Sport, Wiadomości, 22.08.2010 19:30, (red)
Wyniki spotkań piłkarskich w regionalnych ligach z weekendu 21/22 sierpnia.

III LIGA
AKS Beskid Andrychów – Naprzód Jędrzejów 1-4 (0-2)

Nie udało się piłkarzom Beskidu poprawić dorobku punktowego w tym sezonie. Na własnym stadionie dość wyraźnie ulegli Naprzodowi Jędrzejów i jest to raczej jak najbardziej zasłużona porażka. Andrychowianie ustępowali rywalom organizacją gry i skutecznością. Honor Beskidu uratował Kamil Karcz w 83 minucie, kiedy strzelił gola na 1-3, ale w końcówce goście jeszcze podwyższyli swoje prowadzenie.

Z trybun porażkę Beskidu oglądał pochodzący z Andrychowa piłkarz Cracovii Tomasz Moskała.

Z trzech spotkań rozegranych w tym sezonie Beskid wygrał jedno, a w dwóch pozostałych przegrał.

V LIGA

Skawa Wadowice przerwała trwającą ponad 30 spotkań ligowych serię bez zwycięstwa. Wreszcie udało się jej wygrać. Nie jest źle. Pod wodzą nowego trenera Stanisława Sobczyńskiego w dwóch meczach zespół z Wadowic wywalczył już 4 punkty. W meczu ze Skawinką zwycięskiego gola strzelił Miarka w 90 minucie.

maly, 23.08.2010 09:02

Chciałem tylko zwrócić uwagę , a nikt o tym nie pisze, żę w tym sezonie z rozgrywek wycofały się 2 kluby z gminy Andrychów: Huragan Inwałd i Halny Andrychów. Czy to to może rykoszet wspaniałych dotacji przyznawanych z URZĘDU Miejskiego w Andrychowie na działalność niektórych klubów (Halny dostał 1,5 tyś na CAŁY rok). Czy to może efekt nieporadności działaczy tych klubów?

krl13, 22.08.2010 10:28

no na razie jedyne co Beskid ma dobre to kibiców z tą całą swoją oprawą, wlepkami i plakatami nawołującymi do chodzenia na mecze :)