Zebrania w całej gminie. Burmistrz powie co zrobił i jaki ma plan na ten rok

Region, Andrychów, Polityka, Wiadomości, 11.01.2018 09:00, PG

W najbliższym czasie w gminie Andrychów odbędą się zebrania wiejskie i spotkania OSP.

Zebrania w całej gminie. Burmistrz powie co zrobił i jaki ma plan na ten rok

Rozpoczyna się kolejny maraton zebrań wiejskich, które w gminie Andrychów odbywają się przynajmniej raz w roku.

Na tych zebraniach pojawia się zazwyczaj burmistrz, wiceburmistrz, radni, sołtys danej miejscowości oraz mieszkańcy. Tematem rozmów są obecne i przyszłe inwestycje. Równolegle odbywają się także spotkania sprawozdawcze w ochotniczych strażach pożarnych.

Zobaczcie harmonogram spotkań. Pierwsze zebranie odbędzie się już 27 stycznia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Izik, 12.01.2018 15:12

Specnarzu udział w spotkaniach jest otwarty. Oby prawdziwi mieszkańcy chcieli w nich licznie uczestniczyć. Lecz w Twym poprzednim wpisie nie wybrzmiało to jednoznacznie. Acha - mieszkający obecnie zapewne :).

specnarz, 12.01.2018 14:29

Prawdziwi mieszkańcy to tacy którzy w niej mieszkają i znają problemy. W odróżnieniu od tych którzy tutaj tylko pracują.

Izik, 12.01.2018 11:28

Szanowny Specnarzu. Zebrania wiejskie napewno będą okazja by się pochwalić. Nie widzę w tym niczego złego i nadzwyczajnego. Zapewne pamietasz,że Burmistrz obiecał w tej kadencji dla każdego sołectwa zrealizować 10 zadań. Zadań wybranych przez mieszkańców. Nie rozumiem natomiast kto wg Ciebie jest tym prawdziwym lub nieprawdziwym mieszkańcem naszej gminy. ? Jak ich rozróżnić w sytuacji gdy nie głoszą swych poglądów ?

specnarz, 12.01.2018 07:18

Zebrania wiejskie czyli: zrobiliśmy to i tamto a zrobimy jeszcze to i to. Zorganizowane po to by się pochwalić a nie po to żeby wysłuchać prawdziwych mieszkańców NASZEJ GMINY.

Izik, 11.01.2018 23:42

Szanowni adwersarze. Jesteście zabawni. Casus Pana Radnego to nie kwestia demonstracji czyjejś siły ....czytaj Zaka czy jego radnych....a kwestia honoru. Może Pan Radny wyznaje zasadę, że potulne ciele....itd. Zupełnie inna postawę, zasługująca na szacunek, mimo różnicy zdań, prezentuja radni opozycyjni np: Pani Bizoń, Pan Rakowski, Pan Mikolajek. Pozdrawiam. Zadecyduje suweren.

maniek, 11.01.2018 23:26

Czy ja wiem troll. Jak czujesz że ktoś cię zdradza, zawodzi przez 7 lat to jaki jest sens pytać dlaczego? Lepiej przy nadążającej się okazji „wystawić mu walizki za drzwi” i wysłać np. do Krakowa :) Straszenie Kobielusa w sytuacji kiedy od Żaka odchodzą jego radni to rzeczywiście zabawne :) Stawiam że Kobielus bardziej boi się gniewu swojego kilkuletniego syna niż Żaka :)

troll, 11.01.2018 22:46

Co do diety Pana Kobielusa to w porównaniu z pensją Izika jest dziesięć razy niższa. A na zebrania przyjdą Ci, którym wiele obiecano i pewno ,,grzecznie" zapytają dlaczego ich zrobiono w balona.

gregory, 11.01.2018 22:27

co do straszenia pana Kubielsua że mu odbiorą jakieś stanowisko w radzie bo jest przeciwny kolejnym kredytom, czy podwyżkom cen śmieci. No klakierzy to żyja w innym świecie. Od Żaka niedawno odeszli radni! Taki jest "mocny". Żadnej łaski nikt nie robi Kobielusowi. Zresztą im bardziej jest atakowany tym większe ma radny poparcie.

