb Paszkówka | 0 | 2:14 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 4 | |||
2017-08-27 17:00 | Olimpia Chocznia | 2-2 | Jałowiec Stryszawa |
2017-08-27 17:00 | Burza Roczyny | 2-3 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2017-08-27 17:00 | Huragan Inwałd | 3-2 | Astra Spytkowice |
2017-08-26 17:00 | Relaks Wysoka | 7-1 | Dąb Tomice |
2017-08-26 17:00 | Sokół Przytkowice | 1-1 | BCS Zawoja |
2017-08-26 17:00 | Leskowiec Rzyki | 1-3 | Skawa Wadowice |
2017-08-26 17:00 | Orzeł Wieprz | 1-1 | Strzelec Budzów |
2017-08-26 17:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 3-1 | Żarek Barwałd Górny |
1. | Sokół Przytkowice | 10 | 12:4 |
2. | Skawa Wadowice | 10 | 11:4 |
3. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 10 | 11:5 |
4. | Żarek Barwałd Górny | 9 | 9:3 |
5. | Relaks Wysoka | 7 | 18:4 |
6. | Jałowiec Stryszawa | 7 | 6:4 |
7. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 7 | 8:7 |
8. | Huragan Inwałd | 5 | 6:7 |
9. | Burza Roczyny | 4 | 10:9 |
10. | Leskowiec Rzyki | 4 | 8:10 |
11. | Orzeł Wieprz | 4 | 7:9 |
12. | Strzelec Budzów | 3 | 4:5 |
13. | Astra Spytkowice | 3 | 8:13 |
14. | Dąb Tomice | 3 | 5:19 |
15. | BCS Zawoja | 1 | 4:8 |
16. | Olimpia Chocznia | 1 | 7:23 |
A klasa oświęcim - KOLEJKA 3 | |||
2017-08-27 17:00 | LKS Bobrek | 3-4 | Górnik Brzeszcze |
2017-08-27 17:00 | LKS Bulowice | 1-2 | Przeciszovia Przeciszów |
2017-08-27 16:00 | Orzeł Witkowice | 6-2 | Soła Łęki |
2017-08-26 17:00 | Skawa Podolsze | 3-5 | Solavia Grojec |
2017-08-26 13:30 | LKS Piotrowice | 2-2 | Zgoda Malec |
2017-08-26 11:00 | Hejnał Kęty | 2-1 | Strumień Polanka Wielka |
1. | Orzeł Witkowice | 9 | 14:3 |
2. | Górnik Brzeszcze | 9 | 14:4 |
3. | Hejnał Kęty | 9 | 7:1 |
4. | Strażak Rajsko | 6 | 8:1 |
5. | Przeciszovia Przeciszów | 6 | 6:7 |
6. | Zgoda Malec | 4 | 7:7 |
7. | LKS Bulowice | 3 | 4:4 |
8. | Strumień Polanka Wielka | 3 | 6:9 |
9. | Solavia Grojec | 3 | 5:14 |
10. | LKS Piotrowice | 1 | 3:6 |
11. | LKS Bobrek | 0 | 7:10 |
12. | Skawa Podolsze | 0 | 4:11 |
13. | Soła Łęki | 0 | 2:10 |
b klasa wadowice gr. 1 - KOLEJKA 2 | |||
2017-08-27 17:00 | Olimpia Zebrzydowice | 2-1 | Grom Grzechynia |
2017-08-27 17:00 | LKS Bieńkówka | 1-3 | KS Bystra |
2017-08-27 17:00 | Tarnawianka Tarnawa | 0-1 | Chełm Stryszów |
2017-08-27 17:00 | Leńczanka Leńcze | 2-1 | Korona Skawinki |
2017-08-27 17:00 | Żuraw Krzeszów | 6-0 | Lachy Lachowice |
2017-08-26 17:00 | Huragan Skawica | 5-2 | Żarek Stronie |
2017-08-26 17:00 | Błyskawica Marcówka | 1-1 | Dąb Sidzina |
1. | Żuraw Krzeszów | 6 | 12:0 |
2. | Huragan Skawica | 6 | 7:3 |
3. | Dąb Sidzina | 4 | 8:3 |
4. | Błyskawica Marcówka | 4 | 3:1 |
5. | Leńczanka Leńcze | 4 | 4:3 |
6. | Chełm Stryszów | 4 | 3:2 |
7. | KS Bystra | 3 | 3:3 |
8. | Olimpia Zebrzydowice | 3 | 3:3 |
