III LIGA
Soboti mecz KS Bochnia z Beskidem Andrychów został przełożony. Rozegrany zostanie środę, 17 kwietnia, w Bochni. Pierwotnie w środę andrychowianie mieli grać w Muszynie, ale plany się zmieniły.
Dalin Myślenice - Lubań Maniowy 1-0
Poprad Muszyna - Wierna Małogoszcz 3-1
Janina Libiąż - Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-3
Czarni Połaniec - Granat Skarżysko-Kamienna 1-2
Juventa Starachowice - Wisła Sandomierz 1-1
Przełożone mecze:
Bochnia – Beskid Andrychów
Limanovia Limanowa - Łysica Bodzentyn
Przebój Wolbrom - Hutnik Kraków
1 | Limanovia Limanowa | 15 | 33 | 32-11 | |||||||||||||||
2 | Skarżysko-Kamienna | 16 | 30 | 31-12 | |||||||||||||||
3 | Poprad Muszyna | 16 | 29 | 22-13 | |||||||||||||||
4 | Łysica Bodzentyn | 15 | 28 | 20-11 | |||||||||||||||
5 | Wierna Małogoszcz | 16 | 24 | 16-13 | |||||||||||||||
6 | Dalin Myślenice | 16 | 24 | 13-19 | |||||||||||||||
7 | Hutnik Kraków | 15 | 23 | 36-16 | |||||||||||||||
8 | Przebój Wolbrom | 15 | 23 | 23-19 | |||||||||||||||
9 | Wisła Sandomierz | 16 | 23 | 28-25 | |||||||||||||||
10 | Juventa Starachowice | 16 | 22 | 16-19 | |||||||||||||||
11 | Beskid Andrychów | 15 | 20 | 18-17 | |||||||||||||||
12 | Lubań Maniowy | 16 | 14 | 23-33 | |||||||||||||||
13 | Bocheński KS | 15 | 13 | 18-28 | |||||||||||||||
14 | Janina Libiąż | 16 | 13 | 12-25 | |||||||||||||||
15 | Czarni Połaniec | 16 | 11 | 12-34 | |||||||||||||||
16 | Nowy Wiśnicz | 16 | 10 | 14-39 |
IV LIGA
Falstart dobrze spisującej się w rundzie jesiennej Iskry Klecza, która wróciła bez niczego z Krzeszowic. Bezbramkowy remis ostatniego Garbarza z wyżej notowaną Przeciszovią dał nadzieję, że na wiosnę drużyna zdoła jeszcze odbić się od dna. To możliwe, ponieważ na dole tabeli panuje spory ścisk.
Soła Oświęcim - Górnik Wieliczka 1-2
Czarni Staniątki - Borek Kraków 1-0
Orzeł Balin - Niwa Nowa Wieś 0-3 (0-3)
Garbarz Zembrzyce - Przeciszovia Przeciszów 0-0
Świt Krzeszowice - Iskra Klecza 2-0 (1-0)
Karpaty Siepraw - MKS Trzebinia/Siersza 3-3
Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1-1
Sokół Przytkowice - Orzeł Piaski Wielkie 2-3 (0-1)
Pauzował Halniak Maków Podhalański.
1 | Karpaty Siepraw | 18 | 42 | 38-16 | |||||||||||||||
2 | Soła Oświęcim | 17 | 38 | 35-13 | |||||||||||||||
3 | Piaski Wielkie | 17 | 32 | 26-20 | |||||||||||||||
4 | Świt Krzeszowice | 17 | 30 | 26-21 | |||||||||||||||
5 | Iskra Klecza | 17 | 24 | 27-29 | |||||||||||||||
6 | Cracovia II | 17 | 23 | 32-18 | |||||||||||||||
7 | Orzeł Balin | 17 | 22 | 20-24 | |||||||||||||||
8 | Niwa Nowa Wieś | 17 | 21 | 18-15 | |||||||||||||||
9 | Maków Podhalański | 16 | 20 | 22-18 | |||||||||||||||
10 | Jutrzenka Giebułtów | 18 | 20 | 14-24 | |||||||||||||||
11 | Przeciszovia Przeciszów | 17 | 20 | 13-28 | |||||||||||||||
12 | MKS Trzebinia | 18 | 19 | 21-26 | |||||||||||||||
13 | Borek Kraków | 17 | 18 | 15-18 | |||||||||||||||
14 | Czarni Staniątki | 17 | 18 | 11-21 | |||||||||||||||
15 | Górnik Wieliczka | 17 | 17 | 17-23 | |||||||||||||||
16 | Sokół Przytkowice | 18 | 17 | 16-31 | |||||||||||||||
17 | Garbarz Zembrzyce | 17 | 16 | 26-32 |
V LIGA
Skidziń wycofał się z rozgrywek. Na wiosnę wszystkie drużyny zarobią kosztem Skidzinia 3 punkty. Na inaugurację wiosny wielki zawód sprawili piłkarze Kalwarianki, którzy na własnym boisku przegrali mecz na szczycie z Jałowcem Stryszawa. To samo dotyczy Skawy Wadowice, która wysoko przegrała z Białką.
