Kolejny rok dominacji andrychowskiej Czwórki w siatkówce

Region, Wadowice, Andrychów, Sport, Wiadomości, 31.03.2018 13:07, NEWSY CZYTELNIKÓW
Rozegrano finał mistrzostw powiatu wadowickiego.
Kolejny rok dominacji andrychowskiej Czwórki w siatkówce

W dniach 27 – 28 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie rozegrane zostały mistrzostwa powiatu wadowickiego szkół podstawowych w mini siatkówce.

Pierwszego dnia rywalizowały dziewczynki reprezentujące SP 2 Wadowice, SP Świnna Poręba, ZSP Nidek i SP 4 Andrychów. W turnieju rozegranym systemem „każdy z każdym” gospodynie nie dały szans swoim rywalkom, wygrywając wszystkie mecze bez straty seta.

Tabela końcowa dziewcząt:

1. SP 4 Andrychów

2. SP Świnna Poręba

3. ZSP Nidek

4. SP 2 Wadowice


Następnego dnia rywalizowali chłopcy ze szkół: SP 2 Wadowice, SP Świnna Poręba, SP Paszkówka i SP 4 Andrychów, rozgrywając turniej podobnie jak dziewczynki „każdy z każdym”. Tym razem zawody miały bardziej wyrównany przebieg i o zwycięstwie w kilku meczach decydował tie break. Mimo to młodzi siatkarze z Andrychowa odnieśli kolejny sukces wygrywając swoje pojedynki.

Tabela końcowa chłopców:

1. SP 4 Andrychów

2. SP Paszkówka

3. SP Świnna Poręba

4. SP 2 Wadowice

To już kolejny rok z rzędu, w którym uczniowie SP 4 Andrychów zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców zdobywają mistrzostwo i będą reprezentować powiat wadowicki na półfinałach wojewódzkich zaplanowanych na 19 i 20 kwietnia również w andrychowskiej „czwórce”.

Składy zwycięskich drużyn:

Dziewczynki - Karolina Bierczak, Magdalena Cinal, Wiktoria Frydel, Oliwia Kozłowska, Klaudia Lewandowska, Daria Łomozik, Zuzanna Rajda, Julia Rudnicka, Wiktoria Wcisło, Anna Węgrzynek, Tatiana Wykręt.

Chłopcy - Konrad Bieniek, Mikołaj Okińczyc, Eryk Drabczyk, Maksymilian Łysoń, Filip Michałek, Wojciech Para, Adrian Piwowarczyk, Kamil Lachendro, Hubert Rupik, Mikołaj Niemczyk.
źródło: SP4

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›