Kolejne zawirowania w czwartoligowym Beskidzie Andrychów

, Sport, Wiadomości, 10.01.2017 20:15, a

Ubiegły rok minął pod znakiem sporych zmian we władzach Beskidu Andrychów, ale okazuje się, że to nie koniec.

Kolejne zawirowania w czwartoligowym Beskidzie Andrychów

Po rundzie jesiennej doszło do kolejnych zmian.Z funkcji wiceprezesa rezygnację złożył Marek Kudłacik, a także dwóch innych członków zarządu. Prezesem nadal pozostaje Marek Wdowik. Na luty planowane jest zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym prawdopodobnie skład zarządu zostanie uzupełniony.Zmiany będą również w kadrze czwartoligowej drużyny. Z Andrychowa wyjechali Rosjanie Roman i Artur Tarbalianowie, którzy postanowili poszukać sobie nowego klubu. Umowę z Beskidem rozwiązał również Mathieu Scalet z Francji.

Trenerem czwartoligowej drużyny pozostaje Krzysztof Wądrzyk.Po rundzie jesiennej Beskid z dorobkiem 21 punktów zajmuje 9 miejsce w małopolskiej IV lidze.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›