9. | Żarek Stronie | 3 | 4:6 |
10. | Lachy Lachowice | 3 | 5:9 |
11. | Grom Grzechynia | 0 | 4:7 |
12. | LKS Bieńkówka | 0 | 2:5 |
13. | Tarnawianka Tarnawa | 0 | 2:8 |
14. | Korona Skawinki | 0 | 1:8 |
b klasa wadowice gr. 2 - KOLEJKA 2 | |||
2017-08-27 17:00 | Sokół Frydrychowice | 1-3 | Skawa Jaroszowice |
2017-08-27 17:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 5-2 | Borowik Bachowice |
2017-08-27 17:00 | Wisła Łączany | 1-3 | Wikliniarz Woźniki |
2017-08-27 17:00 | Amator Babica | 4-1 | Czarni Koziniec |
2017-08-27 17:00 | Victoria Półwieś | 0-7 | Sokół Chrząstowice |
2017-08-27 17:00 | Gród Grodzisko | 4-2 | Skawa Witanowice |
2017-08-27 17:00 | Przełęcz Kossowa | 2-2 | Halniak Targanice |
1. | Gród Grodzisko | 6 | 9:2 |
2. | Nadwiślanka Brzeźnica | 6 | 9:3 |
3. | Wikliniarz Woźniki | 6 | 7:2 |
4. | Halniak Targanice | 4 | 8:2 |
5. | Przełęcz Kossowa | 4 | 6:4 |
6. | Sokół Chrząstowice | 3 | 7:5 |
7. | Amator Babica | 3 | 5:5 |
8. | Czarni Koziniec | 3 | 5:5 |
9. | Borowik Bachowice | 3 | 6:8 |
10. | Skawa Jaroszowice | 3 | 3:7 |
11. | Wisła Łączany | 0 | 4:7 |
12. | Skawa Witanowice | 0 | 4:8 |
13. | Sokół Frydrychowice | 0 | 2:7 |
14. | Victoria Półwieś | 0 | 1:11 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 2 | |||
2017-08-27 17:00 | Sygnał Włosienica | 0-0 | Soła II Oświęcim |
2017-08-27 17:00 | LKS Głębowice | 3-3 | LKS Poręba Wielka |
2017-08-27 17:00 | Puls Broszkowice | 2-4 | Pogórze Gierałtowice |
2017-08-26 16:00 | LKS Harmęże | 0-7 | LKS Gorzów |
2017-08-26 11:00 | Iskra Brzezinka | 1-1 | LKS Palczowice |
1. | LKS Gorzów | 6 | 13:0 |
2. | Pogórze Gierałtowice | 6 | 8:4 |
3. | Soła II Oświęcim | 4 | 6:1 |
4. | Puls Broszkowice | 3 | 6:6 |
5. | Iskra Brzezinka | 2 | 2:2 |
6. | Sygnał Włosienica | 2 | 1:1 |
7. | LKS Poręba Wielka | 1 | 5:7 |
8. | LKS Palczowice | 1 | 3:5 |
9. | LKS Głębowice | 1 | 3:9 |
10. | LKS Harmęże | 0 | 1:13 |
c klasa wadowice - KOLEJKA 2 | |||
2017-08-27 17:00 | Świt Osielec | 2-3 | Jubilat Izdebnik |
2017-08-27 17:00 | Iskra II Klecza Dolna | 7-2 | Pogoń Bugaj |
2017-08-27 17:00 | Orzeł II Wieprz | 0-1 | Płomień Sosnowice |
2017-08-27 17:00 | Łysa Góra Zawadka | 2-2 | Orzeł Radocza |
2017-08-27 11:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 0-5 | Gronie Zagórnik |
2017-08-26 17:00 | Zaskawianka Zaskawie | 3-3 | Zryw Lanckorona |
1. | Jubilat Izdebnik | 6 | 6:2 |
2. | Gronie Zagórnik | 4 | 8:3 |
3. | Płomień Sosnowice | 4 | 3:2 |
4. | Iskra II Klecza Dolna | 3 | 7:5 |
5. | Świt Osielec | 3 | 5:3 |
6. | Orzeł II Wieprz | 3 | 4:2 |
7. | Zryw Lanckorona | 2 | 6:6 |
8. | Łysa Góra Zawadka | 2 | 4:4 |
9. | Zaskawianka Zaskawie | 1 | 3:3 |
10. | Orzeł Radocza | 1 | 2:2 |
11. | Filkówka Barwałd Średni | 0 | 0:0 |
12. | Pogoń Bugaj | 0 | 3:11 |
13. | Jastrzębianka Jastrzębia | 0 | 0:8 |
Brak komentarzy