Oldboje Beskidu bliscy wyeliminowania Borowika [FOTO]

Sport, Wiadomości, 21.07.2014 10:30, a

W ramach I rundy Pucharu Polski weterani andrychowskiego Beskidu zmierzyli się z B-klasowym Borowikiem Bachowice. Losy meczu ważyły się do samego końca.

Puchar Polski: Beskid Andrychów (oldboje) - Borowik Bachowice 2:3 (2:0)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

Do przerwy doświadczeni andrychowianie wygrywali już 2:0. W drugiej połowie skuteczniejsi byli jednak przyjezdni, którzy na 20 minut przed końcem spotkania doprowadzili do wyrównania.

W ostatnich sekundach meczu, gdy już wszyscy byli przekonani, że o losach starcia zadecydują rzuty karne, B-klasowcy strzelili trzecią bramkę i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.