III LIGA / KOLEJKA 8 | |||
2015-09-20 16:00 | Spartakus Daleszyce | 3-0 | Beskid Andrychów |
2015-09-20 16:00 | Wisła Sandomierz | 1-0 | Korona II Kielce |
2015-09-20 16:00 | Poroniec Poronin | 3-1 | Unia Tarnów |
2015-09-19 16:00 | Cracovia II | 5-2 | Podhale Nowy Targ |
2015-09-19 16:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 2-0 | Hutnik Nowa Huta |
2015-09-19 15:00 | Sparta Kazimierza Wielka | 0-0 | Poprad Muszyna |
2015-09-19 11:00 | Garbarnia Kraków | 4-0 | Wolania Wola Rzędzińska |
2015-09-19 11:00 | Łysica Bodzentyn | 5-0 | Soła Oświęcim |
2015-09-19 11:00 | Czarni Połaniec | 2-2 | Wisła II Kraków |
IV LIGA / KOLEJKA 7 | |||
2015-09-20 16:00 | Proszowianka Proszowice | 1-1 | Wiślanka Grabie |
2015-09-20 16:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | 3-1 | Wiślanie Jaśkowice |
2015-09-20 12:00 | Orzeł Piaski Wielkie | 1-2 | Górnik Wieliczka |
2015-09-19 16:00 | Michałowianka Michałowice | 1-0 | MKS Trzebinia-Siersza |
2015-09-19 16:00 | Skawinka Skawina | 4-2 | Spójnia Osiek-Zimnodół |
2015-09-19 16:00 | Górnik Libiąż | 1-2 | Jutrzenka Giebułtów |
2015-09-19 16:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 0-0 | Iskra Klecza Dolna |
2015-09-19 16:00 | Halniak Maków Podhalański | 1-2 | Garbarz Zembrzyce |
V LIGA / KOLEJKA 7 | |||
2015-09-20 16:00 | Soła II Oświęcim | 5-0 | Sokół Przytkowice |
2015-09-20 16:00 | LKS Bobrek | 5-1 | Skawa Wadowice |
2015-09-20 16:00 | LKS Żarki | 1-4 | Zagórzanka Zagórze |
2015-09-19 16:30 | Orzeł Ryczów | 3-0 | Soła Łęki |
2015-09-19 16:00 | Tempo Białka | 0-0 | Dąb Paszkówka |
2015-09-19 16:00 | Nadwiślanin Gromiec | 5-0 | Jałowiec Stryszawa |
2015-09-19 16:00 | Niwa Nowa Wieś | 1-2 | Brzezina Osiek |
2015-09-19 14:30 | Unia Oświęcim | 2-1 | KS Chełmek |
KLASA A WADOWICE / KOLEJKA 6 | |||
2015-09-20 16:00 | Żarek Barwałd Górny | 1-2 | Płomień Sosnowice |
2015-09-20 16:00 | Halniak Targanice | 2-1 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
2015-09-20 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 4-0 | Cedron Brody |
2015-09-20 11:00 | Burza Roczyny | 0-3 | Orzeł Wieprz |
2015-09-19 16:00 | Relaks Wysoka | 3-3 | Naroże Juszczyn |
2015-09-19 16:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 0-3 | Astra Spytkowice |
2015-09-02 16:00 | Leskowiec Rzyki | 1:2 | Lachy Lachowice |
KLASA A OŚWIĘCIM / KOLEJKA 6 | |||
2015-09-20 16:00 | Orzeł Witkowice | 0-4 | Przeciszovia Przeciszów |
2015-09-20 16:00 | Strumień Polanka Wielka | 2-0 | Zgoda Malec |
2015-09-19 16:00 | LKS Gorzów | 0-0 | LKS Jawiszowice |
2015-09-19 16:00 | Strażak Rajsko | 8-0 | Skawa Podolsze |
2015-09-19 16:00 | Górnik Brzeszcze | 3-2 | Hejnał Kęty |
2015-09-19 16:00 | Iskra Brzezinka | 1-1 | Zatorzanka Zator |
KLASA B WADOWICE I / KOLEJKA 6 | |||
2015-09-20 16:00 | LKS Bieńkówka | 6-2 | Huragan Skawica |
2015-09-20 16:00 | Dąb Sidzina | 2-1 | Watra Zawoja |
2015-09-20 16:00 | Świt Osielec | 5-2 | Błyskawica Marcówka |
2015-09-20 16:00 | Olimpia Zebrzydowice | 0-1 | Żuraw Krzeszów |
2015-09-20 14:00 | Grom Grzechynia | 3-1 | Strzelec Budzów |
2015-09-19 16:00 | KS Bystra | 2-2 | Jubilat Izdebnik |
KLASA B WADOWICE II / KOLEJKA 6 | |||
2015-09-20 16:00 | Amator Babica | 0-1 | Borowik Bachowice |
2015-09-20 16:00 | Olimpia Chocznia | 2-1 | Huragan Inwałd |
2015-09-20 16:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 3-3 | Wikliniarz Woźniki |
2015-09-20 15:00 | Wisła Łączany | 2-1 | Przełęcz Kossowa |
2015-09-19 16:00 | Leńczanka Leńcze | 8-0 | Żarek Stronie |
2015-09-19 16:00 | Dąb Tomice | 3-0 | Sokół Frydrychowice |
KLASA B OŚWIĘCIM / KOLEJKA 6 | |||
2015-09-20 16:00 | LKS Piotrowice | 3-1 | LKS Palczowice |
2015-09-20 11:00 | Solavia Grojec | 1-0 | Sygnał Włosienica |
2015-09-19 16:00 | LKS Poręba Wielka | 4-0 | LKS Głębowice |
2015-09-19 16:00 | Puls Broszkowice | 2-2 | Zaborzanka Zaborze |
2015-09-19 11:00 | Pogórze Gierałtowice | 2-2 | LKS Bulowice |
KLASA C WADOWICE I / KOLEJKA 5 | |||
2015-09-20 16:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 0-2 | Filkówka Barwałd Średni |
2015-09-20 11:00 | Korona Skawinki | 0-4 | Skawa Jaroszowice |
2015-09-20 11:00 | Sokół II Przytkowice | 0-3 | Chełm Stryszów |
2015-09-20 11:00 | Tarnawianka Tarnawa | 5-2 | Spartak Skawce |
2015-09-19 16:00 | Pogoń Bugaj | 3-2 | Zryw Lanckorona |
KLASA C WADOWICE II / KOLEJKA 5 | |||
2015-09-20 16:00 | Gród Grodzisko | 2-1 | Zaskawianka Wadowice |
2015-09-20 16:00 | Dąb II Paszkówka | 0-5 | Victoria Półwieś |
2015-09-20 16:00 | Orzeł Radocza | 2-3 | Gronie Zagórnik |
2015-09-19 16:00 | Skawa Witanowice | 2-1 | Sokół Chrząstowice |
2015-09-19 16:00 | Czarni Koziniec | 2-2 | Orzeł II Ryczów |
Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
maros08, 20.09.2015 11:02
Dlaczego nic nie piszecie o młodzikach. Nikt się nimi nie interesuje. Chłopaki grają w 1 Lidze wojewódzkiej D1 Młodzik "MLM" i wcale nie są chłopcami do bicia jak pierwsza drużyna.Grają z m.in Wisła, Cracovią, i innymi profesjonalnymi klubami.