11 porażka z rzędu Beskidu Andrychów w III lidze! Tak źle jeszcze nigdy nie było. W sobotę andrychowianie pod wodzą trenera Edwarda Wandzla nie zdołali przerwać fatalnej serii i przegrali w Oświęcimiu z Sołą 0-2.
iii liga - KOLEJKA 12 | |||
2015-10-18 15:00 | Sparta Kazimierza Wielka | 2-1 | Korona II Kielce |
2015-10-18 15:00 | Wisła Sandomierz | 1-1 | Hutnik Nowa Huta |
2015-10-18 15:00 | Poroniec Poronin | 4-0 | Wolania Wola Rzędzińska |
2015-10-17 15:00 | Spartakus Daleszyce | 1-1 | Poprad Muszyna |
2015-10-17 15:00 | Soła Oświęcim | 2-0 | Beskid Andrychów |
2015-10-17 15:00 | Czarni Połaniec | 0-3 | Unia Tarnów |
2015-10-17 12:00 | Cracovia II | 4-0 | Wisła II Kraków |
2015-10-17 11:00 | Łysica Bodzentyn | 1-0 | Podhale Nowy Targ |
2015-10-17 11:00 | Garbarnia Kraków | 3-1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzysk |
iv liga - KOLEJKA 11 | |||
2015-10-18 15:00 | Halniak Maków Podhalański | 0-1 | MKS Trzebinia-Siersza |
2015-10-18 15:00 | Proszowianka Proszowice | 0-0 | Garbarz Zembrzyce |
2015-10-18 14:00 | Wiślanka Grabie | 0-2 | Jutrzenka Giebułtów |
2015-10-17 15:00 | Spójnia Osiek-Zimnodół | 2-0 | Górnik Wieliczka |
2015-10-17 15:00 | Skawinka Skawina | 2-0 | Iskra Klecza Dolna |
2015-10-17 15:00 | Górnik Libiąż | 2-5 | Wiślanie Jaśkowice |
2015-10-17 15:00 | Orzeł Piaski Wielkie | 2-1 | Michałowianka Michałowice |
2015-10-17 15:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 0-2 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
V LIGA - KOLEJKA 11 | |||
2015-10-18 15:00 | LKS Bobrek | 1-0 | Dąb Paszkówka |
2015-10-18 15:00 | Soła II Oświęcim | 0-0 | Zagórzanka Zagórze |
2015-10-18 15:00 | Orzeł Ryczów | 2-1 | LKS Żarki |
2015-10-17 15:00 | KS Chełmek | 4-1 | Sokół Przytkowice |
2015-10-17 15:00 | Brzezina Osiek | 5-2 | Jałowiec Stryszawa |
2015-10-17 15:00 | Niwa Nowa Wieś | 0-2 | Soła Łęki |
2015-10-17 15:00 | Unia Oświęcim | 0-0 | Skawa Wadowice |
2015-10-17 15:00 | Nadwiślanin Gromiec | 1-0 | Tempo Białka |
A KLASA WADOWICE - KOLEJKA 10 | |||
2015-10-18 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 2-0 | Burza Roczyny |
2015-10-18 15:00 | Leskowiec Rzyki | 3-2 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
2015-10-18 15:00 | Halniak Targanice | 2-3 | Babia Góra Sucha Beskidzka |
2015-10-18 11:00 | Płomień Sosnowice | 3-2 | Naroże Juszczyn |
2015-10-17 15:00 | Lachy Lachowice | 0-1 | Orzeł Wieprz |
2015-10-18 11:00 | Żarek Barwałd Górny | 1-2 | Astra Spytkowice |
2015-10-17 15:00 | Relaks Wysoka | 0-1 | Cedron Brody |
klasa oświęcim - KOLEJKA 10 | |||
2015-10-18 15:00 | LKS Jawiszowice | 2-0 | Zatorzanka Zator |
2015-10-17 15:00 | Przeciszovia Przeciszów | 6-1 | Iskra Brzezinka |
2015-10-17 15:00 | Skawa Podolsze | 1-4 | Hejnał Kęty |
2015-10-17 15:00 | LKS Gorzów | 3-1 | Strumień Polanka Wielka |
2015-10-17 15:00 | Strażak Rajsko | 6-0 | Orzeł Witkowice |
2015-10-17 15:00 | Górnik Brzeszcze | 7-0 | Zgoda Malec |
B KLASA OŚWIĘCIM KOLEJKA 7 /zaległy mecz/ | |||
2015-10-17 15:30 | LKS Bulowice | 2-6 | LKS Poręba Wielka |
B KLASA WADOWICE GR. 1 - KOLEJKA 10 | |||
2015-10-18 15:00 | Watra Zawoja | 3-0 | Błyskawica Marcówka |
2015-10-18 15:00 | Huragan Skawica | 3-2 | Strzelec Budzów |
2015-10-18 15:00 | LKS Bieńkówka | 1-1 | Żuraw Krzeszów |
2015-10-18 15:00 | Dąb Sidzina | 0-0 | Jubilat Izdebnik |
2015-10-18 15:00 | Świt Osielec | 1-4 | Olimpia Zebrzydowice |
2015-10-17 15:00 | KS Bystra | 1-1 | Grom Grzechynia |
B KLASA WADOWICE GR. 2 - KOLEJKA 10 | |||
2015-10-18 15:00 | Amator Babica | 2-2 | Dąb Tomice |
2015-10-18 15:00 | Wikliniarz Woźniki | 3-1 | Żarek Stronie |
2015-10-18 15:00 | Olimpia Chocznia | 3-1 | Przełęcz Kossowa |
2015-10-18 15:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 2-4 | Borowik Bachowice |
2015-10-17 15:00 | Leńczanka Leńcze | 1-1 | Wisła Łączany |
2015-10-17 15:00 | Huragan Inwałd | 7-2 | Sokół Frydrychowice |
c klasa wadowice gr 1. KOLEJKA 9 | |||
2015-10-18 15:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 0-7 | Skawa Jaroszowice |
2015-10-18 15:00 | Zryw Lanckorona | 3-0 | Spartak Skawce |
2015-10-18 15:00 | Pogoń Bugaj | 0-1 | Korona Skawinki |
2015-10-17 15:00 | Chełm Stryszów | 3-0 | Filkówka Barwałd Średni |
cklasa wadowice gr 2 - KOLEJKA 9 | |||
2015-10-18 15:00 | Czarni Koziniec | 4-3 | Zaskawianka Wadowice |
2015-10-18 15:00 | Victoria Półwieś | 6-0 | Orzeł II Ryczów |
2015-10-18 15:00 | Sokół Chrząstowice | 0-4 | Gronie Zagórnik |
2015-10-18 15:00 | Skawa Witanowice | 1-2 | Gród Grodzisko |
2015-10-18 15:00 | Dąb II Paszkówka | 5-0 | Orzeł Radocza |
Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
Brak komentarzy