Komplet widzów, duże emocje, ale ostatecznie porażka MKS [FOTO]

Sport, Wiadomości, 17.11.2016 07:00, a

Nie było niespodzianki w meczu czwartej rundy siatkarskiego Pucharu Polski pomiędzy drugoligowym MKS Andrychów a pierwszoligową Stalą Nysa.

Dawno już w Andrychowie nie gościła pierwszoligowa drużyna. Nic więc dziwnego, że w środę (16.11) wieczorem na trybunach hali w Andrychowie zasiadł komplet, a raczej nadkomplet widzów. Niespodzianki jednak nie było. Liderzy II ligi, siatkarze MKS Andrychów, nie zdołali pokonać występującej na zapleczu siatkarskiej elity Stali Nysa. To było spotkanie IV rundy Pucharu Polski.

Chociaż – trzeba przyznać – andrychowianie łatwo tego meczu nie oddali. W starciu z zawodowcami z Nysy w każdym secie widać było olbrzymie zaangażwanie zawodników z Andrychowa. Przegrywali już 0-2 w setach, potem wygrali kolejnego. Wyżej notowani goście przypieczętowali jednak swoje zwycięstwo w czwartej partii.

MKS Andrychów - AZS PWSZ Stal Nysa 1:3 (20:25, 18:25, 25:21, 21:25)

MKS Andrychów: Syguła, Zborowski, Macek, Żłobecki, Kantor, Gaweł, Guzdek (libero) oraz Munik, Maryon, Gandyk, Gawina.

ZOBACZ: galeria zdjęć z meczu MKS Andrychów – Stal Nysa