Bieg Beskidzki Topór już po raz trzeci

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 23.04.2018 16:40, NEWSY CZYTELNIKÓW
Biegacze mają do wyboru jeden z czterech dystansów. Zapisy już są przyjmowane.
Bieg Beskidzki Topór już po raz trzeci
19 maja organizatorzy Beskidzkiego Topora zapraszają na start trzeciej edycji biegu górskiego DrewHome Beskidzki Topór.

Na dzień dzisiejszy uczestnictwo w biegu potwierdziło już ponad 600 zawodników z kraju i zagranicy. Biegacze mają do wyboru jeden z czterech dystansów: Toporka czyli 25 km, Beskidzki Topór t.j. 43 km, dystans ultra - 73 km i nowość - tegoroczna Toporna Setka czyli 104 km.

Wszystkie trasy poprowadzone są szlakami Beskidu Małego - ze startem w Andrychowie i metą w ośrodku Czarny Groń w Rzykach. W ostatnich latach biegacze coraz częściej wybierają biegi górskie, zamiast monotonnego biegania po asfalcie w miastach. A DrewHome Beskidzki Topór to malownicze krajobrazy Beskidu, czyste górskie powietrze i samotna walka ze swoimi słabościami. Wychodząc na przeciw wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biegami górskimi, organizatorzy tak dopasowali limity czasowe, aby również osoby uprawiające Nordic Walking dotarły na metę mieszcząc się w wyznaczonym czasie.


Bez względu na to czy jesteście już wytrawnymi Ultrasami, czy też stawiacie pierwsze kroki w biegach górskich, na pewno znajdziecie dla siebie odpowiedni dystans na tegorocznej edycji imprezy.
Jeżeli jeszcze się wahacie, który dystans wybrać zapraszamy po więcej szczegółów na stronę www.beskidzkitopor.pl oraz na funpage'a Topora: https:// www.facebook.com/beskidzkitopor/

Informacja prasowa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›