Kasia Bielecka z Andrychowa w czołówce profesjonalistek na Mistrzostwach Polski [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 17.05.2017 18:20, PG
Utalentowana Andrychowianka zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwa Polski – Polish Pole Sport Championship.
Kasia Bielecka z Andrychowa w czołówce profesjonalistek na Mistrzostwach Polski [FOTO]

 

W niedzielę (14.05) w Poznaniu podczas targów Fit Expo, odbyły się Mistrzostwa Polski – Polish Pole Sport Championship na, których to Andrychowianka Katarzyna Bielecka zajęła 3 miejsce w kategorii profesjonalistek!

 

Każdy z uczestników miał tylko 3 minuty na jak najlepsze zaprezentowanie się przed jury.

 

Za błąd (np. zbyt krótkie wytrzymanie figury, które powinno trwać 3 sekundy) zawodnicy otrzymywali punkty ujemne.

 

Uczestnicy zawodów walczyli o awans do European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics.

 

W ubiegłym roku Kasię można było podziwiać podczas Moto Show w Andrychowie. Nie był to wtedy jej pierwszy występ. Kasia Bielecka pole dance trenuje od 4 lat i jest w tym coraz lepsza, o czym świadczy niedzielny wynik w Polish Pole Sport Championship.

 

 

 

Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o tej dyscyplinie sportu, zapraszamy do archiwalnego odcinka programu Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl, w którym inna bardzo zdolna pole dancerka z Andrychowa – Martyna Siwek opowiada o kulisach tej dyscypliny.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

taranczako, 17.05.2017 19:32

Wielkie brawa! Poprosze o numer telefonu...

pełne wyniki i terminarz ›