Zobaczcie terminarz na weekend w regionalnych ligach i pierwsze wyniki.
W II lidze siatkarzy w sobotni wieczór MKS Andrychów pewnie pokonał akademików z AT Jastrzębski Węgiel. Kęczanin przegrał w Bielsku-Białej.
II LIGA SIATKARZY - KOLEJKA 6 |
2017-10-28 18:00 |
MKS Andrychów |
|
AT Żory Jastrzębski Węgiel 3-0 |
2017-10-28 18:00 |
POlitechnika Opolska |
|
MKS II Będzin 3-2 |
2017-10-28 18:00 |
GKS II Katowice |
|
Górnik Radlin 3-0 |
2017-10-28 18:00 |
Volley Rybnik |
|
TKS Tychy 1-3 |
2017-10-28 18:00 |
MCKiS Jaworzno |
|
ZAKSA Strzelce Opolskie 3-1 |
2017-10-28 18:00 |
BBTS II Bielsko-Biała |
|
UMKS Kęczanin Kęty 3-1 |
W IV lidze wreszcie przełamanie Beskidu Andrychów, który wygrał 3-1 na wyjeździe w Myślenicach z wyżej notowanym Dalinem.
IV LIGA PIŁKARZY - KOLEJKA 13 |
2017-10-29 14:00 |
Hutnik Kraków |
|
Sosnowianka Stanisław Dolny 17-0 |
2017-10-29 14:00 |
Iskra Klecza Dolna |
|
Orzeł Ryczów mecz odwołany |
2017-10-28 15:00 |
Michałowianka Michałowice |
|
Wiślanka Grabie 0-5 |
2017-10-28 15:00 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
Clepardia Kraków 1-3 |
2017-10-28 15:00 |
Górnik Wieliczka |
|
KS TS Węgrzce 2-1 |
2017-10-28 15:00 |
KS Olkusz |
|
Pcimianka Pcim 1-2 |
2017-10-28 13:30 |
Dalin Myślenice |
|
Beskid Andrychów 1-3 |
2017-10-28 12:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Unia Oświęcim 0-3 |
IV LIGA PIŁKAREK - KOLEJKA 9 |
2017-10-29 14:00 |
Prądniczanka II Kraków |
|
AS Świątniki Górne mecz odwołany |
2017-10-29 11:00 |
Panda Burza Roczyny |
|
Zielonka Wrząsowice 2-4 |
2017-10-29 10:00 |
Novi Narama |
|
Victoria Zalas mecz odwołany |
2017-10-28 15:30 |
Pogorzanka Pogorzyce |
|
Queens Witanowice 3-0 |
2017-10-28 10:00 |
Jedynka Krzeszowice |
|
Wisła Brzeźnica 1-2 |
V LIGA PIŁKARZY - KOLEJKA 13 |
2017-10-29 14:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
|
LKS Żarki mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
LKS Jawiszowice |
|
Niwa Nowa Wieś 4-0 |
2017-10-29 14:00 |
Tempo Białka |
|
Zagórzanka Zagórze 6-1 |
2017-10-28 14:00 |
Dąb Paszkówka |
|
Brzezina Osiek 0-6 |
2017-10-28 14:00 |
Garbarz Zembrzyce |
|
Victoria 1918 Jaworzno 4-0 |
2017-10-28 14:00 |
Halniak Maków Podhalański |
|
Naroże Juszczyn 2-0 |
2017-10-28 14:00 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
|
KS Chełmek 1-1 |
A KLASA WADOWICE - KOLEJKA 13 |
2017-10-29 14:00 |
Strzelec Budzów |
|
Olimpia Chocznia |
2017-10-28 14:30 |
Skawa Wadowice |
|
Sokół Przytkowice 1-0 |
2017-10-28 14:00 |
Jałowiec Stryszawa |
|
Dąb Tomice 4-0 |
2017-10-28 14:00 |
Astra Spytkowice |
|
BCS Zawoja 5-0 |
2017-10-28 14:00 |
Żarek Barwałd Górny |
|
Leskowiec Rzyki 1-0 |
2017-10-28 14:00 |
Orzeł Wieprz |
|
Relaks Wysoka mecz odwołany |
2017-10-28 14:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
|
Burza Roczyny 1-3 |
2017-10-28 14:00 |
Huragan Inwałd |
|
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-2 |
A KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 12 |
2017-10-29 14:00 |
LKS Bobrek |
|
Strumień Polanka Wielka 2-1 |
2017-10-28 14:00 |
Górnik Brzeszcze |
|
Zgoda Malec 4-1 |
2017-10-28 14:00 |
Hejnał Kęty |
|
Orzeł Witkowice 8-1 |
2017-10-28 14:00 |
Strażak Rajsko |
|
Solavia Grojec 8-0 |
2017-10-28 14:00 |
LKS Piotrowice |
|
Skawa Podolsze 4-1 |
2017-10-28 14:00 |
LKS Bulowice |
|
Soła Łęki 5-2 |
B KLASA WADOWICE GR. I - KOLEJKA 11 |
2017-10-29 14:00 |
Korona Skawinki |
|
Olimpia Zebrzydowice 1-0 |
2017-10-29 14:00 |
Tarnawianka Tarnawa |
|
Huragan Skawica mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Leńczanka Leńcze |
|
Żarek Stronie mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Żuraw Krzeszów |
|
KS Bystra mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Grom Grzechynia |
|
Dąb Sidzina mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Lachy Lachowice |
|
Chełm Stryszów mecz odwołany |
2017-10-28 14:00 |
Błyskawica Marcówka |
|
LKS Bieńkówka 8-0 |
B KLASA WADOWICE GR. II - KOLEJKA 11 |
2017-10-29 14:00 |
Victoria Półwieś |
|
Nadwiślanka Brzeźnica mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Gród Grodzisko |
|
Borowik Bachowice mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Przełęcz Kossowa |
|
Wikliniarz Woźniki mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Halniak Targanice |
|
Sokół Chrząstowice mecz odwołany |
2017-10-29 11:00 |
Skawa Witanowice |
|
Sokół Frydrychowice mecz odwołany |
2017-10-28 14:00 |
Amator Babica |
|
Wisła Łączany 3-2 |
2017-10-28 14:00 |
Skawa Jaroszowice |
|
Czarni Koziniec 8-0 |
C KLASA WADOWICE - KOLEJKA 11 |
2017-10-29 14:00 |
Zryw Lanckorona |
|
Jastrzębianka Jastrzębia 4-5 |
2017-10-29 14:00 |
Świt Osielec |
|
Iskra II Klecza Dolna mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Orzeł II Wieprz |
|
Jubilat Izdebnik mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Łysa Góra Zawadka |
|
Pogoń Bugaj mecz odwołany |
2017-10-29 14:00 |
Gronie Zagórnik |
|
Orzeł Radocza mecz odwołany |
2017-10-28 14:00 |
Zaskawianka Zaskawie |
|
Płomień Sosnowice 1-1 |
Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy
o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu,
usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na:
[email protected]
mersi, 30.10.2017 08:38
Ludzi dalej nie ma,od kiedy trzeba sie rejestrowac.Zadnych wuli,rzycon od tego czasu nie ma.Skonczyla sie wolna amerykanka cwaniaki.Straszne lenie z was ze nawet nie mozecie sie zarejestrowacie.
ManiekRoczyny, 28.10.2017 14:53
Babia Góra Sucha Beskidzka : Burza Roczyny 1:3 (1:2)