Nabór do Football Academy Andrychów

, Sport, Wiadomości, 19.10.2016 21:50, REKLAMA
Football Academy Andrychów prowadzi nabór chłopców i dziewczynek z roczników 2012, 2011, 2010, 2009 (4-7 lat)
Nabór do Football Academy Andrychów

  O nas
Football Academy wyróżnia jakość świadczonych usług oraz pasja w działaniu. Jesteśmy największą w Polsce szkółką piłkarską (4-12 lat), a od kwietnia 2016r. działamy również w Andrychowie! Zaufało nam tysiące Rodziców! Dołącz do nich!

 

Football Academy to największa i najdynamiczniej rozwijająca się sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Europie Południowo-Wschodniej dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Unikalny w Polsce system szkolenia oraz struktura organizacyjna, administracyjna i marketingowa oparte są na najlepszych angielskich wzorcach. Football Academy oferuje najmłodszym zawodnikom przede wszystkim treningi przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka!

 
Plany szkoleniowe opracowane zostały przez zawodową kadrę trenerską. Bazujemy na metodach zaczerpniętych ze szkółek angielskich oraz słynnej szkoły Ajaxu Amsterdam.

Stawiamy na jakość - wyposażenie renomowanych firm, oświetlone boiska oraz profesjonalna obsługa, jest dla nas normą.

Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do piłki nożnej. Uczymy zasad FAIR PLAY na boisku i poza nim.

Naszą misją jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi.

Football Academy tworzą ludzie pełni pasji do piłki nożnej i zaangażowania w rozwój swoich podopiecznych. Jesteśmy zespołem i jedną wielką rodziną skupioną na wszystkim co piłkarskie!

Terminarz zajęć FA Andrychów: 

Poniedziałek: trening piłki nożnej na hali w Rzykach 16:00 - 17:30

Środa: trening piłki nożnej na hali w Rzykach 17:00 - 18:30
 

Piątek: trening ogólno rozwojowy w Syndykat Sport Center 17:00 - 18:30

 

Nabór na zajęcia wciąż trwa,  dzieci (4 - 7 lat), chłopcy i dziewczęta są mile widziane do wyczerpania miejsc.


Pierwsze zajęcia są gratis, zachęcamy do przyjścia, spróbowania swoich sił i sprawdzenia nas.


Zapraszamy na stronę internetową: WWW.FOOTBALLACADEMY.PL

Na Facebook’u znajdziecie Państwo aktualności z życia oddziału w Andrychowie wystarczy wpisać w wyszukiwarce Football Academy Andrychów, polubić i śledzić poczynania młodych akademików.

 

Kontakt:
Trener Seweryn Łysoń – 530 340 899

We Are The Football Academy!

 


 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›