III LIGA / KOLEJKA 25 | |||
2014-04-27 16:00 | Poroniec Poronin | 1-1 | Nida Pińczów |
2014-04-27 16:00 | Łysica Bodzentyn | 0-0 | Wierna Małogoszcz |
2014-04-26 17:00 | Wisła II Kraków | 1-1 | Wisła Sandomierz |
2014-04-26 17:00 | Poprad Muszyna | 1-3 | Górnik Libiąż |
2014-04-26 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1-1 | Beskid Andrychów |
2014-04-26 17:00 | Soła Oświęcim | 5-1 | BKS Bochnia |
2014-04-26 17:00 | Korona II Kielce | 2-3 | Granat Skarżysko-Kamienna |
2014-04-26 17:00 | Unia Tarnów | 2-1 | Hutnik Nowa Huta |
2014-04-26 17:00 | Dalin Myślenice | 3-0 vo | Przebój Wolbrom |
IV LIGA / KOLEJKA 22 | |||
2014-04-23 17:00 | Cracovia II | 4-0 | Sokół Przytkowice |
2014-04-26 17:30 | Iskra Klecza Dolna | 1-0 | Górnik Wieliczka |
2014-04-26 17:30 | Borek Kraków | 1-2 | MKS Trzebinia-Siersza |
2014-04-27 17:00 | Zieleńczanka Zielonki | 2-1 | Halniak Maków Podhalański |
2014-04-26 17:00 | Garbarz Zembrzyce | 0-2 | Jutrzenka Giebułtów |
2014-04-26 17:00 | Wiślanie Jaśkowice | 8-2 | Świt Krzeszowice |
2014-04-26 17:00 | Niwa Nowa Wieś | 2-4 | Orzeł Piaski Wielkie |
2014-04-26 15:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 2-0 | Karpaty Siepraw |
V LIGA / KOLEJKA 20 | |||
2014-04-27 14:00 | Zagórzanka Zagórze | 1-1 | Soła Łęki |
2014-04-26 16:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 2-0 | Tempo Białka |
2014-04-26 16:00 | Iskra Brzezinka | 0-4 | Jałowiec Stryszawa |
2014-04-27 16:00 | Górnik Brzeszcze | 2-2 | Nadwiślanin Gromiec |
2014-04-26 16:00 | Unia Oświęcim | 3-0 | Orzeł Balin |
2014-04-26 16:00 | Cedron Brody | 2-0 | Przeciszovia Przeciszów |
2014-04-26 16:00 | Brzezina Osiek | 1-2 |
Skawa Wadowice |
2014-04-26 16:00 | KS Chełmek | 1-3 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
KLASA A WADOWICE / KOLEJKA 18 | |||
2014-05-07 17:00 | Lachy Lachowice | Jubilat Izdebnik | |
2014-04-27 17:00 | Orzeł Ryczów | 3-0 | Relaks Wysoka |
2014-04-27 17:00 | Leńczanka Leńcze | 1-0 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2014-04-27 17:00 | Leskowiec Rzyki | 2-2 | Błyskawica Marcówka |
2014-04-27 17:00 | Naroże Juszczyn | 5-1 | Strzelec Budzów |
2014-04-26 17:00 | Stanisławianka Stanisław Dolny | mecz odwołany | Dąb Paszkówka |
2014-04-26 17:00 | Orzeł Wieprz | 1-2 | Burza Roczyny |
KLASA A OŚWIĘCIM / KOLEJKA 15 | |||
2014-04-27 16:00 | Strumień Polanka Wielka | 1-2 | Zatorzanka Zator |
2014-04-27 16:00 | Soła II Oświęcim | 3-2 | Zgoda Malec |
2014-04-27 16:00 | Orzeł Witkowice | 3-5 | LKS Bobrek |
2014-04-27 11:00 | Solavia Grojec | 3-0 vo | LKS Harmęże |
2014-04-26 16:00 | Strażak Rajsko | 3-0 | LKS Gorzów |
KLASA B WADOWICE I / KOLEJKA 15 | |||
2014-04-27 17:00 | Żarek Stronie | 0-3 | Tarnawianka Tarnawa |
2014-04-27 17:00 | Żarek Barwałd Górny | 5-0 | Filkówka Barwałd Średni |
2014-04-27 17:00 | Burza Zakrzów | 1-3 | Grom Grzechynia |
2014-04-27 17:00 | KS Bystra | mecz odwołany | Łysa Góra Zawadka |
2014-04-27 17:00 | Zryw Lanckorona | 1-5 | Żuraw Krzeszów |
2014-04-27 15:00 | Huragan Skawica | 1-1 | Dąb Sidzina |
KLASA B WADOWICE II / KOLEJKA 15 | |||
2014-04-27 17:00 | Olimpia Chocznia | 1-2 | Halniak Targanice |
2014-04-27 17:00 | Orzeł Radocza | 2-3 | Amator Babica |
2014-04-27 17:00 | Płomień Sosnowice | 4-0 | Huragan Inwałd |
2014-04-27 17:00 | Wisła Łączany | 2-5 | Dąb Tomice |
2014-04-27 17:00 | Astra Spytkowice | 2-1 | Gród Grodzisko |
2014-04-27 17:00 | Borowik Bachowice | 2-3 | Skawa Jaroszowice |
KLASA B OŚWIĘCIM / KOLEJKA 11 | |||
2014-04-27 16:00 | Pogórze Gierałtowice | 2-0 | LKS Bulowice |
2014-04-27 16:00 | Sygnał Włosienica | 2-1 | Zaborzanka Zaborze |
2014-04-27 16:00 | LKS Poręba Wielka | 2-3 | LKS Piotrowice |
2014-04-26 16:00 | Skawa Podolsze | 3-1 | LKS Głębowice |
2014-04-26 16:00 | Puls Broszkowice | 2-3 | LKS Palczowice |
KLASA C WADOWICE I / KOLEJKA 15 | |||
2014-04-27 17:00 | Watra Zawoja | 2-2 | Olimpia Zebrzydowice |
2014-04-27 17:00 | Czarni Koziniec | 1-0 | Jastrzębianka Jastrzębia |
2014-04-27 17:00 | Pogoń Bugaj | 0-3 | LKS Bieńkówka |
2014-04-27 13:00 | Świt Osielec | 1-1 | Jałowiec II Stryszawa |
2014-04-26 17:00 | Spartak Skawce | 1-1 | Chełm Stryszów |
KLASA C WADOWICE II / KOLEJKA 11 | |||
2014-04-27 17:00 | Iskra II Klecza Dolna | 6-2 | Victoria Półwieś |
2014-04-27 17:00 | Gronie Zagórnik | mecz odwołany | Wikliniarz Woźniki |
2014-04-19 17:00 | Przełęcz Kossowa | 6-2 | Sokół Chrząstowice |
2014-04-27 17:00 | Skawa Witanowice | 4-1 | Spartak Przybradz |
2014-04-26 17:00 | Zaskawianka Zaskawie | 0-2 | Sokół Frydrychowice |
Przypominamy, że w naszym serwisie dostępne są kompletne terminarze rozgrywek wszystkich lig w regionie: od III ligi do klasy C. ZOBACZ
Tabele wszystkich lig można zobaczyć na stronie głównej sport.mamNewsa.pl.
Znasz wynik, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
Brak komentarzy