Ligi piłkarskie 15/16 października [WYNIKI]

Sport, Wiadomości, 15.10.2011 17:00, (red)
Beskid Andrychów, Skawa Wadowice, Kalwarianka - wszystkie te drużyny wygrywały swoje mecze po 1-0. Jak grali inni? Wyniki spotkań w regionalnych ligach piłkarskich z weekendu 15/16 października.

III LIGA

Beskid Andrychów – Juventa Starachowice 1-0 (0-0)

Powrót do biało-czerwonych strojów okazał się szczęśliwy dla Beskidu, który pokonał nieco wyżej notowaną Juventę Starachowice. Gola na wagę 3 punktów strzelił Dariusz Fryś w 70 minucie meczu.

Dla obu drużyn to była bardzo ciężka przeprawa. W zasadzie każdy wynik był możliwy. W pierwszej połowie więcej dogodnych okazji mieli andrychowianie, ale równie dobrze na początku drugiej odsłony goście mogli prowadzić dwoma albo i trzema golami. Znakomicie w bramce Beskidu spisywał się jednak golkiper.

W 30 min meczu miała miejsce rzadko spotykana, jak na ten szczebel rozgrywek, sytuacja. Kontuzjowany został wtedy bramkarz Juventy, potem odwieziono go do szpitala. Przerwa trwała kilka minut – okazało się, że goście nie mieli rezerwowego bramkarza. Ostatecznie rękawice bramkarskie założył jeden z zawodników Juventy.

Po 12 kolejkach Beskid ma na swoim koncie 14 punktów (3 zwycięstwa, 5 remisów i 4 porażki).

IV LIGA

Kibice Iskry Klecza biją już na alarm. Drużyna miała dobry początek sezonu, ale ostatnio przegrała 5 spotkań z rzędu! W sobotę kleczanie wysoko przegrali na boisku niżej notowanego Olkusza.

V LIGA

Po 7 meczach bez zwycięstwa, w końcu przełamanie Kalwarianki i to na gorącym oświęcimskim terenie. Skawa Wadowice też skasowała 3 punkty - na innej drużynie z Oświęcimia. Za to beniaminek z Suchej Beskidzkiej po zaciętym pojedynku przegrał mecz z liderem.

A KLASA

W czołówce tabeli nie drgnęło: po 25 pkt mają Białka i Marcówka i 6 pkt przewagi nad kolejną drużyną (Stanisław Dln). Tymczasem po zmianie trenera drugie z rzędu zaliczył beniaminek Relaks Wysoka, który ma ambicję, aby jeszcze przed końcem rundy dogodnić czołówkę. Na razie Wysoka ma 16 pkt.

Strzelec Bęczyn - Huragan Inwałd 3-3

Znasz wynik meczu, a jeszcze nie ma go na stronie?

Prześlij go nam na: [email protected]

lub poprzez formularz kontaktowy

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kamil, 18.10.2011 06:12

Ze stadionu Beskidu wieje ostatnio nudą. Na mecze przychodzi coraz mniej ludzi. Najwyższa pora grać o awans bo tylko takie mecze przyciągają