W III lidze do rozegrania pozostało jeszcze 6 kolejek. Aż 4 mecze odbędą sie w Andrychowie. W sobotę o godzinie 17:00 piłkarze Beskidu Andrychów rozegrali prestiżowe spotkanie z Sołą Oświęcim. Tym razem skończyło się porażką 0-7.
ZDJĘCIA Z MECZU BESKID ANDRYCHÓW SOŁA - OŚWIĘCIM
W V lidze Skawa Wadowice już chyba pogodzona ze spadkiem do A klasy. W sobotę wadowiczanie przegrali 0-3 ważny mecz z Gromcem.
Sensacja w wadowickiej A klasie. Lider - Cedron Brody - przegrał niespodziewanie 3-4 z broniącymi się przed spadkiem Roczynami.
iii liga - KOLEJKA 29 | |||
2016-05-15 17:00 | Wisła II Kraków | 3-0 | Cracovia II |
2016-05-15 11:00 | Korona II Kielce | 2-1 | Sparta Kazimierza Wielka |
2016-05-14 19:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 0-0 | Garbarnia Kraków |
2016-05-14 18:00 | Hutnik Nowa Huta | 0-1 | Wisła Sandomierz |
2016-05-14 17:00 | Beskid Andrychów | 0-7 | Soła Oświęcim |
2016-05-14 17:00 | Unia Tarnów | 5-1 | Czarni Połaniec |
2016-05-14 14:00 | Poprad Muszyna | 1-6 | Spartakus Daleszyce |
2016-05-14 11:00 | Podhale Nowy Targ | 2-1 | Łysica Bodzentyn |
1. | Garbarnia Kraków | 58 | 61:27 |
2. | Podhale Nowy Targ | 54 | 56:35 |
3. | Soła Oświęcim | 54 | 53:26 |
4. | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 53 | 53:22 |
5. | Spartakus Daleszyce | 52 | 55:36 |
6. | Cracovia II | 46 | 64:38 |
7. | Wisła II Kraków | 46 | 56:38 |
8. | Unia Tarnów | 44 | 38:36 |
9. | Czarni Połaniec | 42 | 40:46 |
10. | Hutnik Nowa Huta | 39 | 39:41 |
11. | Wisła Sandomierz | 39 | 40:50 |
12. | Korona II Kielce | 35 | 41:35 |
13. | Łysica Bodzentyn | 34 | 36:51 |
14. | Poprad Muszyna | 30 | 26:49 |
15. | Sparta Kazimierza Wielka | 20 | 27:44 |
16. | Wolania Wola Rzędzińska | 14 | 38:78 |
17. | Beskid Andrychów | 2 | 15:86 |
iv liga - KOLEJKA 25 | |||
2016-05-15 18:00 | Proszowianka Proszowice | 3-2 | Iskra Klecza Dolna |
2016-05-14 18:00 | Wiślanka Grabie | 3-1 | MKS Trzebinia-Siersza |
2016-05-14 18:00 | Górnik Libiąż | 2-2 | Garbarz Zembrzyce |
2016-05-14 17:30 | Orzeł Piaski Wielkie | nie odbył się | Wiślanie Jaśkowice |
2016-05-14 17:00 | Halniak Maków Podhalański | 1-2 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2016-05-14 17:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 2-2 | Michałowianka Michałowice |
2016-05-14 17:00 | Skawinka Skawina | 2-1 | Górnik Wieliczka |
2016-05-14 17:00 | Spójnia Osiek-Zimnodół | 1-2 | Jutrzenka Giebułtów |
1. | Jutrzenka Giebułtów | 52 | 45:20 |
2. | MKS Trzebinia-Siersza | 51 | 56:25 |
3. | Orzeł Piaski Wielkie | 47 | 46:32 |
4. | Wiślanie Jaśkowice | 45 | 59:35 |
5. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 42 | 40:38 |
6. | Skawinka Skawina | 41 | 41:34 |
7. | Wiślanka Grabie | 40 | 40:30 |
8. | Iskra Klecza Dolna | 40 | 46:36 |
9. | Michałowianka Michałowice | 39 | 49:33 |
10. | Proszowianka Proszowice | 35 | 49:34 |
11. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 28 | 23:39 |
12. | Górnik Wieliczka | 27 | 37:43 |
13. | Halniak Maków Podhalański | 24 | 30:41 |
14. | Spójnia Osiek-Zimnodół | 20 | 32:61 |
15. | Garbarz Zembrzyce | 18 | 21:55 |
16. | Górnik Libiąż | 9 | 20:78 |
v liga - KOLEJKA 24 | |||
2016-05-15 17:00 | Dąb Paszkówka | 1:0 | LKS Żarki |
2016-05-15 17:00 | Jałowiec Stryszawa | 0:6 | Unia Oświęcim |
