Nabór do kolejnej edycji programu Jeżdżę z głową. Jak zapisać dziecko?

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 03.01.2018 15:25, red
Nabór do kolejnej edycji programu Jeżdżę z głową. Jak zapisać dziecko?

Gmina Andrychów otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 12 600,00 zł brutto na realizację projektu „Jeżdżę z głową”.

Pozostała kwota w wysokości 31 276,80 zł sfinansowana jest z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców.


Jak informują w andrychowskim magistracie, za udział dziecka w szkoleniu rodzice ponoszą koszt w wysokości 100,00 zł brutto.

- W tej kwocie zawarta jest cena za karnety, wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz koszt nauki jazdy na nartach. We własnym zakresie należy zapewnić dziecku transport na stok Czarny Groń w Rzykach. W ramach zajęć planowane jest 6 dniowe szkolenie (20 godzin nauki) dla 80 dzieci z klas III i IV szkół podstawowych Gminy Andrychów. Pierwszeństwo mają dzieci, które nie potrafią jeździć na nartach i nie brały udziału w projekcie „Jeżdżę z głową”. Zapisy odbywają się od 3.01 do 9.01.2018r. w szkole, do której uczęszcza dziecko - informuje Agata Zięba z Wydziału Turystyki Sportu i Kultury.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 04.01.2018 06:39

Zgłaszajcie dzieciaki bo warto - to prawie za darmo. Miejmy nadzieje że dyrekcje szkół nie pokpią sprawy jak w przypadku nauki pływania, wtedy część szkół nawet nie powiadomiła rodziców o takiej możliwości.

pełne wyniki i terminarz ›