Nowy noworoczny zwyczaj? Piłkarki Pandy grały 1 stycznia [FOTO]

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 01.01.2018 20:00, DK
Nowy noworoczny zwyczaj? Piłkarki Pandy grały 1 stycznia [FOTO]
W poniedziałek (1.01) na boisku Burzy Roczyny odbył się noworoczny mecz FC Panda VS Rodzice. Podopieczne Marka Kudłacika zremisowały w świetnym stylu 5:5, co najbardziej zaskakujące i teoretycznie niemożliwe w rzutach karnych również był remis.

Mecz rozpoczął się w pierwszy dzień 2018 roku o godzinie 11:55. Pierwszą bramkę dla reprezentacji rodziców zdobył Grzegorz Rajda. Natomiast dla FC Panda punktowała Inga Siwek na 1:2.

Mecz był bardzo zacięty, wszystkim na boisku i trybunach towarzyszyły wspaniałe emocje.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA


FC Panda to zespół utworzony dzięki inicjatywie Marka Kudłacika. Drużyna po zaledwie roku od założenia gra w IV Lidze.

Póki co kobiecy/dziewczęcy zespół FC Panda boryka się z problemami głównie finansowymi, brakuje im funduszy na organizację meczy wyjazdowych, boiska do treningów oraz na sprzęt.
.
Świetna organizacja spotkania noworocznego nie jest jedynie zasługą Marka Kudłacika, ale także rodziców dziewczyn z FC Panda, którzy dokładają wszelkich starań aby ich pociechy miały jak najlepsze warunki do treningów.

Pozostaje mieć nadzieję, że utalentowane zawodniczki jak najszybciej znajdą sponsorów i nie będą musiały się martwić o takie „drobnostki” jak organizacja wyjazdu, zabezpieczenie środków na sprzęt do treningów oraz na miejsce do ich wykonywania.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›