2016-05-14 17:00 | KS Chełmek | 1:3 | Brzezina Osiek |
2016-05-14 17:00 | Soła Łęki | 2:4 | Soła II Oświęcim |
2016-05-14 17:00 | Skawa Wadowice | 0:3 | Nadwiślanin Gromiec |
2016-05-14 17:00 | Tempo Białka | 1:0 | LKS Bobrek |
2016-05-14 16:00 | Sokół Przytkowice | 1:0 | Niwa Nowa Wieś |
2016-05-14 13:00 | Zagórzanka Zagórze | 1:4 | Orzeł Ryczów |
1. | Unia Oświęcim | 50 | 48:17 |
2. | Orzeł Ryczów | 44 | 55:30 |
3. | Brzezina Osiek | 43 | 40:30 |
4. | Tempo Białka | 39 | 34:18 |
5. | Zagórzanka Zagórze | 38 | 45:31 |
6. | Soła II Oświęcim | 36 | 42:26 |
7. | Nadwiślanin Gromiec | 36 | 42:33 |
8. | LKS Żarki | 34 | 41:45 |
9. | LKS Bobrek | 31 | 49:53 |
10. | KS Chełmek | 31 | 30:37 |
11. | Niwa Nowa Wieś | 31 | 40:32 |
12. | Sokół Przytkowice | 27 | 19:43 |
13. | Soła Łęki | 25 | 34:59 |
14. | Dąb Paszkówka | 22 | 25:53 |
15. | Jałowiec Stryszawa | 21 | 34:54 |
16. | Skawa Wadowice | 20 | 25:42 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 21 | |||
2016-05-15 17:00 | Płomień Sosnowice | 0:7 | Leskowiec Rzyki |
2016-05-14 17:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 4:0 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2016-05-14 17:00 | Orzeł Wieprz | 0:0 | Relaks Wysoka |
2016-05-14 17:00 | Cedron Brody | 3:4 | Burza Roczyny |
2016-05-14 17:00 | Naroże Juszczyn | 6:0 | Lachy Lachowice |
2016-05-14 13:00 | Astra Spytkowice | 1:0 | Halniak Targanice |
2016-05-14 12:00 | Stanisławianka Stanisław Dolny | 4:1 | Żarek Barwałd Górny |
1. | Cedron Brody | 47 | 58:24 |
2. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 44 | 48:24 |
3. | Naroże Juszczyn | 44 | 47:27 |
4. | Orzeł Wieprz | 36 | 38:31 |
5. | Leskowiec Rzyki | 35 | 40:35 |
6. | Relaks Wysoka | 31 | 32:29 |
7. | Astra Spytkowice | 31 | 37:28 |
8. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 30 | 41:28 |
9. | Płomień Sosnowice | 25 | 35:49 |
10. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 22 | 37:47 |
11. | Halniak Targanice | 22 | 31:34 |
12. | Burza Roczyny | 21 | 30:49 |
13. | Żarek Barwałd Górny | 15 | 26:49 |
14. | Lachy Lachowice | 12 | 30:76 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 17 | |||
2016-05-15 16:00 | LKS Jawiszowice | 3:1 | LKS Gorzów |
2016-05-15 16:00 | Zgoda Malec | 3:1 | Strumień Polanka Wielka |
2016-05-14 16:00 | Przeciszovia Przeciszów | 1:1 | Orzeł Witkowice |
2016-05-14 16:00 | Skawa Podolsze | 0:3 | Strażak Rajsko |
2016-05-14 16:00 | Hejnał Kęty | 0:0 | Górnik Brzeszcze |
2016-05-14 16:00 | Zatorzanka Zator | 7:1 | Iskra Brzezinka |
1. | LKS Jawiszowice | 43 | 39:9 |
2. | LKS Gorzów | 35 | 37:17 |
3. | Strażak Rajsko | 33 | 47:19 |
4. | Hejnał Kęty | 32 | 44:20 |
5. | Zatorzanka Zator | 27 | 35:31 |
6. | Górnik Brzeszcze | 26 | 27:21 |
7. | Zgoda Malec | 22 | 37:44 |
8. | Skawa Podolsze | 21 | 20:41 |
9. | Przeciszovia Przeciszów | 21 | 29:31 |
10. | Strumień Polanka Wielka | 17 | 29:35 |
11. | Orzeł Witkowice | 10 | 16:49 |
12. | Iskra Brzezinka | 4 | 16:59 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 14 | |||
2016-05-15 16:00 | Solavia Grojec | 3-3 | LKS Bulowice |
2016-05-15 15:00 | Pogórze Gierałtowice | 1-0 | LKS Głębowice |
2016-05-14 16:00 | LKS Piotrowice | 2-1 | LKS Poręba Wielka |
2016-05-14 16:00 | LKS Palczowice | 1-4 | Zaborzanka Zaborze |
