iv liga KOLEJKA 25 | |||
2017-05-14 18:00 | Nowa Proszowianka | 1-1 | KS TS Węgrzce |
2017-05-13 18:00 | Wiślanka Grabie | 0-1 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2017-05-13 17:30 | Beskid Andrychów | 2-0 | Dalin Myślenice |
2017-05-13 17:00 | Michałowianka Michałowice | 2-1 | Skawinka Skawina |
2017-05-13 17:00 | Iskra Klecza Dolna | 1-0 | Orzeł Piaski Wielkie |
2017-05-13 17:00 | Wiślanie Jaśkowice | 5-1 | Pcimianka Pcim |
2017-05-13 17:00 | Hutnik Nowa Huta | 2-2 | Unia Oświęcim |
2017-05-13 16:00 | Jutrzenka Giebułtów | 3-0 | Cracovia II |
1. | Wiślanie Jaśkowice | 58 | 63:14 |
2. | Cracovia II | 49 | 67:22 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 48 | 57:34 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 43 | 41:23 |
5. | Unia Oświęcim | 37 | 38:31 |
6. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 37 | 31:39 |
7. | Michałowianka Michałowice | 35 | 45:40 |
8. | Wiślanka Grabie | 35 | 43:37 |
9. | Iskra Klecza Dolna | 35 | 34:43 |
10. | Dalin Myślenice | 34 | 35:46 |
11. | Pcimianka Pcim | 32 | 33:55 |
12. | Beskid Andrychów | 32 | 21:26 |
13. | KS TS Węgrzce | 20 | 27:38 |
14. | Orzeł Piaski Wielkie | 18 | 25:48 |
15. | Nowa Proszowianka | 16 | 27:46 |
16. | Skawinka Skawina | 13 | 29:74 |
v liga KOLEJKA 25 | |||
2017-05-14 17:00 | Orzeł Ryczów | 3-0 | Dąb Paszkówka |
2017-05-13 17:00 | Brzezina Osiek | 1-1 | Górnik Libiąż |
2017-05-13 17:00 | Nadwiślanin Gromiec | 2-2 | LKS Jawiszowice |
2017-05-13 17:00 | Garbarz Zembrzyce | 2-2 | Tempo Białka |
2017-05-13 17:00 | KS Chełmek | 3-2 | Zagórzanka Zagórze |
2017-05-13 17:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 0-2 | Cedron Brody |
2017-05-13 17:00 | Halniak Maków Podhalański | 1-0 | LKS Żarki |
2017-05-13 14:00 | Niwa Nowa Wieś | 7-0 | Victoria Zalas |
1. | Orzeł Ryczów | 64 | 81:23 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 48 | 59:25 |
3. | Niwa Nowa Wieś | 46 | 62:33 |
4. | LKS Jawiszowice | 42 | 68:27 |
5. | Brzezina Osiek | 42 | 43:31 |
6. | KS Chełmek | 42 | 49:24 |
7. | Tempo Białka | 41 | 58:45 |
8. | Garbarz Zembrzyce | 39 | 42:36 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 35 | 41:43 |
10. | Cedron Brody | 34 | 30:44 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 27 | 44:49 |
12. | LKS Żarki | 25 | 36:55 |
13. | Dąb Paszkówka | 18 | 29:64 |
14. | Górnik Libiąż | 18 | 28:72 |
15. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 17 | 27:69 |
16. | Victoria Zalas | 16 | 36:93 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 25 | |||
2017-05-14 17:00 | Naroże Juszczyn | 2-0 | Skawa Wadowice |
2017-05-14 17:00 | Sokół Przytkowice | 1-0 | Huragan Inwałd |
2017-05-14 17:00 | Olimpia Chocznia | 2-4 | Astra Spytkowice |
2017-05-14 17:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 4-1 | Żuraw Krzeszów |
2017-05-14 17:00 | Halniak Targanice | 1-1 | Burza Roczyny |