Alwernia - LKS Skidziń 3-0 walkower
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Jałowiec Stryszawa 0-2 (0-2)
Babia Góra Sucha Beskidzka - Zagórzanka Zagórze 4-1 (1-1)
UKS KS Chełmek - D&R Unia Oświęcim 1-1
Soła Łęki - Jubilat Izdebnik 8-3 (5-0)
Iskra Brzezinka - Cedron Brody 3-3 (1-0)
Tempo Białka - Skawa Wadowice 4-0 (2-0)
Żarki - Brzezina Osiek 0-0
1 | D&R Unia Oświęcim | 16 | 39 | 45-12 | |||||||||||||||
2 | Jałowiec Stryszawa | 17 | 32 | 37-13 | |||||||||||||||
3 | Kalwaria Zebrzydowska | 16 | 31 | 31-21 | |||||||||||||||
4 | Sucha Beskidzka | 16 | 30 | 35-17 | |||||||||||||||
5 | Soła Łęki | 16 | 29 | 41-20 | |||||||||||||||
6 | UKS KS Chełmek | 17 | 29 | 36-23 | |||||||||||||||
7 | Skawa Wadowice | 16 | 27 | 25-20 | |||||||||||||||
8 | Tempo Białka | 16 | 25 | 39-27 | |||||||||||||||
9 | Brzezina Osiek | 16 | 21 | 24-17 | |||||||||||||||
10 | LKS Skidziń | 16 | 20 | 24-45 | |||||||||||||||
11 | Cedron Brody | 16 | 16 | 26-39 | |||||||||||||||
12 | LKS Żarki | 16 | 17 | 24-37 | |||||||||||||||
13 | MKS Alwernia | 16 | 14 | 20-30 | |||||||||||||||
14 | Iskra Brzezinka | 16 | 14 | 20-33 | |||||||||||||||
15 | Zagórzanka Zagórze | 16 | 10 | 18-42 | |||||||||||||||
16 | Jubilat Izdebnik | 16 | 5 | 15-64 |
A KLASA, Wadowice
Orzeł Wieprz - Halniak Targanice 3-1 (1-1)
Wisła Łączany - Grom Grzechynia 4-2
Relaks Wysoka - Znicz Sułkowice Bolęcina 0-1
Naroże Juszczyn - Łysa Góra Zawadka 0-2
Orzeł Ryczów - Stanisławianka Stanisław 2-1
Dąb Paszkówka - Błyskawica Marcówka 1-3
Sosnowianka Stanisław Dolny - Strzelec Budzów mecz przełożony
Sosnowianka Stanisław D. | 13 | 27 | 26-8 | ||||||||||||||||
2 | Orzeł Wieprz | 13 | 23 | 23-15 | |||||||||||||||
3 | Strzelec Budzów | 13 | 23 | 26-17 | |||||||||||||||
4 | Relaks Wysoka | 13 | 22 | 31-20 | |||||||||||||||
5 | Stanisławianka Stanisław | 13 | 21 | 26-20 | |||||||||||||||
6 | Dąb Paszkówka | 13 | 20 | 30-27 | |||||||||||||||
7 | Halniak Targanice | 13 | 18 | 27-26 | |||||||||||||||
8 | Naroże Juszczyn | 13 | 18 | 24-24 | |||||||||||||||
9 | Orzeł Ryczów | 13 | 16 | 18-20 | |||||||||||||||
10 | Grom Grzechynia | 13 | 16 | 27-35 | |||||||||||||||
11 | Błyskawica Marcówka | 13 | 15 | 15-17 | |||||||||||||||
12 | Sułkowice Bolęcina | 13 | 13 | 16-27 | |||||||||||||||
