Beskid z Czarnymi bez punktów

Sport, Wiadomości, 28.04.2010 19:59, (red)
W rozegranym w środę (28.04) zaległym meczu trzecioligowi piłkarze Beskidu Andrychów przegrali w 1-2 w Połańcu z Czarnymi. Grano także w ligach IV i V.

Trzecioligowe piłkarskie rozgrywki nabierają przyspieszenia. Z powodu zaległych kolejek piłkarze na tym szczeblu muszą ostatnio grać co trzy dni, a kadrę Beskid ma bardzo szczupłą (w tym mecz zagrał bez trzech podstawowych zawodników - Sobali, Walczaka i Kukuły). Z dalekiej wyprawy do Połańca na mecz z sąsiadem w tabeli andrychowianie wracają bez punktów.

Do przerwy gospodarze wygrywali 1-0, a mecz zakończył się rezultatem 2-1. Gola dla Beskidu strzelił Chowaniec w 68 minucie na 1-1, ale kilka minut później gospodarze znowu wyszli na prowadzenie - z rzutu karnego.

Kolejny mecz  Beskid rozegra w sobotę (1 maja) na wyjeździe z wiceliderem Puszczą Niepołomice.

Mecze Beskidu na wiosnę w III lidze

Glinik Gorlice - Beskid (20.03), 1-1
Orlicz Suchedniów - Beskid 1-2
Juventa Starachowice - Beskid 2-0
Beskid - Hetman Włoszczowa 2-1
Beskid – Garbarnia Kraków 1-3 (1-2)
Czarni Połaniec - Beskid Andrychów 2-1 (1-0)

W środę grano także w innych regionalnych ligach:

IV LIGA
Karpaty Siepraw – Skawa Wadowice 4-1 (1-0)

V LIGA
Sokół Przytkowice – Tramwaj Kraków 4-1
Niwa Nowa Wieś – Garbarz Zembrzyce 0-0

and1, 29.04.2010 19:32

pocieszcie się że Skawa Wadowice odniosła w tej kolejce nie lada wyczyn - strzeliła 1-szą na wiosnę bramkę:-)

kamil, 29.04.2010 14:03

Beskid na wiosnę większość meczy gra na wyjeździe, ale ja myślę, że spokojnie chłopaki zdołają się utrzymać. W kolejnym sezonie tak jednak być nie może, że kadra zespołu to 12-13 piłkarzy i w razie kontuzji czy kartek (tak jak teraz) nie ma wartościowych rezerwowych takich którzy mogliby grać w III lidze

maly, 29.04.2010 08:56