Piłkarski weekend 15-16 października [WYNIKI]

, Sport, Wiadomości, 16.10.2016 17:00, a

W weekend kolejne piłkarskie emocje w regionalnych ligach. Zobaczcie wyniki.

Piłkarski weekend 15-16 października [WYNIKI]

 

 

IV liga - KOLEJKA 11
2016-10-16 15:00 Nowa Proszowianka 1-2 Orzeł Piaski Wielkie
2016-10-16 16:00 Pcimianka Pcim 0-4 Hutnik Nowa Huta
2016-10-16 15:00 Wiślanka Grabie 2-1 Skawinka Skawina
2016-10-15 15:00 Michałowianka Michałowice 2-3 Dalin Myślenice
2016-10-15 15:00 Beskid Andrychów 1-1 Cracovia II
2016-10-15 14:30 Wiślanie Jaśkowice 1-0 KS TS Węgrzce
2016-10-15 12:00 Jutrzenka Giebułtów 3-1 Unia Oświęcim
2016-10-15 11:00 Iskra Klecza Dolna 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny

 

1. Cracovia II 29 34:8
2. Wiślanie Jaśkowice 23 28:7
3. Jutrzenka Giebułtów 23 24:12
4. Sosnowianka Stanisław Dolny 20 20:16
5. Unia Oświęcim 19 15:11
6. Dalin Myślenice 17 20:23
7. Hutnik Nowa Huta 16 20:21
8. Michałowianka Michałowice 15 21:20
9. Iskra Klecza Dolna 15 18:20
10. Beskid Andrychów 14 12:12
11. Wiślanka Grabie 13 18:18
12. KS TS Węgrzce 12 18:22
13. Orzeł Piaski Wielkie 10 10:18
14. Nowa Proszowianka 9 14:24
15. Pcimianka Pcim 8 13:31
16. Skawinka Skawina 4 13:35

 

v liga - KOLEJKA 11
2016-10-15 15:00 Orzeł Ryczów 7-0 Górnik Libiąż
2016-10-15 15:00 Brzezina Osiek 2-2 LKS Żarki
2016-10-15 15:00 Halniak Maków Podhalański 4-0 Cedron Brody
2016-10-15 15:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Zagórzanka Zagórze
2016-10-15 15:00 KS Chełmek 0-0 Tempo Białka
2016-10-15 15:00 Nadwiślanin Gromiec 9-2 Victoria Zalas
2016-10-15 15:00 Niwa Nowa Wieś 4-0 Dąb Paszkówka
2016-10-15 11:00 Garbarz Zembrzyce 1-1 LKS Jawiszowice
1. Orzeł Ryczów 29 36:9
2. Garbarz Zembrzyce 22 20:13
3. Tempo Białka 21 26:15
4. KS Chełmek 21 26:6
5. Niwa Nowa Wieś 21 25:16
6. LKS Jawiszowice 20 32:9
7. Nadwiślanin Gromiec 20 29:14
8. Halniak Maków Podhalański 19 24:17
9. Brzezina Osiek 14 22:19
10. Zagórzanka Zagórze 14 16:21
11. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 13 16:30
12. Cedron Brody 11 8:27
13. LKS Żarki 11 17:21
14. Victoria Zalas 6 20:39
15. Dąb Paszkówka 5 14:38
16. Górnik Libiąż 1 11:48

 

a klasa wadowice - KOLEJKA 11
2016-10-16 15:00 Sokół Przytkowice 2-1 Skawa Wadowice
2016-10-16 15:00 Naroże Juszczyn 7-0 Burza Roczyny
2016-10-16 15:00 Halniak Targanice 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2016-10-16 15:00 Jałowiec Stryszawa 4-1 Żuraw Krzeszów
2016-10-16 15:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 4-0 Orzeł Wieprz
2016-10-16 15:00 Leskowiec Rzyki 4-1 Astra Spytkowice
2016-10-16 15:00 Olimpia Chocznia 3-2 Huragan Inwałd
2016-10-16 14:00 Grom Grzechynia 2-3 Relaks Wysoka

 

1. Naroże Juszczyn 27 36:9
2. Jałowiec Stryszawa 25 26:17
3. Leskowiec Rzyki 24 31:16
4. Babia Góra Sucha Beskidzka 23 24:12
5. Huragan Inwałd 21 34:20
6. Znicz Sułkowice Bolęcina 19 21:18
7. Relaks Wysoka 18 30:19
8. Sokół Przytkowice 18 18:18
9. Orzeł Wieprz 14 19:19
10. Olimpia Chocznia 12 9:27
11. Grom Grzechynia 10 21:28
12. Astra Spytkowice 9 13:32
13. Burza Roczyny 7 14:29
14. Halniak Targanice 7 21:30
15. Skawa Wadowice 6 13:23
16. Żuraw Krzeszów 5 6:19

 

a klasa oświęcim  - KOLEJKA 10
2016-10-16 15:30 Zgoda Malec 3-3 Solavia Grojec
2016-10-15 15:30 Orzeł Witkowice 2-5 LKS Gorzów
2016-10-15 15:30 Skawa Podolsze 0-7 LKS Bobrek
2016-10-15 15:30 Zaborzanka Zaborze 1-1 Strumień Polanka Wielka
2016-10-15 15:30 Zatorzanka Zator 2-1 Przeciszovia Przeciszów
2016-10-15 15:30 Hejnał Kęty 4-0 Górnik Brzeszcze
2016-10-15 15:30 Soła Łęki 1-4 Strażak Rajsko

 

