Olimpijczycy z Rio Mistrzami Polski [FOTO]

Sport, Wiadomości, 05.09.2016 08:40, PG
Grzegorz Fijałek z Andrychowa wraz ze swoim partnerem Mariuszem Prudlem zdobyli w niedzielę Mistrzostwo Polski. Złoty medal wywalczyły również podopieczne Łukasza Fijałka.

Olimpijczycy z Rio czyli Grzegorz Fijałek z Andrychowa i Mariusz Prudel z Rybnika zdobyli w niedzielę (04.09.) złoty medal ORLEN Finału Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Siatkówce Plażowej. Zawody odbyły się we Wrześni. W decydującym spotkaniu Grzegorz i Mariusz pokonali Michała Bryla i Kacpra Kujawiaka 2:0 (23:21, 21:17). Nie jest to jednak dla nich koniec sezonu. Chłopaków czeka jeszcze World Tour w Toronto.

I z dziewczynami nie mogło być inaczej. Olimpijki - podopieczne Łukasza Fijałka z Andrychowa – Kinga Kołosińska i Monika Brzostek również zdobyły złoty medal Mistrzostw Polski. W sobotnim (03.09.) finale pokonały one Martynę Wardak i Katarzynę Kociołek 2:0 (21:14, 21:18).