2016-05-14 16:00 | Puls Broszkowice | 0-3 | Sygnał Włosienica |
1. | Zaborzanka Zaborze | 32 | 38:15 |
2. | Solavia Grojec | 29 | 42:23 |
3. | LKS Piotrowice | 26 | 27:20 |
4. | Pogórze Gierałtowice | 24 | 29:20 |
5. | LKS Poręba Wielka | 22 | 37:27 |
6. | LKS Bulowice | 21 | 22:22 |
7. | LKS Głębowice | 12 | 29:42 |
8. | LKS Palczowice | 12 | 21:46 |
9. | Sygnał Włosienica | 11 | 13:29 |
10. | Puls Broszkowice | 10 | 18:32 |
b klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 17 | |||
2016-05-15 17:00 | Watra Zawoja | 0-0 | Dąb Sidzina |
2016-05-15 17:00 | Żuraw Krzeszów | 5-2 | Olimpia Zebrzydowice |
2016-05-15 16:00 | Jubilat Izdebnik | 5-3 | KS Bystra |
2016-05-15 11:30 | Błyskawica Marcówka | 4-1 | Świt Osielec |
2016-05-14 17:00 | Strzelec Budzów | 1-1 | Grom Grzechynia |
2016-05-14 15:00 | Huragan Skawica | 3-2 | LKS Bieńkówka |
1. | Grom Grzechynia | 39 | 60:21 |
2. | Jubilat Izdebnik | 29 | 42:31 |
3. | Żuraw Krzeszów | 29 | 34:24 |
4. | Strzelec Budzów | 27 | 34:19 |
5. | Błyskawica Marcówka | 27 | 36:27 |
6. | Watra Zawoja | 26 | 28:23 |
7. | Dąb Sidzina | 25 | 28:24 |
8. | KS Bystra | 21 | 27:36 |
9. | LKS Bieńkówka | 17 | 27:36 |
10. | Olimpia Zebrzydowice | 16 | 17:25 |
11. | Huragan Skawica | 15 | 33:63 |
12. | Świt Osielec | 10 | 25:62 |
b klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 17 | |||
2016-05-15 17:00 | Borowik Bachowice | 1-1 | Amator Babica |
2016-05-15 17:00 | Żarek Stronie | 1-1 | Leńczanka Leńcze |
2016-05-15 17:00 | Przełęcz Kossowa | 1-1 | Wisła Łączany |
2016-05-14 17:00 | Huragan Inwałd | 7-1 | Olimpia Chocznia |
2016-05-14 17:00 | Wikliniarz Woźniki | 5-1 | Nadwiślanka Brzeźnica |
2016-05-14 17:00 | Sokół Frydrychowice | 0-3 | Dąb Tomice |
1. | Huragan Inwałd | 43 | 73:22 |
2. | Olimpia Chocznia | 37 | 48:30 |
3. | Borowik Bachowice | 35 | 43:17 |
4. | Wikliniarz Woźniki | 32 | 48:40 |
5. | Dąb Tomice | 27 | 35:28 |
6. | Przełęcz Kossowa | 22 | 30:39 |
7. | Wisła Łączany | 21 | 29:34 |
8. | Leńczanka Leńcze | 20 | 39:41 |
9. | Sokół Frydrychowice | 15 | 19:42 |
10. | Amator Babica | 14 | 20:26 |
11. | Nadwiślanka Brzeźnica | 11 | 21:48 |
12. | Żarek Stronie | 9 | 10:48 |
c klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 13 | |||
2016-05-26 11:00 | Pogoń Bugaj | Skawa Jaroszowice | |
2016-05-15 17:00 | Tarnawianka Tarnawa | 2-1 | Filkówka Barwałd Średni |
2016-05-15 17:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 2-2 | Chełm Stryszów |
2016-05-15 11:00 | Korona Skawinki | 6-1 | Spartak Skawce |
c klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 13 | |||
2016-05-15 17:00 | Gród Grodzisko | 6-1 | Gronie Zagórnik |
2016-05-14 16:00 | Skawa Witanowice | 6-2 | Zaskawianka Wadowice |
2016-05-15 11:00 | Orzeł Radocza | 3-3 | Orzeł II Ryczów |
2016-05-15 11:00 | Czarni Koziniec | 2-3 | Victoria Półwieś |
2016-05-14 17:00 | Dąb II Paszkówka | 0-3 | Sokół Chrząstowice |
1. | Gród Grodzisko | 35 | 41:13 |
2. | Skawa Witanowice | 30 | 36:23 |
3. | Victoria Półwieś | 25 | 36:14 |
4. | Gronie Zagórnik | 22 | 37:29 |
5. | Czarni Koziniec | 21 | 30:21 |
6. | Orzeł II Ryczów | 18 | 26:28 |
7. | Zaskawianka Wadowice | 13 | 32:36 |
8. | Sokół Chrząstowice | 12 | 27:42 |
9. | Dąb II Paszkówka | 9 | 15:47 |
10. | Orzeł Radocza | 3 | 16:43 |
Brak komentarzy