2017-05-14 11:00 | Leskowiec Rzyki | 0-2 | Orzeł Wieprz |
2017-05-14 11:00 | Grom Grzechynia | 0-2 | Babia Góra Sucha Beskidzka |
2017-05-13 17:00 | Jałowiec Stryszawa | 2-1 | Relaks Wysoka |
1. | Naroże Juszczyn | 62 | 73:22 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 59 | 56:32 |
3. | Relaks Wysoka | 49 | 63:26 |
4. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 42 | 50:43 |
5. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 42 | 48:28 |
6. | Sokół Przytkowice | 37 | 38:33 |
7. | Orzeł Wieprz | 35 | 44:51 |
8. | Huragan Inwałd | 35 | 46:38 |
9. | Leskowiec Rzyki | 34 | 45:45 |
10. | Olimpia Chocznia | 29 | 35:56 |
11. | Astra Spytkowice | 27 | 30:53 |
12. | Burza Roczyny | 24 | 31:52 |
13. | Halniak Targanice | 20 | 36:53 |
14. | Skawa Wadowice | 20 | 28:39 |
15. | Grom Grzechynia | 19 | 42:57 |
16. | Żuraw Krzeszów | 15 | 17:54 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 21 | |||
2017-05-14 17:00 | Strumień Polanka Wielka | 0-2 | Hejnał Kęty |
2017-05-14 11:00 | Solavia Grojec | 3-6 | Zatorzanka Zator |
2017-05-13 17:00 | Strażak Rajsko | 2-0 | Orzeł Witkowice |
2017-05-13 17:00 | Skawa Podolsze | 5-3 | Zgoda Malec |
2017-05-13 17:00 | LKS Bobrek | 5-0 | Zaborzanka Zaborze |
2017-05-13 17:00 | Przeciszovia Przeciszów | 4-0 | Soła Łęki |
2017-05-13 17:00 | Górnik Brzeszcze | 4-0 | LKS Gorzów |
1. | Zatorzanka Zator | 56 | 64:18 |
2. | Strażak Rajsko | 52 | 65:12 |
3. | Hejnał Kęty | 41 | 61:29 |
4. | Górnik Brzeszcze | 38 | 43:27 |
5. | Strumień Polanka Wielka | 32 | 53:34 |
6. | LKS Bobrek | 32 | 58:38 |
7. | Przeciszovia Przeciszów | 29 | 39:36 |
8. | Skawa Podolsze | 23 | 35:55 |
9. | Soła Łęki | 21 | 39:47 |
10. | Orzeł Witkowice | 19 | 28:57 |
11. | Zaborzanka Zaborze | 18 | 25:62 |
12. | Zgoda Malec | 17 | 38:56 |
13. | Solavia Grojec | 16 | 38:53 |
14. | LKS Gorzów | 7 | 20:82 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 13 | |||
2017-05-14 17:00 | LKS Głębowice | 2-3 | Puls Broszkowice |
2017-05-13 17:00 | LKS Harmęże | 2-1 | Iskra Brzezinka |
2017-05-13 17:00 | LKS Poręba Wielka | 2-3 | Sygnał Włosienica |
2017-05-13 17:00 | LKS Piotrowice | 6-2 | LKS Palczowice |
2017-05-13 17:00 | Pogórze Gierałtowice | 1-3 | LKS Bulowice |
1. | LKS Bulowice | 27 | 34:24 |
2. | Sygnał Włosienica | 21 | 26:20 |
3. | Puls Broszkowice | 21 | 24:20 |
4. | LKS Piotrowice | 19 | 19:14 |
5. | LKS Harmęże | 17 | 24:26 |
6. | LKS Głębowice | 17 | 26:26 |
7. | Iskra Brzezinka | 14 | 16:16 |
8. | Pogórze Gierałtowice | 14 | 21:29 |
9. | LKS Poręba Wielka | 13 | 26:32 |
10. | LKS Palczowice | 9 | 22:31 |
b klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 17 | |||
2017-05-14 17:00 | Dąb Sidzina | 7-0 | Jubilat Izdebnik |
2017-05-14 17:00 | LKS Bieńkówka | 0-6 | Watra Zawoja |
2017-05-13 17:00 | Stanisławianka Stanisław Dolny | 5-0 | KS Bystra |