gregory, 11.01.2018 22:23

Zebrania jak zebrania. Andrychowianie to kulturalni ludzie więc spokojnie wysłuchają po raz 6 czy 7 wizji, obietnic, opowieści o wizualizacjach. Byle niektórzy nie przegięli totalnie: Np. wiadomo że ministerstwo dało ostatnio dużo kasy na sprzęt dla straży – dostało ją setki gmin, w tym Andrychów. To ministerstwo o tym zdecydowało a nie jeden czy drugi wójt albo burmistrz. A niektórzy z tych wójtów i burmistrzów zapędy chwalić samych siebie za nie swoje zasługi :)

politolog, 11.01.2018 22:01

Po drugie: szanowni klakierzy - jak spędzają czas andrychowianie to ich sprawa. Na zebraniach stawiam będzie niewielu. Weekend dla rodziny a ni dla Żaka :) a poza tym komu chce się słuchać ciągle i ciągle obietnic człowieka który niewiele z nich dotrzymał? Po trzecie: być może pan Żak nie ma siły przebicia żeby usunąć pana Kobielusa z funkcji przewodniczącego komisji? Wtedy żadna to łaska. Przede wszystkim pana Kubielsua na radnego wybrali mieszkańcy. To że pan Kobielus powiedział dość stylowi rządów pana Żaka, kolejnym kredytom i kolejnej podwyżce cen śmieci – wolny człowiek z pana Kubielusa a nie marionetka.

politolog, 11.01.2018 22:00

Zadawanie trudnych pytań typu: dlaczego nie potrafiono dobrze przygotować rozkładu jazdy nowych autobusów od razu dobrze, to żadne gnębienie. Tak samo jak pytanie: dlaczego panie Żak podnosiliście ceny śmieci, jak można było tak zadłużyć gminę gdy co innego mówiono podczas kampanii w 2010 roku, jak to jest z tymi wyjazdami za granicę np. do Gruzji w wąskim gronie biorąc pod uwagę co nam obiecywano, no i co z zapowiedziami: pogotowie, rondo turbinowe itd. Itd. To żadne gnębienie tylko mówienie „sprawdzam”. Pan Żak bierze od 7 lat pensje burmistrza, andrychowianie mają prawo pytać. Śmiech na sali jaką to agresję wywołuje u niektórych – pycha pycha i jeszcze raz pycha zakolandii.

igor102, 11.01.2018 21:35

my tu pierdu pierdu o Zdziskowym dziadostwie a w tym samym czasie z przestępczej organizacji wywalają na zbity pysk trzech żołnierzy którzy nie zgodzili się na zabijanie dzieci...się porobiło-;(((

Izik, 11.01.2018 20:54

Mam nadzieję,że wszyscy zwolennicy i sympatycy zmian licznie będą uczestniczyć w zebraniach z burmistrzem. I z takim samym zapałem jak na tym forum gnębić go trudnymi pytaniami. Poruszyliśmy Państwo wątek Pana Radnego. Cóż trudno zrozumieć motywy ludzkiego działania. Tym bardziej w tym konkretnym, szczególnym przypadku. Niektórzy usilnie próbują zrobić z tego Pana ikonę walki z zakolandia. Ich prawo. Ale to nie kto inny jak Pan Radny tak zaciekle atakowany przez tzw klakierów Żaka dalej jest przewodniczącym jednej z komisji rady miasta pobierając z tego tytułu dodatkowe pieniądze. Wyższa dietę radnego. I podobno jest ofiara działań Zaka. Ale to tylko taki drobny detal w całości zachowań tego Pana.

igor102, 11.01.2018 20:00

Mechanizm kozła ofiarnego polega na tym, iż grupa społeczna w momencie kryzysu, dezintegracji czy zagrożenia, by powrócić do stanu utraconej równowagi, obiera sobie ofiarę, która staje się obiektem zbiorowej agresji całej grupy.......mechanizm stary jak świat....andrychowskie dziadostwo na kozła wybrało Kobielusa...

igor102, 11.01.2018 19:53

dzisiaj w pewnej śmiesznej i żałosnej partyjce która nazywa się Nowoczesna założono knebel na gęby ich członków ;-))) członkom do odwołania nie będzie się można wypowiadać....może jakiś wywiadzik dla MN najlepszego kolegi pana Zdziska członka ;-))) tej śmiesznej partyjki - pana Sowy ...mam nadzieję że w imię demokracji i wolności słowa pan Sowa złamie ten zakaz....w Andrychowie przeżył wiele wspaniałych chwil ;-)))) aż się boję napisać kto za to zapłacił...ale dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają...

rafi, 11.01.2018 19:36

Igorku@ty naprawde jestes taki glupi czy glupiego tylko udajesz,wiesz jakie sa dokonania kobielusa,zerowe,wiec pora oddac kase za nierobstwo i przeprosic swoj okreg wyborczy,czy bedzie mial jaja by to uczynic czy bezczelnie znow bedzie prosil o glosy???