1. Strażak Rajsko 28 32:6
2. Zatorzanka Zator 28 32:8
3. Hejnał Kęty 24 29:10
4. LKS Bobrek 17 30:15
5. Strumień Polanka Wielka 14 21:16
6. Górnik Brzeszcze 14 17:16
7. Soła Łęki 12 22:25
8. Solavia Grojec 12 25:25
9. Zgoda Malec 11 18:25
10. Przeciszovia Przeciszów 10 17:26
11. Skawa Podolsze 9 12:28
12. Orzeł Witkowice 9 12:30
13. Zaborzanka Zaborze 8 12:29
14. LKS Gorzów 6 14:34

 

b klasa wadowice gr. i  - KOLEJKA 9

Leńczanka Leńcze 3-0 Jubilat Izdebnik
2016-10-16 15:00 Dąb Sidzina 2-2 Lachy Lachowice
2016-10-16 15:00 LKS Bieńkówka 5-4 KS Bystra
2016-10-16 13:00 Błyskawica Marcówka 2-3 Stanisławianka Stanisław Dolny
2016-10-15 15:00 Strzelec Budzów 3-1 Watra Zawoja
2016-10-15 15:00 Huragan Skawica 2-1 Tarnawianka Tarnawa

 

1. Strzelec Budzów 20 25:11
2. Stanisławianka Stanisław Dolny 20 29:12
3. LKS Bieńkówka 14 22:23
4. Dąb Sidzina 14 18:12
5. Błyskawica Marcówka 13 20:19
6. Lachy Lachowice 12 26:27
7. Leńczanka Leńcze 11 15:20
8. Watra Zawoja 10 17:16
9. Tarnawianka Tarnawa 10 15:25
10. Huragan Skawica 9 19:32
11. KS Bystra 9 20:21
12. Jubilat Izdebnik 7 16:24

 

b  klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 9
2016-10-16 15:00 Przełęcz Kossowa 3-0 Victoria Półwieś
2016-10-16 15:00 Nadwiślanka Brzeźnica 3-7 Borowik Bachowice
2016-10-15 15:00 Dąb Tomice 2-0 Gród Grodzisko
2016-10-15 15:00 Żarek Barwałd Górny 3-1 Wisła Łączany
2016-10-15 15:00 Skawa Jaroszowice 2-2 Wikliniarz Woźniki
2016-10-16 15:00 Płomień Sosnowice 2-4 Amator Babica

 

1. Wikliniarz Woźniki 23 33:12
2. Dąb Tomice 21 39:14
3. Gród Grodzisko 19 35:20
4. Żarek Barwałd Górny 19 32:16
5. Amator Babica 19 19:12
6. Przełęcz Kossowa 14 21:22
7. Wisła Łączany 10 24:23
8. Borowik Bachowice 10 23:26
9. Skawa Jaroszowice 10 21:23
10. Victoria Półwieś 6 13:36
11. Płomień Sosnowice 3 11:33
12. Nadwiślanka Brzeźnica 3 9:43

 

b klasa oświęcim - KOLEJKA 9
2016-10-16 15:30 LKS Głębowice 7-2 LKS Harmęże
2016-10-15 15:30 LKS Piotrowice 2-0 Puls Broszkowice
2016-10-15 15:30 LKS Palczowice 0-3 Sygnał Włosienica
2016-10-15 15:30 LKS Bulowice 3-1 Iskra Brzezinka
2016-10-15 15:30 Pogórze Gierałtowice 2-1 LKS Poręba Wielka

 

1. LKS Bulowice 18 25:20
2. Sygnał Włosienica 18 21:12
3. LKS Głębowice 13 19:21
4. Iskra Brzezinka 13 12:9
5. LKS Piotrowice 12 10:11
6. Puls Broszkowice 12 16:14
7. LKS Harmęże 11 17:22
8. LKS Poręba Wielka 11 17:18
9. Pogórze Gierałtowice 10 17:22
10. LKS Palczowice 7 15:20

 

 

c klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 8
2016-10-16 15:00 Chełm Stryszów 6-0 Filkówka Barwałd Średni
2016-10-16 15:00 Korona Skawinki 3-3 Olimpia Zebrzydowice
mecz odwołany Świt Osielec   Jastrzębianka Jastrzębia
mecz odwołany Pogoń Bugaj   Żarek Stronie
1. Olimpia Zebrzydowice 17 23:10
2. Korona Skawinki 15 18:8
3. Chełm Stryszów 13 28:11
4. Żarek Stronie 12 22:10
5. Filkówka Barwałd Średni 12 17:16
6. Świt Osielec 6 13:18
7. Zryw Lanckorona 5 13:25
8. Pogoń Bugaj 5 9:20
9. Jastrzębianka Jastrzębia 0 5:30

 

c klasa wadowice gr. ii- KOLEJKA 8
2016-10-16 15:00 Iskra II Klecza Dolna 2-1 Orzeł Radocza
mecz odwołany Sokół Chrząstowice   Łysa Góra Zawadka
2016-10-16 11:00 Czarni Koziniec 4-1 Sokół Frydrychowice
2016-10-15 15:00 Skawa Witanowice 3-0 Orzeł II Ryczów

 

1. Skawa Witanowice 16 19:8
2. Sokół Chrząstowice 14 25:12
3. Sokół Frydrychowice 13 31:17
4. Czarni Koziniec 13 19:8
5. Gronie Zagórnik 10 19:9
6. Iskra II Klecza Dolna 7 10:21
7. Orzeł Radocza 5 11:18
8. Orzeł II Ryczów 3 11:29
9. Łysa Góra Zawadka 1 3:26

 

Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›