Wiceburmistrzyni w telewizji TVN o „zawodowych bezrobotnych”

Region, Wadowice, Polityka, Wiadomości, 13.03.2018 20:30, PG

Wiceburmistrz Wadowic Ewa Całus miała swój czas w popularnym programie śniadaniowym TVN-u.

Wiceburmistrzyni w telewizji TVN o „zawodowych bezrobotnych”

Rozmowa wyemitowana w poniedziałek (12.03.) w programie „Dzień dobry TVN” dotyczyła „zawodowych bezrobotnych”, czyli osób, które mogą pracować, ale tego nie robią, a utrzymują się z różnych świadczeń socjalnych zapewnianych przez państwo.

Takie osoby wykorzystują system polityki społecznej, aby uzyskiwać różne świadczenia. Najczęściej są to osoby długotrwale bezrobotne. Z wyników badań za zeszły rok wynika, że 48 % bezrobotnych nie chce nawet podejmować pracy.

W rozmowie prowadzący z ekspertem zastanawiają się czy takie zachowanie należy piętnować czy raczej podziwiać, że dzięki świadczeniom osoby, które tego chcą mogą poświęcić się całkowicie rodzinie i dzieciom.

Wiceburmistrzyni Ewa Całus opowiada jak to wygląda w gminie Wadowice w reportażu, który jest dodatkiem do rozmowy. Można go obejrzeć tutaj: Ewa Całus w Dzień Dobry TVNZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 15.03.2018 15:36

"Gościu z rozumem kury po lobotommi też może pisac komentarze na forum" ....... Takiego dostałeś maila od mamNewsa ? Widać że musiałeś na to bardzo zasłużyć :-)

stan, 14.03.2018 18:28

Gościu z rozumem kury po lobotommi też może pisac komentarze na forum ... jak ty

`, 14.03.2018 00:38

Oczywiście są ludzie dla których TVP to "codzienne kłamstwa" a codzienna prawda to np. Gazeta Wyborcza, Onet, TVN, Sputnik Polska czy Russia Today itd. Za TVPO nawet pogoda się nie sprawdzała :-)

szpp, 13.03.2018 22:28

lepszy Tvn niż codzienne kłamstwa w TVPiS

szpp, 13.03.2018 22:27

lepszy tvn niż TVPiS

`, 13.03.2018 20:40

"w popularnym programie śniadaniowym TVN-u." .......... W jakim ?????????????? aha :-) lokowanie produktu i te sprawy OK.