kaczor, 11.01.2018 19:21

Tak cos czuję że za chwilę wszyscy klakierzy napiszą że mieszkają na osiedlu i są zawiedzeni kobielusem. A potem okaże się że 3/4 klakierów to mieszka na osiedluale w Oświęcimiu i Krakowie i do Andrychowa przyjeżdżają tylko do pracy: coś tam zrobić i popisać bzdury na tzw. "wrogów andrychowskiej władzy". Im słabszy Żak tym większa agresja klakierów. Na serio myślą że pomagają Żakowi?

glowa, 11.01.2018 19:16

Radny Kobiel... nadal jest chyba w klubie radnych Żaka:( To że się obraził publicznie na swojego szefa, dla którego służył wiernie kilka lat, nie znaczy wcale że jest w opozycji. Może się PANOWIE umówili, jak wyjść z tej sytuacji - jak nie zagłosują na mnie, to na ciebie? Nie wierzę mu nic, bo słyszeliśmy w necie relacje z komisji kultury, gdzie gnojono andrychowian.... przy poparciu radnego Macieja

glowa, 11.01.2018 19:15

Radny Kobiel... nadal jest chyba w klubie radnych Żaka:( To że się obraził publicznie na swojego szefa, dla którego służył wiernie kilka lat, nie znaczy wcale że jest w opozycji. Może się PANOWIE umówili, jak wyjść z tej sytuacji - jak nie zagłosują na mnie, to na ciebie? Nie wierzę mu nic, bo słyszeliśmy w necie relacje z komisji kultury, gdzie gnojono andrychowian.... przy poparciu radnego Macieja

igor102, 11.01.2018 18:34

szacun dla radnego Kobielusa że przestał firmować swoją twarzą ten układ w którym syf,kłamstwa, dziadostwo i obelgi wobec mieszkańców to codzienność...jak to mówią - człowiek uczy się całe życie...lepiej późno niż wcale...dla reszty mam info - wasz Titanic zatonie w listopadzie a twarz macie tylko jedną...chociaż w tym towarzystwie to z twarzami różnie bywa ...

janjan, 11.01.2018 18:25

Z tego co obserwuje w komentarzach ma mam newsa to nikt nie niszczy Kobielusa tylko ludzie wskazują że zmarnował kadencję -ja mieszkam na osiedlu i nic znam żadnych efektów działalności tego pana dla osiedla. Słyszałem za to że potrafi tylko krytykować burmistrza, a proszę cię bardzo burmistrz czy się komuś podoba czy nie to w przeciwieństwie do radnego osiedlowego robi mnóstwo dla miasta i całej gminy

kaczor, 11.01.2018 18:10

taaa, klakierzy zakolandii andrychowian nazywają np. "bydłem" ale źli to ci inni. A Kobielus to "skandal" śmie nie popierać następnych i następnych kredytów, widzi że obietnice nie są spełniane to zniszczyć go -jak każdego kto nie składa hołdów. Niestety dla klakierów i ich szefostwa andrychowianie nie pozwolą skłócić się nawzajem

janjan, 11.01.2018 17:56

A pan Kubielus to zupełnie inna sprawa. Dwulicowość i marne efekty pracy w jego działalności publicznej radnego biją od niego na kilka kilometrów

janjan, 11.01.2018 17:55

Śmieszne jest to że andrychowska opozycja potrafi tylko pluć na wszystkich którzy nie popierają PISu i tego typu religii. Przecież takie zebrania odbywają się co roku

krisu78, 11.01.2018 17:16

Ale ci klakierzy kłamią żeby niszczyć domniemanych przeciwników Żaka. Kobielus mówi jasno i wyraźnie – jest za remontami a jest przeciwny kolejnym wielkim kredytom zaciąganym za Żaka i obietnicom bez pokrycia. Musi być katastrofa w zakolandii skoro jej klakierzy tak kłamią o Kobielusie i innych. Wstyd zakolandia, wielki wstyd. Za te kłamstwa i inne rozliczymy was.

rafi, 11.01.2018 16:54

Igor@popelni w listopadzie samobojstwo jak wygra Zak,a budyn@czyli kobielus dlaczego byl przeciwko remontowi wlokniarzy i lenartowicza przy glosowaniu budrzetu2017 i 2018???

guide, 11.01.2018 14:08

A w Andrychowie nie przewiduje się zebrania z mieszkańcami???????

igor102, 11.01.2018 12:34

to ostatnie zebrania,jutro się rozstaniemy,jutro się rozejdziemy,na wieczny czas...to ostatnie zebrania,więc nie żałuj ich dla mnie,spojrzyj czule dziś na mnie,ostatni raz ;-)))

budyn77, 11.01.2018 10:29

Kolejny świetny i błyskotliwy pomysł wójta Zaka... Może nowa Pani Burmistrz Andrychowa powinna go po wyborach zatrudnic w dziale PR? :)