Gabriela Zawadzka najlepsza w Ostrawie

, Sport, Wiadomości, 05.02.2017 16:40, a

Medalu jednak nie dostała...

Gabriela Zawadzka najlepsza w Ostrawie

 W  środę  1 lutego zawodniczka kęckiego Tempa  wzięła udział  w Halowych Mistrzostwach Śląska w Lekkiej Atletyce.  Zawody, w których wzięli udział wszyscy najlepsi  lekkoatleci województwa śląskiego odbyły się w nowoczesnej hali  lekkoatletycznej u naszych południowych sąsiadów - w Ostrawie.


Gabrysia Zawadzka okazała się najlepsza w dwóch konkurencjach. Najpierw uzyskała najlepszy ze startujących wynik w skoku w dal (5.35), a następnie pokonała rywalki w trójskoku skacząc na odległość  12.07 m. Tym razem nasza  skoczkini  nie mogła  być jednak udekorowana medalami, gdyż te były zarezerwowane dla zawodników Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki.

 

Dla wychowanki trenera Tadeusza Łyska był to jednak bardzo ważny start ze względów szkoleniowych  w kontekście  zbliżających się Mistrzostw Polski.

 

 

 

 

 

źróło: Tempo Kęty

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›