Piłkarski i siatkarski weekend 21-22 października

Region, Wadowice, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Zator, Sport, Wiadomości, 22.10.2017 17:00,
Zobaczcie wyniki z piłkarskiego i siatkarskiego weekendu 21-22 października.
Piłkarski i siatkarski weekend 21-22 października
W sobotnie popołudnie siatkarze MKS Andrychów zdobyli 1 punkt w wyjazdowym meczu z ZAKSĄ.


II LIGA SIATKARZY - KOLEJKA 5
2017-10-21 17:00 Volley Rybnik
BBTS II Bielsko-Biała
2017-10-21 17:00 Górnik Radlin
UMKS Kęczanin Kęty 0-3
2017-10-21 17:00 AZS Politechnika Opolska
GKS II Katowice
2017-10-21 17:00 AT Żory Jastrzębski Węgiel
MKS II Będzin
2017-10-21 17:00 TKS Tychy
MCKiS Jaworzno
2017-10-21 15:00 ZAKSA Strzelce Opolskie
MKS Andrychów 3-2


III LIGA SIATKAREK [I LIGA MAŁOPOLSKA]

UKS Setbol Oświęcim - UMKS Kęczanin Kęty 3-1
MKS Andrychów - UKS Zalew Świnna Poręba 3-0



IV LIGA PIŁKARZY - KOLEJKA 12
2017-10-22 15:00 Orzeł Ryczów
Jutrzenka Giebułtów 3-0
2017-10-22 15:00 Pcimianka Pcim
Iskra Klecza Dolna 2-3
2017-10-22 15:00 Sosnowianka Stanisław Dolny
KS Olkusz 1-7
2017-10-21 15:00 Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie 7-1
2017-10-21 15:00 Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka 0-3
2017-10-21 11:00 Unia Oświęcim
Michałowianka Michałowice 2-1
2017-10-21 11:00 KS TS Węgrzce
Hutnik Kraków 0-3
2017-10-21 11:00 Clepardia Kraków
Dalin Myślenice 0-1

IV LIGA KOBIET - KOLEJKA 8
2017-11-18 13:00 Zielonka Wrząsowice
Jedynka Krzeszowice
2017-10-22 12:00 Wisła Brzeźnica
Novi Narama 1-2
2017-10-22 11:00 AS Świątniki Górne
Panda Burza Roczyny 3-2
2017-10-21 15:00 Queens Witanowice
Prądniczanka II Kraków 0-2
2017-11-18 13:00 Victoria Zalas
Pogorzanka Pogorzyce



V LIGA PIŁKARZY - KOLEJKA 12
2017-10-21 15:00 LKS Żarki
Dąb Paszkówka 7-0
2017-10-21 15:00 Zagórzanka Zagórze
Nadwiślanin Gromiec 2-5
2017-10-21 15:00 Niwa Nowa Wieś
Tempo Białka 3-2
2017-10-21 15:00 KS Chełmek
LKS Jawiszowice 0-3
2017-10-21 15:00 Naroże Juszczyn
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2
2017-10-21 15:00 Zatorzanka Zator
Halniak Maków Podhalański 4-1
2017-10-21 15:00 Brzezina Osiek
Garbarz Zembrzyce 2-0

KLASA A WADOWICE - KOLEJKA 12
2017-10-22 15:00 Olimpia Chocznia
Skawa Wadowice 1-2
2017-10-22 15:00 Znicz Sułkowice Bolęcina
Jałowiec Stryszawa 2-3
2017-10-22 15:00 Burza Roczyny
Huragan Inwałd 1-1
2017-10-22 15:00 Sokół Przytkowice
Orzeł Wieprz 4-0
2017-10-22 11:00 Leskowiec Rzyki
Strzelec Budzów 4-0
2017-10-21 15:00 Dąb Tomice
Astra Spytkowice 1-1
2017-10-21 15:00 Relaks Wysoka
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0
2017-10-21 12:00 BCS Zawoja
Żarek Barwałd Górny 3-1


A KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 11
2017-10-22 11:00 Solavia Grojec
LKS Piotrowice 3-0
2017-10-21 15:00 Hejnał Kęty
Górnik Brzeszcze 3-2
2017-10-21 15:00 Strumień Polanka Wielka
Przeciszovia Przeciszów 3-0
2017-10-21 15:00 Soła Łęki
LKS Bobrek 3-0
2017-10-21 15:00 Skawa Podolsze
LKS Bulowice 4-2
2017-10-21 15:00 Orzeł Witkowice
Strażak Rajsko 0-2



B KLASA WADOWICE GR. I - KOLEJKA 10

2017-10-22 15:00 Chełm Stryszów
Korona Skawinki 2-4
2017-10-22 15:00 Dąb Sidzina
Lachy Lachowice 2-2
2017-10-22 15:00 Żarek Stronie
Żuraw Krzeszów 2-1
2017-10-22 14:00 Olimpia Zebrzydowice
Błyskawica Marcówka 1-4
2017-10-22 11:00 LKS Bieńkówka
Tarnawianka Tarnawa 2-4
2017-10-21 15:00 KS Bystra
Grom Grzechynia 0-2
2017-10-21 15:00 Huragan Skawica
Leńczanka Leńcze 2-2






B KLASA WADOWICE GR. II - KOLEJKA 10
2017-10-22 15:00 Sokół Frydrychowice
Amator Babica 3-5
2017-10-22 15:00 Borowik Bachowice
Przełęcz Kossowa 3-1
2017-10-22 15:00 Nadwiślanka Brzeźnica
Gród Grodzisko 4-2
2017-10-22 13:00 Wisła Łączany
Victoria Półwieś 5-0
2017-10-22 11:00 Czarni Koziniec
Halniak Targanice 0-4
2017-10-21 15:00 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 1-0
2017-10-21 15:00 Wikliniarz Woźniki
Skawa Jaroszowice 2-3


B KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 6 - MECZ ZALEGŁE

LKS Harmęże
Puls Broszkowice
2017-10-21 12:00 LKS Gorzów
LKS Poręba Wielka 2-1
2017-09-24 16:00 Soła II Oświęcim
Pogórze Gierałtowice 9-0
2017-10-21 16:00 Sygnał Włosienica
LKS Palczowice 4-0
2017-10-21 13:00 Iskra Brzezinka
LKS Głębowice 2-2


C KLASA WADOWICE - KOLEJKA 10
2017-10-22 15:00 Płomień Sosnowice 0:2 Gronie Zagórnik
2017-10-22 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 3:2 Iskra II Klecza Dolna
2017-10-22 11:00 Orzeł Radocza 3:2 Zryw Lanckorona
2017-10-21 15:00 Pogoń Bugaj 2:3 Zaskawianka Zaskawie
2017-10-21 15:00 Jubilat Izdebnik 5:0 Łysa Góra Zawadka
2017-10-21 15:00 Świt Osielec 0:1 Orzeł II Wieprz



























Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ManiekRoczyny, 22.10.2017 16:10

Burza Roczyny : Huragan Inwałd 1:1 (1:0)

Luki, 22.10.2017 12:01

Radocza: Lanckorona 3:2

Adekkk , 22.10.2017 07:49

Roczyny dostaniecie od inwałdu! !!

mersi, 21.10.2017 20:16

Trzeba sie rejestrowac i ludzi nie ma.Skonczyla sie wolna amerykanka,ale to bylo do przewidzenia,ze duzo osoib robiacych za cwaniakow wtedy gdy nie trzeba bylo sie rejestrowac,to z chwila wprowadzenia rejestracji po prostu umrze smiercia naturalna.Z kazdym tematem pilkarskim przekonuje sie o tym.

xpek, 21.10.2017 16:50

brawo Beskid za godne reprezentowanie Andrychowa panie burmistrzu na przyszły rok proszę im obciąć o połowę dotację i tak na te mecze przez kiboli nikt nie chodzi

williams, 21.10.2017 15:53

Mersi tu jestem :D

mersi, 21.10.2017 08:37

Jak trzeba sie rejestrowac to juz ludzi brakuje.Gdzie sa te cwaniaki z Roczyn i ten gosc co pieprzyl co tydzien ciagle o wulach i Rzyconach.Cwaniaki tak ciezko wam sie zarejstrowac?