Piłkarski i siatkarski weekend 4-5 listopada

Sport, Wiadomości, 05.11.2017 15:15,
Jesień za oknem, ale w regionalnych ligach jeszcze grają. Zobaczcie wyniki z pierwszego listopadowego weekendu i aktualne tabele.

Volley Rybnik 0-3

Boiska piłkarskie są w coraz gorszym stanie, a niektóre zespoły z niższych lig mają do rozegrania jeszcze nawet 3-4 mecze, w tym zaległe. Właśnie z powodu złego stanu boiska nastąpiła zmiana gospodarza meczu Sosnowianki z Górnikiem Wieliczka.

W sobotnim meczu Beskid Andrychów pokonał niżej notowanego Orła Piaski Wielkie i jest to już drugie z rzędu zwycięstwo andrychowian.
Trwa fatalna passa Sosnowianki Stanisław Dolny. Po 14 kolejkach posiadają zaledwie 1 punkt! Niedzielna przegrana 0-6 z Górnikiem Wieliczka nikogo nie zaskoczyła, tak jak bycie pewnym kandydatem do spadku do V Ligi.
Kolejna wysoka wygrana Hutnika Kraków. Przypomnijmy, że ostatnio krakowianie wygrali aż 17-0 z Sosnowianką, a w tą niedzielę pokonali Pcimiankę Pcim 6-1.

Dalin Myślenice 1-4

W IV lidze piłkarek w zaległym meczu Panda Burza Roczyny pokonała na wyjeździe Witanowice 3-1 po bramkach Weroniki Sordyl (rzut karny) Natalia Zdrada i Alicji Grabowskiej .
IV LIGA PIŁKAREK - KOLEJKA 3 ZALEGŁE MECZE
2017-11-04 13:00 Queens Witanowice -
Panda Burza Roczyny 1-3
Wisła Brzeźnica - Victoria Zalas 2-0

W lidze okręgowej wysoka wygrana LKS Jawiszowice z Zagórzanką Zagórze (8-0) i utrzymanie pozycji lidera. Kolejna przegrana Niwy Nowej Wsi. W poprzedniej kolejce zostali pokonani aż 0-4, a ostatni mecz w Kalwarii Zebrzydowskiej przegrali 0-2.
Garbarz Zembrzyce 2-5

Mecz na szczycie wadowickiej A klasy pomiędzy Relaksem Wysoką, a Skawą Wadowice obfitował w dużą ilość bramek. Ostatecznie w tej strzelaninie wygrali gospodarze z Wysokiej (6-3)
Skawa Wadowice 6-3

W oświęcimskiej A klasie kolejna wysoka wygrana lidera Hejnału Kęty. Zwycięstwo 6-1 pokazuje, że ta liga jest dla nich za słaba i są mocnymi kandydatami do awansu.

burzowiec 123, 05.11.2017 20:29

Brawo Burza piekny mecz pojechane wieprz bez szans!!!Burza po okręgówke!!!!!

williams, 05.11.2017 16:13

mersi piszesz o rzyconach i cwaniakach z Roczyn z radoscia ze ich nie ma. W drugiej czesci jednak piszesz czy tak ciezko sie im zarejestrowac czyli jednak tesknisz :) Roczyny 3;0 Wieprz

ManiekRoczyny, 05.11.2017 16:10

Burza Roczyny : Orzeł Wieprz 3:0 (3:0)

xpek, 05.11.2017 09:19

chodzi w ogóle jeszcze ktoś na ten mecze beskidu na przykład, czy same kibole tylko?

mersi, 05.11.2017 08:35

Od kiedy jest rejestracja to nie ma juz rzycon,wuli i tych cwaniakow z Roczyn.Niewiem tak ciezko sie zarejstrowac wam.

daria, 04.11.2017 23:03

A z tego co wiem to w 4 lidze trener ma być obecny od sporządzenia protokołu czyli 30minut przed meczem.Sędziowie tyle wymagają .

daria, 04.11.2017 22:42

daria, 04.11.2017 22:37

Tak troszkę nie do końca masz rację.w 15 minut z Wadowic do Oświęcimia????????????? raczej nierealne

arczillo, 04.11.2017 20:28

Masz złe informacje. .. trener iskry grał dziś coprawda mecz w Tomicach.. ale zszedł z boiska po pierwszej połowie i przyjechał do Oświęcimia prowadzic drużynę iskry

kibicowski1, 04.11.2017 19:41

Dzisiaj zauważyłem fenomen trenerski. Jeden trener jest w dwóch miejscach o tej samej godzinie gra w Tomicach mecz i prowadzi IV ligowy zespół z Kleczy w Oświęcimiu. Zastanawiające... jak to możliwe !!!. Nie wiem czy taki trener jest wiarygodny.