13 | Wisła Łączany | 13 | 12 | 22-38 | |||||||||||||||
14 | Łysa Góra Zawadka | 13 | 12 | 17-34 |
A KLASA, Oświęcim
KKS Hejnał Kęty - Orzeł Witkowice 2-0
Gorzów - Górnik Brzeszcze 1-3
Jawiszowice - Zaborzanka Zaborze 3-1
Harmęże - Zatorzanka Zator 2-2
Zgoda Malec - LKS Bobrek 0-3
Strumień Polanka Wielka - LKS Rajsko 1-4
1 | Rajsko | 11 | 28 | 34-11 | |||||||||||||||
2 | Górnik Brzeszcze | 11 | 24 | 32-14 | |||||||||||||||
3 | Polanka Wielka | 11 | 19 | 22-19 | |||||||||||||||
4 | Zgoda Malec | 11 | 19 | 17-17 | |||||||||||||||
5 | LKS Gorzów | 11 | 16 | 14-15 | |||||||||||||||
6 | LKS Jawiszowice | 11 | 15 | 20-20 | |||||||||||||||
7 | Zaborzanka Zaborze | 11 | 12 | 11-20 | |||||||||||||||
8 | Orzeł Witkowice | 11 | 12 | 34-24 | |||||||||||||||
9 | Harmęże | 11 | 11 | 14-21 | |||||||||||||||
10 | KKS Hejnał Kęty | 11 | 10 | 19-32 | |||||||||||||||
11 | Bobrek | 11 | 10 | 11-18 | |||||||||||||||
12 | Zatorzanka Zator | 11 | 8 | 18-35 |
B KLASA, Wadowice
Mecz w grupie I zostały odwłane
Grupa II
Astra Spytkowice - Stalmark Burza Roczyny 1-2
Borowik Bachowice - Olimpia Chocznia 1-5
Leskowiec Rzyki - Skawa Jaroszowice 0-0
Sokół Frydrychowice - Gród Grodzisko 0-5
Sokół Chrząstowice - Dąb Tomice 1-3
Amator Babica - Orzeł Radocza 0-0
1 | Stalmark Burza Roczyny | 12 | 30 | 29-13 | |||||||||||||||
2 | Astra Spytkowice | 12 | 26 | 28-17 | |||||||||||||||
3 | Leskowiec Rzyki | 12 | 23 | 38-12 | |||||||||||||||
4 | Gród Grodzisko | 12 | 23 | 24-24 | |||||||||||||||
5 | Olimpia Chocznia | 12 | 20 | 38-17 | |||||||||||||||
6 | Dąb Tomice | 12 | 18 | 16-17 | |||||||||||||||
7 | Borowik Bachowice | 12 | 14 | 22-27 | |||||||||||||||
8 | Sokół Chrząstowice | 12 | 14 | 34-25 | |||||||||||||||
9 | Amator Babica | 12 | 14 | 26-28 | |||||||||||||||
10 | Orzeł Radocza | 12 | 13 | 18-29 | |||||||||||||||
11 | Skawa Jaroszowice | 12 | 10 | 19-32 | |||||||||||||||
12 | Sokół Frydrychowice | 12 | 3 | 11-61 |
B KLASA, Oświęcim
LKS Palczowice - Piotrowice 2-1
Solavia Grojec - Pogórze Gierałtowice 0-0
Soła II Oświęcim - Sygnał Włosienica 2-1
Skawa Podolsze - Puls Broszkowic 4-3
Poręba Wielka - LKS Bulowice mecz odwołany
Znasz wynik meczu, a jeszcze nie ma go na stronie?
Prześlij go nam na: [email protected]
lub poprzez formularz kontaktowy
Brak komentarzy