Łzy radości i smutku po niedzielnym meczu w Andrychowie [FOTO, VIDEO]

, Sport, Wiadomości, 07.05.2017 18:00, DK
Co tam się działo! Zobaczcie nasz materiał z hali w Andrychowie.
Łzy radości i smutku po niedzielnym meczu w Andrychowie [FOTO, VIDEO]

 

Łzy radości i łzu smutku po niedzielnym meczu w Andrychowie
Co tam się działo! Zobaczcie nasz materiał z hali w Andrychowie.
Od czwartku do niedzieli stara hala sportowa przy ul. 1 Maja w Andrychowie przechodziła prawdziwe oblężenie. To w niej rozgrywany był turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy. Wydawało się, że siatkarze MKS Andrychów mają awans na wyciągnięcie ręki. Niestety, w niedzielę przegrali 1-3 najważniejszy mecz sezonu – 1-3 z Olimpią Sulęcin i to goście ciszyli się w Andyrychowie z awansu.
ZOBACZ; relacja z turnieju finałowego w Andrychowie
Wśród kibiców siatkówki w Andrychowie smutek i rozczarowanie. Polały się łzy.
Zobaczcie nasz materiał video z hali w Andrychowie oraz galerię zdjęć.

 

Od czwartku do niedzieli stara hala sportowa przy ul. 1 Maja w Andrychowie przechodziła prawdziwe oblężenie. Kibice wypełnili ją szczelnie. To w niej rozgrywany był turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy. Wydawało się, że siatkarze MKS Andrychów mają awans na wyciągnięcie ręki. Niestety, w niedzielę przegrali 1-3 najważniejszy mecz sezonu – 1-3 z Olimpią Sulęcin i to goście cieszyli się w Andrychowie z awansu.

 

ZOBACZ: Nie tak miało być. MKS przegrywa i nie awansuje do I ligi. Relacja z turnieju finałowego w Andrychowie

 

Wśród kibiców siatkówki w Andrychowie, którzy w niedzielę szczelnie wypełnili halę, smutek i rozczarowanie. Polały się łzy.

 

Zobaczcie nasz materiał video z pomeczowymi komentarzami z hali w Andrychowie oraz galerię zdjęć.

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 08.05.2017 19:08

Lili2017 nie przesadzaj , nie zwalaj winy na Kantora. Chłopaki najwyraźniej przegrywają mecze w głowach. Trzeba grać z jajami , walczyć , nie zwieszać głów jak mi nie idzie , zapominać o nieudajnej akcji i wyciągać z nich wnioski. Taki charakternym siatkarzem na pewno jest Macek. Jak trzeba zaklnie i zruga spojrzeniem przeciwnika. I jeszcze jedno nigdy nie uważaj a nawet niech ci przez myśl nie przejdzie że po drugiej stronie siatki są siatkarze lepsi od ciebie. Po drugiej stronie siatki to twój wróg , cienki bolek , któremu trzeba dokopać i tyle. Ale jedno muszę Ci przyznać MKS ma zagrywkę na poziomi trzeciej ligi . Zagrywka , zagrywka i jeszcze raz zagrywka , bez tego nie ma gry. Nie odrzucisz rozgrywającego rywali od siatki to nie zablokujesz ataku. Atakować to potrafią nawet [ciach!] z andrychowskich boisk osiedlowych. Głowy do góry i z jajami w kolejny sezon. MKS mistrzem jest !!!

Lili2017, 08.05.2017 11:25

Kantor nie gadaj głupot tylko przyznaj, że w tym dniu byłeś kiepski, nie wiem czy wczorajszy czy jaki? Te zagrywki w kolegów albo w siatkę nie zasługują na miano I Ligii, a z atakiem nie wiem czy nie lepiej poradziłaby sobie 80-letnia kobieta? Dziwię się trenerowi, że Cię nie wymienił, bo pociągłeś drużynę na dno. W niedzielnym meczu powinien Cię dać na rezerwę, a wziąść chociażby Munika. Gawina zagrywki autowe, Macek też kiepsko. Czego Wam brakuje? Pożądnej zagrywki!!! No i opieracie się tylko na jednym atakującym Zborowskim niestety, gdzie ze środka można też dobrze sobie poradzić. Syguła bardzo dobrze wystawia i mimo że nie jest jakimś wybitnym zagrywajacym to tej zagrywki nie traci, jak co niektórzy... Syguła, Zborowski, Guzdek, Żłobecki bardzo dobrze, a gdzie reszta? Chyba sobie trochę przyspali! Panowie! Zagrywka, zagrywka i jeszcze raz zagrywka to połowa sukcesu. Taką zagrywką miażdżył Was zawodnik z Sulęcina także głowa do góry i dalej do przodu!

pełne wyniki i terminarz ›