2017-05-13 17:00 | Leńczanka Leńcze | 7-1 | Tarnawianka Tarnawa |
2017-05-13 17:00 | Błyskawica Marcówka | 4-1 | Lachy Lachowice |
2017-05-13 14:00 | Huragan Skawica | 2-3 | Strzelec Budzów |
1. | Strzelec Budzów | 41 | 45:18 |
2. | Dąb Sidzina | 33 | 44:26 |
3. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 31 | 44:22 |
4. | Błyskawica Marcówka | 30 | 37:32 |
5. | Watra Zawoja | 28 | 46:21 |
6. | Leńczanka Leńcze | 23 | 35:28 |
7. | Lachy Lachowice | 21 | 41:35 |
8. | KS Bystra | 18 | 26:40 |
9. | LKS Bieńkówka | 17 | 27:41 |
10. | Huragan Skawica | 14 | 37:52 |
11. | Tarnawianka Tarnawa | 12 | 20:59 |
12. | Jubilat Izdebnik | 11 | 27:55 |
b klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 17 | |||
2017-05-14 17:00 | Płomień Sosnowice | 0-5 | Gród Grodzisko |
2017-05-14 17:00 | |||
2017-05-14 17:00 | Amator Babica | 3-3 | Wikliniarz Woźniki |
2017-05-14 15:00 | Przełęcz Kossowa | 2-1 | Wisła Łączany |
2017-05-13 17:00 | Dąb Tomice | 1-0 | Victoria Półwieś |
2017-05-13 17:00 | Skawa Jaroszowice | 3-6 | Borowik Bachowice |
2017-05-13 15:00 | Żarek Barwałd Górny | 1-0 | Nadwiślanka Brzeźnica |
1. | Żarek Barwałd Górny | 43 | 70:25 |
2. | Gród Grodzisko | 38 | 65:28 |
3. | Dąb Tomice | 31 | 53:24 |
4. | Wikliniarz Woźniki | 31 | 56:30 |
5. | Amator Babica | 29 | 30:24 |
6. | Przełęcz Kossowa | 27 | 36:43 |
7. | Borowik Bachowice | 23 | 51:47 |
8. | Wisła Łączany | 19 | 38:39 |
9. | Skawa Jaroszowice | 17 | 37:40 |
10. | Nadwiślanka Brzeźnica | 11 | 20:61 |
11. | Płomień Sosnowice | 9 | 26:69 |
12. | Victoria Półwieś | 6 | 23:75 |
c klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 13 | |||
2017-05-14 17:00 | Olimpia Zebrzydowice | 3-0 | Jastrzębianka Jastrzębia |
2017-05-13 17:00 | Żarek Stronie | 1-1 | Chełm Stryszów |
2017-05-13 17:00 | Korona Skawinki | 7-0 | Pogoń Bugaj |
2017-05-13 17:00 | Zryw Lanckorona | 5-1 | Filkówka Barwałd Średni |
1. | Korona Skawinki | 28 | 43:11 |
2. | Chełm Stryszów | 26 | 44:13 |
3. | Żarek Stronie | 23 | 37:17 |
4. | Olimpia Zebrzydowice | 20 | 30:18 |
5. | Filkówka Barwałd Średni | 18 | 26:30 |
6. | Zryw Lanckorona | 14 | 27:36 |
7. | Świt Osielec | 9 | 18:31 |
8. | Pogoń Bugaj | 5 | 12:47 |
9. | Jastrzębianka Jastrzębia | 3 | 11:45 |
c klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 13 | |||
2017-05-14 17:00 | Iskra II Klecza Dolna | Gronie Zagórnik | |
2017-05-14 11:00 | Skawa Witanowice | 3-0 | Sokół Chrząstowice |
2017-05-14 11:00 | Orzeł Radocza | 2-1 | Sokół Frydrychowice |
2017-05-13 17:30 | Łysa Góra Zawadka | 0-4 | Czarni Koziniec |
1. | Skawa Witanowice | 25 | 25:8 |
2. | Sokół Chrząstowice | 19 | 23:16 |
3. | Czarni Koziniec | 17 | 33:12 |
4. | Sokół Frydrychowice | 16 | 36:21 |
5. | Orzeł Radocza | 14 | 20:18 |
6. | Gronie Zagórnik | 11 | 20:15 |
7. | Iskra II Klecza Dolna | 10 | 16:45 |
8. | Łysa Góra Zawadka | 1 | 7:45 |
Brak komentarzy