Ważą się losy Trójki w Andrychowie

, Polityka, Wiadomości, 21.01.2020 09:50, red
Radni opiniują projekt uchwały.
Ważą się losy Trójki w Andrychowie

Jak już pisaliśmy w najbliższy czwartek (23.01) odbędzie się pierwsza w tym roku sesja Rady Miejskiej w Andrychowie. W porządku obrad znalazła się uchwała w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej nr 3 w Andrychowie i połączenia jej z sąsiednią SP2.


Sprawa wzbudza spore emocje. Projekt negatywnie zaopiniował Zarząd Międzyzakładowej Komisji NSZZ Solidarność Oświaty Gmin Andrychowa i Wieprza. Podobnie Rada Rodziców. Teraz radni analizują sprawę na komisjach.

W poniedziałek (20.01) odbyła się Komisja Spraw Społecznych, która opiniowała projekt uchwały. 2 radnych poparło projekt uchwały, 3 się wstrzymało, a żaden nie był przeciwko.

Projekt przygotował burmistrz Tomasz Żak, który posiada większość Radzie Miejskiej.

Poniżej uzasadnienie projektu uchwały Rady Miejskiej w tej sprawie likwidacji Trójki


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy