Lodowisko w Inwałd Parku zaprasza na zimowe szaleństwo!

Region, Wadowice, Andrychów, Sport, Wiadomości, 08.12.2017 16:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zima zagościła u nas już na dobre, ale Inwałd Park w tym roku nie zapada w zimowy sen. Ma natomiast zamiar zachęcić do aktywności sportowej i zabawy na profesjonalnie przygotowanym Lodowisku mieszczącym się na parkingu Parku Rozrywki Dinlandia w Inwałdzie.
Lodowisko w Inwałd Parku zaprasza na zimowe szaleństwo!

Lodowisko w Inwałdzie działa od 6 grudnia br. A wraz z nim moc atrakcji i zimowej zabawy, nie tylko dla najmłodszych ale również i tych starszych. Na miejscu znajduje się ślizgawka o wielkości 600 m², która gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla każdego uczestnika na swobodne poruszanie się po tafli lodowej. Oprócz jazdy na łyżwach przewidziano również organizację różnego rodzaju wydarzeń: w tym rozgrywek hokejowych, zabaw dla dzieci, a także weekendowych imprez. Zainteresowani będą mogli także wynająć Lodowisko na wyłączność.


- Współpraca Parków wchodzących w skład Inwałd Parku zaowocowała kolejnym projektem. Tym razem chcielibyśmy zachęcić mieszkańców okolicznych miejscowości, ale również i turystów przyjezdnych do zabawy na świeżym powietrzu i czerpania radości z zimowych aktywności. Chcielibyśmy, aby Inwałd kojarzył się odwiedzającym nas Gościom z miejscem pełnym wielu możliwości na spędzenie wolnego czasu niezależnie od pory roku. Do odwiedzin Inwałdu sprzyja również rozbudowana baza okolicznych miejsc oferujących nocleg – mówi Krzysztof Siwicki, Specjalista ds. marketingu w Inwałd Parku.


Lodowisko jest sztucznie mrożone dzięki czemu może funkcjonować w dodatnich temperaturach. Dlatego też jeżeli pogoda pozwoli, otwarcie nowej atrakcji rozrywkowej przewidziano aż do przyszłego marca.

Na wszystkich Gości Lodowiska w Inwałd Parku czeka wypożyczalnia sprzętu wraz z możliwością naostrzenia własnych łyżew, a także punkty gastronomiczne i DINO Restauracja w nowej odsłonie - w których będzie można na chwilę odpocząć i spróbować rozgrzewających smakołyków. W takim miejscu nie zabraknie oczywiście odpowiedniego oświetlenia, dekoracyjnych girland i sączącej się z głośników muzyki, które będą sprzyjać stworzeniu wyjątkowej, zimowej atmosfery.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›