II EDYCJA CENNEJ FORMY - zobaczcie, kto zmienił swoją sylwetkę najbardziej i zajął I miejsce!

Region, Wadowice, Andrychów, Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.12.2017 09:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Przed Wami zwycięzcy drugiej edycji konkursu na najlepszą metamorfozę własnego ciała organizowanego przez Syndykat Sport Center. Tym razem postanowiliśmy, że pierwsze miejsce zajmą ex aequo dwie osoby - jest to małżeństwo, Monika i Jarosław Kudzia z Wadowic!
II EDYCJA CENNEJ FORMY - zobaczcie, kto zmienił swoją sylwetkę najbardziej i zajął I miejsce!


Dość długo zastanawialiśmy się nad wytypowaniem zwycięzcy, ponieważ "poziom" w II edycji CENNEJ FORMY był naprawdę wysoki i w porównaniu z edycją pierwszą wypada o wiele lepiej - po pierwsze o wiele więcej uczestników dotarło do mety, po drugie rywalizacja była znacznie większa, po trzecie w końcu - co najbardziej nas wszystkich cieszy - wystartowało bardzo dużo kobiet i wiele z nich dotrwało do samego końca!

• 1500 PLN (do podziału)
• dwa osobne karnety półroczne SIŁOWNIA OPEN do Syndykatu o łącznej wartości ponad 1400 zł
• pokaźny zestaw suplementów diety o wartości kilkuset złotych
...i inne wartościowe nagrody powędrują niebawem do zwycięzców - gratulujemy!

Werdykt jednak był jednogłośny! Monika (28 lat) i jej mąż Jarek (35 lat) to doskonały przykład wytrwałości, konsekwentnego dążenia do celu i nieustępliwości. Oboje zasłużyli na najwyższy stopień podium. Ta para małżeńska udowodniła przede wszystkim sobie, ale także Wam, że ograniczenia, jeżeli już istnieją, to tylko w naszych głowach i zazwyczaj to sami je sobie tworzymy! Tytani sumiennej pracy nad sobą - ponad 25 wejść na siłownię na miesiąc przez ponad 5 miesięcy. Czy to jakiś wyczyn? Może i nie, ale biorąc pod uwagę fakt, że Monika i Jarek są z Wadowic, zatem dojazd do klubu to 10 km w jedną stronę. Niektórzy mają siłownię pod nosem, a wciąż ją omijają szerokim łukiem... Sami obserwowaliśmy codziennie, z czym muszą się zmagać - widać było spore zmęczenie, ale zarazem walecznego ducha szepcącego w duszy "nigdy się nie poddawaj!". Monika pod stałą opieką trenerki personalnej Elżbiety Stuglik, Jarek zaś pod bacznym okiem trenera personalnego Karola Stuglika i oto mamy tak potężne efekty. "Piękna" startowała z wagą 69 kg, finiszowała z wagą 54 kg, "bestia" zaś miała na budziku 116 kg, a kończyła z wagą 88 kg. Oboje zaliczyli pełną rekompozycję składu ciała, czyli nie tylko pozbyli się zbędnego balastu w postaci tłuszczu, ale także wypełnili i wzmocnili mięśnie.

Należy pamiętać, że nawet najlepsi trenerzy personalni (do których z pewnością należy cała kadra trenerska Syndykatu) to nie są cudotwórczy czarodzieje i że jeśli sami w sobie nie znajdziemy tego wewnętrznego uporu i chęci, to i tak niczego nie osiągniemy. Wybór należy do Was, a Wasz los jest wyłącznie w Waszych rękach! Cuda się nie dzieją same, czasem trzeba im troszkę pomóc.

Serdecznie gratulujemy jeszcze raz w imieniu całej załogi Syndykatu, Klubowiczów oraz sponsorów II edycji "CENNEJ FORMY" - brawo dla Monki i Jarka! Mamy nadzieję, że to dopiero początek Waszej prawdziwej przygody w świecie sportu :)

A już niedługo pełne podsumowanie II edycji CENNEJ FORMY oraz rozdanie nagród. Zobaczycie także kolejne miejsca oraz pozostałych uczestników naszej akcji. Pojawi się też zaproszenie do kolejnej, trzeciej już edycji CENNEJ FORMY. PORA NA CIEBIE!


SPONSORZY II EDYCJI CENNEJ FORMY
ALFA SZKŁO - hurtownia wyrobów szklanych
ALGET.PL - akcesoria mobile premium
BARTŁOMIEJ WESTWALEWICZ przewodniczący rady gminy Wieprz
B&J - sieć sklepów monopolowych
BLACK - car wash & detailing
BUS JANISO - licencjonowany przewóz osób
CATERING PARK HOTEL ŁYSOŃ - catering dietetyczny
CZARNY GROŃ - hotel & SPA
E!SCÁNDALO - Salon Fryzjerski & Solarium
EPALART - meble z palet
FIT food - bakalie i przyprawy premium
FOOTBALL ACADEMY BESKID ANDRYCHÓW -szkółka piłkarska dla dzieci 4-12 lat
FOOTBALL BABY ANDRYCHÓW - zajęcia sportowe od 2 roku życia
GLASSING - panele szklane
HIPOTEKA - licencjonowane biuro nieruchomości
A'PSIAK - hotel dla zwierząt
JABSOK - soki naturalne
KUŹNIA ZDROWIA - catering dietetyczny & dieta pudełkowa
MEDIAPRESS - technologia Designu - agencja reklamowa
MORTISON - serwis elektronarzędzi
NEXT-CAR - samochody używane z gwarancją
PŁYTKI ORIENTU - ekskluzywne płytki cementowe z Maroka
PRZYSTAŃ NAD STAWEM - lodziarnia & kawiarnia
ROLNIX - sklep przemysłowy
WIKTORIA - salon kosmetyczny
SWEET BOUQUÈT - luksusowe boxy kwiatowe z francuskimi macarons & champagne
SWOJSKIE WĘDLINY TRADYCYJNE - wytwórnia wędlin z Nidku
SZTUKASTUDIO.PL - fotografia ślubna
TAJUS-FASHION - butik z modną odzieżą damską
WIZAN - małopolska spółdzielnia handlowa

SYNDYKAT SPORT CENTER - tutaj spełniamy Wasze marzenia
ul. Krakowska 25, Andrychów (obok stacji paliw BP)
533389260


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›