Jest terminarz rozgrywek na nowy sezon

, Sport, Wiadomości, 03.07.2019 09:50,
W rozgrywkach ligowych przerwa, ale wiadomo już kiedy ruszy nowy sezon.

Jest terminarz rozgrywek na nowy sezon
Najwcześniej rozgrywki ruszą w IV lidze, w której występuje m.in. Beskid Andrychów. Piłkarze wybiegną na boiska w weekend 10/11 sierpnia, a będą grać aż do połowy listopada.

Małopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz na rundę jesienną.

Kolejka 10/11 sierpnia
Dalin Myślenice – Sokół Kocmyrzów
D&R Unia Oświęcim – Cracovia II Kraków
LKS Jawiszowice – Beskid Andrychów
MKS Trzebinia – Czarni Staniątki
Orzeł Ryczów – Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Słomniczanka Słomniki – LKS Rajsko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice – Wisła II Kraków


Kolejka II 15 sierpnia
Beskid Andrychów – Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków – LKS Jawiszowice
Cracovia II Kraków – Orzeł Ryczów
Czarni Staniątki – D&R Unia Oświęcim
LKS Rajsko – MKS Trzebinia
Skawinka Skawina – Słomniczanka Słomniki
Sokół Kocmyrzów – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wisła II Kraków – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Wiślanie Jaśkowice – Dalin Myślenice


Kolejka III 18/19 sierpnia
Dalin Myślenice – Wisła II Kraków
D&R Unia Oświęcim – LKS Rajsko
LKS Jawiszowice – Cracovia II Kraków
MKS Trzebinia – Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie Kraków – Beskid Andrychów
Orzeł Ryczów – Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim – Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki – Sokół Kocmyrzów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Wiślanie Jaśkowice

Kolejka IV 24/25 sierpnia
Clepardia Kraków – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Cracovia II Kraków – Pcimianka Pcim
Czarni Staniątki – LKS Jawiszowice
Dalin Myślenice – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LKS Rajsko – Orzeł Ryczów
Skawinka Skawina – D&R Unia Oświęcim
Sokół Kocmyrzów – MKS Trzebinia
Wisła II Kraków – Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice – Słomniczanka Słomniki

Kolejka V 28 sierpnia
Beskid Andrychów – Clepardia Kraków
D&R Unia Oświęcim – Sokół Kocmyrzów
LKS Jawiszowice – LKS Rajsko
MKS Trzebinia – Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie Kraków – Cracovia II Kraków
Orzeł Ryczów – Skawinka Skawina
Pcimianka Pcim – Czarni Staniątki
Słomniczanka Słomniki – Dalin Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Wisła II Kraków

Kolejka VI 31 sierpnia/1 września
Cracovia II Kraków- Beskid Andrychów
Czarni Staniątki – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Dalin Myślenice – MKS Trzebinia
LKS Rajsko – Pcimianka Pcim
Skawinka Skawina – LKS Jawiszowice
Sokół Kocmyrzów – Orzeł Ryczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Słomniczanka Słomniki
Wisła II Kraków – Clepardia Kraków
Wiślanie Jaśkowice – D&R Unia Oświęcim

Kolejka VII 7/8 września
Clepardia Kraków – Cracovia II Kraków
Beskid Andrychów – Czarni Staniątki września
D&R Unia Oświęcim – Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice – Sokół Kocmyrzów
MKS Trzebinia – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie Kraków – LKS Rajsko
Orzeł Ryczów – Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim – Skawinka Skawina
Słomniczanka Słomniki – Wisła II Kraków

Kolejka VIII 14/15 września
Czarni Staniątki – Clepardia Kraków
Dalin Myślenice – Orzeł Ryczów
LKS Rajsko – Beskid Andrychów
Skawinka Skawina – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Słomniczanka Słomniki – MKS Trzebinia
Sokół Kocmyrzów – Pcimianka Pcim
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – D&R Unia Oświęcim
Wisła II Kraków – Cracovia II Kraków

Kolejka IX 21/22 września
Beskid Andrychów – Skawinka Skawina
Clepardia Kraków – LKS Rajsko
Cracovia II Kraków- Czarni Staniątki
D&R Unia Oświęcim – Słomniczanka Słomniki
LKS Jawiszowice – Dalin Myślenice
MKS Trzebinia – Wisła II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie Kraków – Sokół Kocmyrzów
Orzeł Ryczów – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim – Wiślanie Jaśkowice

Kolejka X 28/29 września
Dalin Myślenice – Pcimianka Pcim 8
LKS Rajsko – Cracovia II Kraków
MKS Trzebinia – D&R Unia Oświęcim
Skawinka Skawina – Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki – Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów – Beskid Andrychów
Wisła II Kraków – Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – LKS Jawiszowice
Wiślanie Jaśkowice – Orzeł Piaski Wielkie Kraków

Kolejka XI 5/6 października
Clepardia Kraków – Sokół Kocmyrzów
Cracovia II Kraków – Skawinka Skawina
Beskid Andrychów – Wiślanie Jaśkowice
Czarni Staniątki – LKS Rajsko
D&R Unia Oświęcim – Wisła II Kraków
LKS Jawiszowice – Słomniczanka Słomniki
Orzeł Piaski Wielkie Kraków – Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów – MKS Trzebinia
Pcimianka Pcim – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Kolejka XII 12/13 października
Dalin Myślenice – Beskid Andrychów
D&R Unia Oświęcim – Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia – LKS Jawiszowice
Skawinka Skawina – Czarni Staniątki
Słomniczanka Słomniki – Pcimianka Pcim
Sokół Kocmyrzów – Cracovia II Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Wisła II Kraków – LKS Rajsko
Wiślanie Jaśkowice – Clepardia Kraków

Kolejka XIII 19/10 października
Beskid Andrychów – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków – Dalin Myślenice
Cracovia II Kraków- Wiślanie Jaśkowice
Czarni Staniątki – Sokół Kocmyrzów
LKS Jawiszowice – D&R Unia Oświęcim
LKS Rajsko – Skawinka Skawina
Orzeł Ryczów – Wisła II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie Kraków – Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim – MKS Trzebinia

Kolejka XIV 26/27 października
Dalin Myślenice – Cracovia II Kraków
D&R Unia Oświęcim – Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Orzeł Ryczów – LKS Jawiszowice
Słomniczanka Słomniki – Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów – LKS Rajsko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Clepardia Kraków
Wisła II Kraków – Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice – Czarni Staniątki

Kolejka XV 2/3 listopada
Beskid Andrychów – MKS Trzebinia
Clepardia Kraków – Słomniczanka Słomniki
Cracovia II – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Czarni Staniątki – Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice – Wisła II Kraków
LKS Rajsko – Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie Kraków – D&R Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim – Orzeł Ryczów
Skawinka Skawina – Sokół Kocmyrzów

Kolejka XVI 9/10 listopada
Dalin Myślenice – LKS Rajsko
D&R Unia Oświęcim – Beskid Andrychów
LKS Jawiszowice – Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia – Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Słomniczanka Słomniki – Cracovia II Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Czarni Staniątki
Wisła II Kraków – Sokół Kocmyrzów
Wiślanie Jaśkowice – Skawinka Skawina

Kolejka XVII 16/17 listopada
Beskid Andrychów – Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków – D&R Unia Oświęcim
Cracovia II Kraków – MKS Trzebinia
Czarni Staniątki – Słomniczanka Słomniki
LKS Rajsko – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie Kraków – LKS Jawiszowice
Pcimianka Pcim – Wisła II Kraków
Skawinka Skawina – Dalin Myślenice
Sokół Kocmyrzów – Wiślanie Jaśkowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›