Brazylijczyk Paulo Santarosa poprowadzi teraz Kalwariankę

Region, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Sport, Wiadomości, 08.01.2018 11:10, red
Brazylijczyk Paulo Santarosa poprowadzi teraz Kalwariankę
W rundzie wiosennej nowym trenerem piątoligowej Kalwarianki będzie brazylijczyk Paulo Santarosa. Taką decyzję podjął zarząd kalwaryjskiego klubu. Nowy trener zastąpi dotychczasowego - Filipa Niewidoka, który nie ukrywa, że jest zaskoczony odwołaniem go ze stanowiska.

Jak informuje "Gazeta Krakowska" brazylijski trener Paulo Santaros trafił do Kalwarii z polecenia jednej z firm zajmujących się sprowadzaniem piłkarzy i trenerów z egzotycznych krajów, jak: Brazylii, Kostaryki, Wenezueli, Japonii czy Korei Płd. Paulo Santarosa pracował wcześniej w II lidze brazylijskiej.

Nieoficjalnie wiadomo, że w tym roku w składzie Kalwarianki mogą pojawić piłkarze z Brazylii, Kostarynki a nawet Japonii.

Nowy szkoleniowiec wizytował już stadion Kalwarianki.
Po rundzie jesiennej Kalwarianka zajmuje 9 miejsce w V lidze.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zandrychowa, 08.01.2018 17:08

Chyba facet nie wie że państwo PIS to państwo nacjonalistyczne nienawidzące obcych

pełne wyniki i terminarz ›