Bieg Sylwestrowy. Można spalić zbędne kalorie i pomóc dziewczynce

Region, Wadowice, Andrychów, Sport, Wiadomości, 25.12.2017 15:40, NEWSY CZYTELNIKÓW
Bieg Sylwestrowy. Można spalić zbędne kalorie i pomóc dziewczynce
Bieg Sylwestrowy odbędzie się oczywiście w ostatni dzień roku w Wadowicach. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla Wiktorii Jarmuziewicz.

Bieganie jest najprostszą i dla wielu najprzyjemniejszą formą aktywności fizycznej, więc w tym przypadku można połączyć przyjemne z pożytecznym i pobiegać razem w słusznej sprawie. Bieg ma charakter koleżeński, więc nie ma zwycięzców, wszyscy są wygrani.

Star i meta na stadionie SKAWA Wadowice. Trasa liczy ok 7km (ścieżką rowerową), istnieje możliwość skrócenia trasy przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

- Biegamy bez względu na pogodę - informuja organizatorzy.

Nie ma opłat za bieg, dla pierwszych 50 darczyńców, okolicznościowe koszulki.
Dla wszystkich uczestników
- gorący posiłek
- kawa i herbata

Jeśli ktoś nie jest w stanie biegać w Sylwestra, a chciałby wesprzeć finansowo dziecko, może zrobić przelew na konto Wiktorii. Więcej informacji: dzieciom.pl/podopieczni/28687


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›