Dwa niesamowite filmy: o Świnnej Porębie i Beskidzie Małym. Zobaczcie

, Sport, Wiadomości, 25.02.2017 13:00, (red)
W tym tygodniu zaprezentowane zostały dwa świetne nagrania: zapowiedź filmu „Z nurtem życia” o Świnnej Porębie oraz film o Beskidzie Małym.
Dwa niesamowite filmy: o Świnnej Porębie i Beskidzie Małym. Zobaczcie

22 kwietnia tego roku swoją premierę klinową ma mieć pełnometrażowy film „Z nurtem życia” autorstwa dwóch wadowiczan - Krzysztofa Sarapaty i Tomasza Kotasia. Takie filmy ogląda się zwykle na kanale National Geographic. Zwiastun jest już gotowy i robi naprawdę wrażenie.

 

Dokument ma pokazywać piękno przyrody, a także ludzkie historie, jakie rozgrywały się Świnnej Porębie podczas budowy zapory. Materiał do filmu był gromadzony przez 5 lat!

 

W tym tygodniu zaprezentowana została druga zapowiedź filmu, z głosem Krystyny Czubówny. Robi wrażenie.

Zobaczcie.

 

W filmie zaprezentowano fantastyczne ujęcia z lotu ptaka.
Zobaczcie

W tym tygodniu zaprezentowany został również film o Beskidzie Małym, autorstwa Andrzeja Pietyry i firmy Neva Outdoor. W filmie zaprezentowano fantastyczne jesienno-zimowe ujęcia Beskidu Małego z lotu ptaka.

 

Zobaczcie

Beskid Mały from Neva on Vimeo.

 

 

 

 

 

 


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidzki, 26.02.2017 11:45

Kolego Kesonie,a o który film chodzi? Ten przyrodniczy czy o Beskidzie Małym?

Keson, 26.02.2017 07:15

Fajny film, pewnie dogadali się zieloni z inwestorem w rzykach a za kasę podobno jaką im dał zrobili film aby rozliczyć się z darowizny. Piękna akcja, niepewne finansowanie ogólnie pozytywnie :)

Nostradamus, 26.02.2017 00:00

Super filmy !. Beskid Mały jest przepiękny. Nam się wydaje zwyczajny , gdyż mamy go na codzień. Chrońmy go , nie urbanizujmy, zostawmy go w nienaruszonym stanie kolejnym pokoleniom.

ktosik78, 25.02.2017 21:33

Rewelacja !!!

pełne wyniki i terminarz ›